Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

Piszcie tu co wam się podoba/nie podoba w CDA. Mi np. system oceniania gier. W 2 ostatnich numerach tego czasopisma żadna gra nie dostała oceny poniżej 7 ( oprócz kaszanka zone naturalnie). A 7/10 dostają gry przeciętne, które normalnie powinny dostać 4 lub 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 19:16, Vidmol napisał:

Piszcie tu co wam się podoba/nie podoba w CDA. Mi np. system oceniania gier. W 2 ostatnich numerach tego czasopisma żadna
gra nie dostała oceny poniżej 7 ( oprócz kaszanka zone naturalnie). A 7/10 dostają gry przeciętne, które normalnie powinny
dostać 4 lub 5.

Oj malo prawdy w twych slowach gdyz ocena redaktora jest subiektywna i nie mozesz popwiedziec ze powinny bo npredaktor myslal ze powinny i ma do tego takie same prawo jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CDA podoba mi sie 99% całosci ! Ostatio dodano 2 b.dobre gry OF PL i RBR :) Nie podoba mi sie to ze są za mało krytyczni dla niektorych gier :| A THE BEST IS ,,Na luzie '''' ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem jak się spojrzy na folię z opakowania pod niewłaściwym kątem, to odbite światło może porazić. CDA to najlepsze czasopismo o grach w Polsce, z tego co wiem doceniane również w Europie. W sumie nie ma się czego czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 19:22, Wojtasss napisał:

W CDA podoba mi sie 99% całosci ! Ostatio dodano 2 b.dobre gry OF PL i RBR :)


To prawda, coś ostatnio nieźle im się powodzi, że dają coraz lepsze gry i obniżyli cene o piątaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 19:21, Lumbago napisał:

Mnie razi Action Redaction bo mieszaja tam ludzi z blotem


Y - sami się mieszają a CDA tylko to uwypukla i pokazuje jak niski poziom prezentuje spore grono piszących do CDA. To powinno cię razic a nie fakt pokazania tego przez CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 19:27, hanmeg napisał:

> Mnie razi Action Redaction bo mieszaja tam ludzi z blotem

Y - sami się mieszają a CDA tylko to uwypukla i pokazuje
jak niski poziom prezentuje spore grono piszących do CDA. To powinno cię razic a nie fakt pokazania tego przez CDA.

Mówisz o pewnej części ludzi, ale wielokrotnie czytałem jak wyzywali zwykłych ludzi którzy nic złego nie napisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać CDA jest to najlepsze pismo na rynku. Tylko osobiście moge stwierdzić, że czasem szkoda mi tych 15 zeta :P

A razi mnie troszkę nazwa :D
CD-Aciton
Dlaczego CD? Przecierz kładą już taki wielki nacisk na to, że cd odchodzi do lamusa. Z drugiej strony DVD-Action też lamersko brzmi. Ale coś w stylu Game(R)-Action już by mi lepiej pasowało.
Takie moje sktomne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1: Mnie najbardziej razi Action redaction - a raczej niski poziom jaki tam panuje ^_^. Znudziły mi się już te wyzwiska smugga... Kiedyś to mnie może bawiło - ale miesiąc w miesiąc powtarzajaće się maile/listy? Nie...
Kiedyś był fajny numer AR :). Smuggler odpowiadał z jajem (dla tych którym się to podoba :P) Ale także na siłe próbował odpowiedzieć "normlanie i uprzejmie" Czytałem tylko te normalne ;p. Niestety w następnym numerze już ich nie było :(.

2: Fascynacja WoW''em.

3: Pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 19:32, Vidmol napisał:

To prawda, po 9 latach mogliby zmienić nazwę.


Moim zdaniem nie. Wydaje mi się, że wtedy przestałoby być to samo... Nazwa ok, ale można troche a może totalnie zmienić wygląd ga.... przepraszam - czasopisma.

A jakby zmienili nazwę już widzę list antyfana

"HHAHAHAHAHAHAHAHA zmiieniacie nazwe bo jusz nie kcą was kupowac hahahahahaa bendziecie bankrótami..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 19:32, Vidmol napisał:

To prawda, po 9 latach mogliby zmienić nazwę.

I tak i nie , gdyby zmienili nazwe mogliby stracic czesc czytelnikow .
Chyba ze nagłosnili by ta sprawe co kosztuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 19:33, Valed napisał:

1: Mnie najbardziej razi Action redaction - a raczej niski poziom jaki tam panuje ^_^.

Kiedyśjak jeszcze czytałem cda to napisali że specjalnie tak robią bo to bardziej przyciąga lludzi i bardziej im się podoba. Wkońcu polska.

Dnia 27.11.2005 o 19:33, Valed napisał:

2: Fascynacja WoW''em.

I dobrze :P (patrz mój nick ;p)

Dnia 27.11.2005 o 19:33, Valed napisał:

3:
Pycha :D

No to przyjemnej lektóry "Gościa Niedzielnego" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 19:32, Vidmol napisał:

To prawda, po 9 latach mogliby zmienić nazwę.


po dziewięciu latach NIE ZMIENIA się nazwy...
... jak to sobie wypbrażacie...? przykładowa reklama:

---

GameAction* - najlepsze pismo na rynku, w tym numerze Arcanum na płytce DVD

*) byłe CD-Action

---

wielu by nie wiedziało o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przestałem kupować CDA mimo że od dłuższego czasu to robiłem.
Głównie dlatego, że zauważyłem że mój czas jest zbyt cenny na czytanie o grach które mnie nie interesują. Bo 2-4 fajne gry na numer (czyli takie ktore mnie interesują) to troche za mało jak na 15zł. A w pełne wersje też zazwyczaj w ogóle nie gram (z paroma wyjatkami).
No i wole inne pisma... :-> np. siatkarskie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować