Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

No, to prawda, że CDA ostatnio takie sobie gry daje, ale mi prawde mówiac to nie przeszkadza. Mi się nie podoba w CD-Action tylko duża ilość reklam jakie tam drukują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 15:03, Igor FCBayern napisał:

No, to prawda, że CDA ostatnio takie sobie gry daje,


Kwestia gustu. Dla jednych będą to fajne gry, a dla innych nie. Wszystkim naraz się nie dogodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 16:13, Lady Vader napisał:

Za dużo textów za mało obrazków ;). A tak naprawdę to denerwuje mnie podkład muzyczny na ich
cd/dvd.


Chyba dobrze, ze jest duzo textow. No, ale inni wola ogladac niz czytac. Mnie w cda wkurzaja dowcipy, jakos mnie nie smiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2005 o 16:44, ProChaoS napisał:

Chyba dobrze, ze jest duzo textow. No, ale inni wola ogladac niz czytac. Mnie w cda wkurzaja
dowcipy, jakos mnie nie smiesza.


Słyszałeś może kiedyś o ironi, albo sarkaźmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 18:12, Lady Vader napisał:


> Chyba dobrze, ze jest duzo textow. No, ale inni wola ogladac niz czytac. Mnie w cda wkurzaja

> dowcipy, jakos mnie nie smiesza.

Słyszałeś może kiedyś o ironi, albo sarkaźmie?


Nie nie slyszalem mozesz mi wytlumaczyc ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 14:41, natkasuper1 napisał:

Jedyną rzeczą, którą lubię w CDA jest ich strona internetowa :).

A u mnie na odwrót, bo ja za stroną nie przepadam, a za pismem bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 19:05, foXet napisał:

Razi mnie to, ze pismo to wychodzi!!! UWAGA!!! To tylko moja opinia prosze bez zbednych komenatarzy!!!

Jeśli tylko Smuggler zajrzy do tego tematu, druk w dziale "Schwytane w Sieci" masz gwarantowany. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2005 o 18:58, ProChaoS napisał:

Nie nie slyszalem mozesz mi wytlumaczyc ?...


Ironia - wypowiedź na temat, który w sposób oczywisty jest tematem negatywnym, wyrażona celowo dla kontrastu w sposób pozytywny i aprobujący, mająca przez to wydrwić dany temat, np. jakąś sytuację lub osobę.

sarkazm: spotęgowana ironia o odcieniu zgryźliwym i pogardliwym


a więc to co napisałam było sarkastycznym, ironicznym żartem odnosnie tego że ludzie wolą oglądać obrazki niż czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie strasznie irytuje nowy styl AR. Rozumiem że tamten był już nudny ale jednak... coraz częściej łapie się na przeglądaniu ze straszną nostalgią dawnych AR. Po prostu bardziej "leżał" mi tamten styl ale cóż postawili na nowych czytelników, trzeba przeboleć... a reszta pisama jest jak dla mnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 16:44, ProChaoS napisał:

Mnie w cda wkurzaja
dowcipy, jakos mnie nie smiesza.


Mnie np. nie śmieszy 95% polskich kabaretów (teksty:żałosne, oczywiste, wałkowane 20 razy, odcinanie kuponów itp.), a mimo to oglądając, widze jak cała publiczność się haha. Co kto lubi. Co jak co ale poczucie humoru jest baaardzo względne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 19:18, Kalkulator12 napisał:

mnie strasznie irytuje nowy styl AR. Rozumiem że tamten był już nudny ale jednak... coraz częściej
łapie się na przeglądaniu ze straszną nostalgią dawnych AR. Po prostu bardziej "leżał" mi tamten
styl ale cóż postawili na nowych czytelników, trzeba przeboleć... a reszta pisama jest jak
dla mnie ok


To najprawdziwszy znak że sie starzejesz. Mnie w gruncie rzeczy w CDA wkurzaja te plytki w kpoertach, wolalbym ciut wicej zaplacic i miec w pudelku. No, ale wyszystkiego miec nie mozna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug minie moge wstawic nawet Tetrisa albo Super Mario i tak tego badziewia nie kupie. A tak btw. w CDA nie widzialem dawno jakies dobrej gry, oni ida na ilosc a nie na jakosc podobnie jak PLAY, ale im sie udala 1 gra Gothic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 12:52, foXet napisał:

w CDA nie widzialem dawno jakies dobrej gry


W takim razie radze czytac co jest napisane na pismie bo Operation Flashpoint, Etherlords 2, Kozacy, Fallout Tactics to Bardzo dobre gry nie wspominam już o genialnym Deus Ex''ie i innych. Jezeli oczekujesz ze dadza np. nowego Need For Speeda to rzeczywiscie nikt nie jest w stanie ci dogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja pisze ze chce nowego NFS???? Chyba raczej nie... chodzi mi oto ze nie dali juz dawno zadnej pozadnej wersji full. Kiedys byly same dema i sie gazetke kupowalo, ale teraz jakas taka ona jest dziwna i wogole nie podoba mi sie. A tak wogole nie kupuje gazet dla gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 12:59, foXet napisał:

Czy ja pisze ze chce nowego NFS???? Chyba raczej nie... chodzi mi oto ze nie dali juz dawno
zadnej pozadnej wersji full. Kiedys byly same dema i sie gazetke kupowalo, ale teraz jakas
taka ona jest dziwna i wogole nie podoba mi sie. A tak wogole nie kupuje gazet dla gier...

To załusz temat antyfani a nie nażekaj tyle :D, zobaczymy co dadza teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować