Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

CD-Action możnaby było zarzucać wiele: komercyjność, zbytny luz itd. itp. Ja natomiast nie widzę w Polsce lepszego czasopisma o grach dającego fajne pełne wersje. Połączenie dużego luzu i fajnych gier stawia CDA na wysokim szczeblu w porównaniu do innych czasopism. Poza tym CDA może poszczycić się czeskim wydaniem. :-)
No i ostatnio niższa cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się w CDA podoba generalnie wszystko. Piszą ciekawe recenzje, które prawie zawsze w mniejszym lub większym stopniu pokrywają się z moimi ocenami gier. Mają dużo ciekawych działów, które też - tak jak recenzje - czyta się z zainteresowaniem i przyjemnością. Są to m.in. "Pod obszczałem", "Na luzie", "O grach inaczej" i oczywiście "Action Redaction", do którego zawsze zaglądam i czytam z chyba największym zainteresowaniem, śmiejąc się przede wszystkim do rozpuku. A uśmiać się można nie tylko z inteligentnych i bardzo zarazem śmiesznych odpowieci Randalla, ale też z tych idiotycznych analfabetów - antyfanów, którzy najprawdopodobniej nie zdają sobie sprawy z tego co wypisują :D. NO oczywiście nie można zapomnieć o dobrych pełnych wersjach, które CDA udaje się zdobyć (co łatwym zadabniem nie jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o CD-Action, to jest ono zadowalające, tylko czasem zamiast czterech gierek na DVD mogliby czasem zarzucić jedną, ale taką porządną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 19:21, Vidmol napisał:

Ja bym zmienił skalę oceniania na od 1 do 6

Trzeba sie ze skala 10 stopniowa pogodzic w koncu jest subiektywny wybur jakbys zmienil na 6 to by sie inni burzyl a czemu nie dziesiec a czemu nie procentowa itpitd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 19:54, grunchill napisał:

i bardzo zarazem śmiesznych odpowieci Randalla, ale też z tych idiotycznych analfabetów - antyfanów, którzy najprawdopodobniej


Randall? A co on robi w CDA? Wcześniej chyba pracował w clicku!(nie jestem na bieżąco więc nie wiem do końca)

Generalnie CDA jest spoko,świetne recenze,nie to co te sztywniactwa w imperium gier.No i ostatnio dają coraz lepsze pełne wersje a i cena spadła o 5 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak pozatym to RAndall już faktycznie nie pracuje w kliku (tak samo jak Frogger) :(((( Zamiast nich jest jakiś Herr Odyn i ktoś tam, a oni nie są już tak fajni :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najbardziej razi mnie z CDA odwrócona płytka CD/DVD jak ustawi się pod odpowiednim kontem pod światło. Nie tak na serio, to tylko niektóre gry - pełne wersje mi nie pasują i czasami niektóre recenzje. Poza tym CDA i tak jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Randall robi teraz w Gameranking (5 zl i BEZ PLYTEK!!), a nie w CDA. W CDA na listy odpowiada Smuggler.

W CDA oceny sa w skali potegowej
ocena_cda = ocena_normalna^2 / 10

Dajcie ludzie spokoj z pelnymi wersjami... jak dla mnie nie warto grac w gry dolaczane do pisma, bo te gry sa co najwyzej srednie, a po co na takie tracic czas. Albo sa dobre, ale stare, czyli takie, w ktore prawie kazdy juz gral.
Ktos powiedzial "duzo dzialow"... jakos nie zauwazylem. Przejrzyj Reset albo SS.
A AR? Ile mozna czytac, ze prawie wszyscy, ktorzy pisza do CDA to debile i pacany? Jak ktos lubi czytac jak ktos komus jedzie, to prosze bardzo, ale polecam zmienic stosunek do swiata. Taka zawisc tylko sie na wrzodach odbije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co was razi w CD-Action ?

Brak czasu na przeczytanie wszystkiego, i to, że ta gazeta trzyma się już naprawdę dobre kilka lat, a nie zmieniła jak dotąd śmiesznej nazwy, która już jst takim symbolem, że znaja ją wszyscy. A tak to...nic więcej specjalnie nie razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2005 o 20:23, Bobo napisał:

A
AR? Ile mozna czytac, ze prawie wszyscy, ktorzy pisza do CDA to debile i pacany? Jak ktos lubi czytac jak ktos komus jedzie,
to prosze bardzo, ale polecam zmienic stosunek do swiata. Taka zawisc tylko sie na wrzodach odbije.


No dokładnie to wygląda jak wypociny jakiegoś niedowartosciowanego pajaca. A może go bili w podstawówie i teraz się wyładowuje?;]
Poza tym rzuca sie w oczy stronniczość jeżeli chodzi o gry wydawane przez CDP, np dać ocene 7 za polskie wydanie DSII to śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie razi w CDA?

To że cały czas trzymają ten cholernie wysoki poziom a przecież nik nie jest doskonały!! Ech...to nie fair :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 19:42, Araziel77 napisał:

CD-Action możnaby było zarzucać wiele: komercyjność...


To ma być zarzut? To pokarz mi pismo które nie jest komercyjne. Problem w tym, że dużo "mastahów" nie rozumie w pełni tego pojęcia.
Co do pełnych wersji to już kwestia gustu ale ogólnie gry są średniej jakości jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 20:35, Lampek napisał:

Co mnie razi w CDA?

To że cały czas trzymają ten cholernie wysoki poziom a przecież nik nie jest doskonały!! Ech...to nie
fair :]


Jeżeli będziesz pisał bez błędów np. do AR to nikt się do ciebie nie przylepi :) oprócz smugglera, on to się wszystkiego czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 20:26, Uther_Lightbringer napisał:

Brak czasu na przeczytanie wszystkiego


Ciekawe... przeciez tam nie ma co czytac, wiekszosc miejsca zajmuja gigantyczne screeny. Cale pismo leci w chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 22:20, Bobo napisał:

> Brak czasu na przeczytanie wszystkiego

Ciekawe... przeciez tam nie ma co czytac, wiekszosc miejsca zajmuja gigantyczne
screeny. Cale pismo leci w chwile.

Akurat w tym piśmie jest najwięcej do przeczytania.Duże screeny?No i co ztego skoro niektóre recenzje mają po 4-6 stron? Kup sobie Clicka,nie dośc że wymienili ekipę na słabszą (widocznie dawniejsza była za dobra,pisali za dobre recenzje)to jeszcze robią recenzje gier na 2 strony.Może zdarzą się przy jakimś hicie 4.A obrazków tez troche tam jest,nie mniej niż w CDA.Tak nie jest tylko w Clicku!Pozostałe pisma są jeszcze gorsze.Tylko Click!,ewentualnie Play(chociarz te pismo to akurat bardziej za gry niż za recenzje)Trzymają jako taką formę.Pozostałe to odpadki.Nie wiem jak stoi sprawa z Gameranking bo nie miałem ani jednego numeru(jakoś nie widzę w kioskach na moim osiedlu,chyba że w centrum,np.w Empiku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie generalnie razi fakt taki, iż czasem zdarzają się recenzje bardzo kiepsko napisane lub wystawiające negatywną opinię dobrej grze, na podstawie absurdalnych zarzutów.

Ale to się zdarza i w innych gazetach i pozostaje spora ilość redaktorów utrzymujących regularnie niezły styl pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Jezu, nie mówie że ma się nazywać GameAction, tylko coś bardziej oryginalnego. Fajnie by było zabaczyć okładkę z innym tytułem i logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować