Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2005 o 17:17, maniekk napisał:

Click dla młodszych, Cd Action dla starszych
no i dalej różnej maści Komputer Światy itd.


Komputer Światy "różnej maści" (zwykły, Gry, Extra, Ekspert i pewnie jeszcze z 5 innych ;)) wydaje Axel Springer, podobnie jak Playa.
Bauer z komputerowych chyba tylko CDA, Clicka i PCF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspominacie coś o recenzji DS@ w CDA.Jaką dostała ocenę?Bo jeśli wyżej niż 7 to faktycznie przesadzili(gra nie jest dobra,znacznie słabsza od jedynki,wg. mnie)

Co mnie denerwuje w CDA? Już ktoś to napisał.Jeżeli pewna gra dostała w CDA niską ocenę a później dołączyli ją do pisma to w coverze opisują ją bardzo optymistycznie,wyraźnie zamazując błędy.Tak było z Breedem.Gra dostała 6/10 po czym dano ją do CDA gdzie nie podano oceny tej gry,mimo że wszystkie pozostałe gry dołączane do pisma ją miały.(bo dostały więcej niż 7/10 )Albo najpierw robią recenzję gry,wychwalają ją dają 9/10 po czym okazuje się że gra ląduje w następnym numerze.I nie zawsze jest tak świetnie jak w recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 16:54, michal19 napisał:

To co mi się nie podoba w CDA, a własciwie co jest trochę ich błedęm, to pomimo że promują wersję DVD, to jest ona kiepsko
dostepna, wciąż króluje wersja CD...


dvd jest coraz lepiej dostepne. pamietam ze za pierwszym dvd biegalem pol godziny po centrum miasta zeby znalezc chodz jeden egzemplarz (ile to bylo lat temu : ),a pozniej liczba dvd stopniowo rosla, dzis juz spokojnie mozna kupic dvd prawie w kazdym kiosku (przynajmniej w mojej okolicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 17:38, Pauelor napisał:

Tylko tyle Wam powiem:
Secret Service!!

(zauważcie, że celowo nie ma przedrostka New)


Czyli co? Mamy czytać archiwalne numery? Era SS już minęła. Też byłem stałym czytelnikiem SS ale jego już nie ma!!Teraz CDA jest jedynym wartościowym czasopismem o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 16:39, Wojman napisał:

Fajnie jest porównywać CDA do czasopism, których już od dłuższego czasu nie ma na rynku. :)


Czyli poziom spada. Ogolny poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dolny mokotów, Warszawa - do tej pory DVD widziałem tylko w Empikach, a te sąza daleko (znaczy się z 15 minut dłużej musiałbym czekać na CDA każdego miesiąca...) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 21:18, michal19 napisał:

Dolny mokotów, Warszawa - do tej pory DVD widziałem tylko w Empikach, a te sąza daleko (znaczy się z 15 minut dłużej musiałbym
czekać na CDA każdego miesiąca...) ;)


Ze nie ma edycji DVD CD Action w kioskach jest to wina tylko kioskarzy. Ja pare miesiecy temu jasno powiedzialem swojemu kioskarzowi: albo sprowadzi CD Action z DVD, albo będę kupować CDA gdzie indziej. Przez dwa miesiące CDA DVD w tym kiosku nie było, a po tym czasie co miesiąc jest więcej egzemplarzy CDA z DVD niż z CD. I mój kioskarz się cieszy, bo teraz więcej egzemplarzy CDA sprzedaje. Tak więc radze: nekajcie swoich kioskarzy o CD Action z DVD. W końcu chcąc nie chcac sprowadza te edycje czasopisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 18:46, Bobo napisał:

Czyli poziom spada. Ogolny
poziom.


To zalezy czyj poziom masz na mysli. Bo jezeli poniektorych uzytkownikow tego forum czy czytelników CDA, to przyznaje Ci 100% racji. Jesli natomiast masz na mysli poziom CDA to masz 0% racji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 17:39, Krejt napisał:

> Click dla młodszych, Cd Action dla starszych
> no i dalej różnej maści Komputer Światy itd.

Komputer Światy "różnej
maści" (zwykły, Gry, Extra, Ekspert i pewnie jeszcze z 5 innych ;)) wydaje Axel Springer, podobnie jak Playa.
Bauer z komputerowych
chyba tylko CDA, Clicka i PCF.

A moj pomyłka przepraszam:) ale mógłbym przysiąc, że jest tego więcej hehe.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 13:17, Wojman napisał:

To zalezy czyj poziom masz na mysli. Bo jezeli poniektorych uzytkownikow
tego forum czy czytelników CDA, to przyznaje Ci 100% racji. Jesli natomiast masz na mysli poziom CDA to masz 0% racji. :)


Ludzie, którzy nie lubią tego czasopisma mówią, że nie lubią, ale nie mówią dlaczego. Recenzje złe ? za długie ? za krótkie ? mało humoru ?
Dla mnie najgorsze dziadostwa na polskim rynku to Click i Cyber Mycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cd Action jest wg mnie najlepszym pismem o grach. Recenzje się ciekawe i przyjemnie się je czyta. A co mnie razi? Często zawyżone oceny końcowe a takze skala ocen niby od 1-10, ale panowie z CDA lubią dodawać plusiki co daje w efekcie 20- stopniową skalę - nie zmienia to faktu że w niektórych czasopismach jest jeszcze głupsza skala np 100 punktowa(powiedzcie mi czy dużo lepsza jest gra która zdobył 85 punktów od dej kyóra uzyskała 86?). Pięciostopniowa skala wg. mie byłaby przyzwoitym minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 15:50, Indrid Cold napisał:

razi mnie wszystko co wchodzi w sklad tej gazety i jest z papieru...


Yeaaah, the real antyfan is here :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 15:53, Vaxinar napisał:

Ludzie, którzy nie lubią tego czasopisma mówią, że nie lubią, ale nie mówią dlaczego. Recenzje
złe ? za długie ? za krótkie ? mało humoru ?
Dla mnie najgorsze dziadostwa na polskim rynku to Click i Cyber Mycha.


Krytykujesz antyfanów za to, że nie podają argumentów za tym iż dane czasopismo jest "be", a następnie sam piszesz o Clicku i Cybermysze jako dziadostwu bez żadnego najmniejszego uzasadnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 13:33, Todryk napisał:

Krytykujesz antyfanów za to, że nie podają argumentów za tym iż dane czasopismo jest "be",
a następnie sam piszesz o Clicku i Cybermysze jako dziadostwu bez żadnego najmniejszego uzasadnienia


Dobrze, ale nie piszę np tak "Click to hó**** BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, jaki mam poziom iq ? nie wiecie bo wy tam jestescie gupi jak buty..." Czy coś w tym rodzaju.
Nie lubi CYbermychy i Clicka już pisałem za co, ale w poprzednich postach o ile dobrze pamiętam. Mianowicie za recenzje, za to że CM wydaje mi się taka bardzo dziecinna. I w ogóle pismo mi nie służy, ale będę obrażał redakcji tego pisma. I tu jest ta różnica.
I jeszcze raz powtarzam - Clicka ostatni raz z pół roku temu widziałem, może się coś zmieniło, ale wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować