Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

Raczej nie mam nic do CDA poza jednym, za każdym razem gdy jako pierwsi/ jedyni zdbywaja jakis materiał podniecają się i obnosza z tym jak dziecko. jacy to oni super mocni i w ogóle...

a kto miałby to zrobić?? KŚG który ledwo się trzyma? Cybermycha? Click z którym współpracują?? pozostaje Play ale on też w niezbyt dobrej formie chociaż często zdarza im się jakis exclusive zdobć i jakos się z tym nie obnoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 14:10, Head Master napisał:

Mnie jedno i to dotyczy każdej gazety ZA DUŻO REKLAM!

Jeśli takie jest twoje zdanie ;)
Ja uważam jednak, że jeśli reklamy nawiązują tematyką do magazynu, to są jak nabardziej wskazane. Z resztą, CD-Action jest takim komercyjnym pismem, że czytelnicy straciliby do niego szacunek gdyby zredukowano ich ilość ;)

@ awesome
Taka jest idea tych podpisów i dialogów - mają być zbzikowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 14:23, Pablo Querte napisał:

Mnie ostatnio wkurzyła ramka "W co grać". Oczywiście" ktoś" musiał dorzucić swoje trzy grosze
dodając "nie" i myśląc, że to śmieszne. :/

O ile sie orientuję, to dział o grach MMO prowadzi nasz MonkOfWar :) Do niego proszę kierować skargi i zażalenia.

BTW Ach, wspomnienia... To właśnie w tym temacie ponad dwa lata temu napisałem swój pierwszy post na forum gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>O ile sie orientuję, to dział o grach MMO prowadzi nasz MonkOfWar :) Do niego proszę kierować

Dnia 30.01.2008 o 14:36, Igor FCBayern napisał:

skargi i zażalenia.

W dzisiejszych czasach można się łatwo pogubić. Zwykle takie "nie" dodaje się kiedy coś jest kiepskie, a z tego co widziałem to autor polecał gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 14:39, Pablo Querte napisał:

W dzisiejszych czasach można się łatwo pogubić. Zwykle takie "nie" dodaje się kiedy coś jest
kiepskie, a z tego co widziałem to autor polecał gry :/

Czy ja wiem... moim zdanie to w tabelce "W co (nie)grać" Monk podaje tytuły, które jego zdaniem są tandetne... przynajmniej na początku tak było, bo już od kilku miesięcy nie czytałem tego działu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 14:39, Pablo Querte napisał:

W dzisiejszych czasach można się łatwo pogubić. Zwykle takie "nie" dodaje się kiedy coś jest
kiepskie, a z tego co widziałem to autor polecał gry :/


To źle widziałeś.
Pisał tam też o Runescape i Tibii, które niezbyt mu się podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem tam sa wymieniane i gry warte polecenia i nie warte polecenia. Chodzi o to, zeby nazwa była uniwersalna i nie trzeba jej było zmieniać gdy w rubryce jedna gra to kaszana a druga jest porzadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 17:57, kordzio1 napisał:

> Mnie rażą ANTY-FANI tego pisma...
A wielu innych denerwują fanatycy CDA...

Ja nie jestem ani tym,ani tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie razi w cda miejsce o konsolach. Po co mi czytać o grach w które i tak nie zagram? Jak ktoś ma konsole to kupuje PSXE albo NeoPlus. A co robią konsolowcy? Śmieją się że poświęcają na to tylko stronę, a hity traktują pobieżnie. A co powinni zrobić PeCetowcy? Dać do zrozumienia że redaktorzy marnują miejsce które może się przydać na coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 13:44, lord koziołek napisał:

Mnie trochę razi te Konsole szkoda że mają taki mały ten dział coś na PS2 chce se kupić
i dowiedzieć sie a tu...nie będę tego dalej komentował.

CDACTION to czasopismo o grach komputerowych i sprzęcie, a nie o konsolach. Ta jedna strona to "zamiennik", lepiej niż reklama, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszkadza mi że w CDA nie ma plakatów, są od czasu do czasu ale to za mało. W innych czasopismach są w każdym numerze a w CDA nie ma. Jak na tak ważne pismo mogliby się postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 13:46, Budyn napisał:

> Mnie trochę razi te Konsole szkoda że mają taki mały ten dział coś na PS2 chce se
kupić
> i dowiedzieć sie a tu...nie będę tego dalej komentował.
CDACTION to czasopismo o grach komputerowych i sprzęcie, a nie o konsolach. Ta
jedna strona to "zamiennik", lepiej niż reklama, prawda?


Ale od czasu do czasu mogą dać nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 13:46, 143872 napisał:

Przeszkadza mi że w CDA nie ma plakatów, są od czasu do czasu ale to za mało. W innych
czasopismach są w każdym numerze a w CDA nie ma. Jak na tak ważne pismo mogliby się postarać


mnie plakaty wcale nie pociagaja i tak bym je wyrzucal, bo baardzo watpie by trafili plakatem w moje zainteresowania, strata kasy, wiec jesli zamiast plakatu dadza cos innego, to dla mnie to wlasciwie plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować