Zaloguj się, aby obserwować  
BzyQacz

Click 3/07 - premiera już dziś!

55 postów w tym temacie

I po co to piszesz? Człowieku, też uwielbiam CDA, a Clicka tego kupiłem ze względu na pełniaczki... FO RLZ! BTW, czy fani muszą aż tak dobitnie wyrażać swoje zdanie nt. CDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 13:21, Mat.W napisał:

Click jest głupi CDA jest najlepsze!!!!!!!!!

Bez komentarza....

Poważnie rozważam kupowanie clicka niż CDA, bo tańsze i nie ma takich ''oddanych'' fańów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 17:31, milten6 napisał:

Mam pytanko flatout jest w wersji pl?

Zapewne tak

Co do najnowszego numeru Clicka to zapraszam na mojego gramsajta. Tam wczoraj zamieściłem obszerną zapowiedź tego numeru opatrzoną komentarzem. Dzięki mnie jak piszą inni użytkownicy Clicka kupi więcej ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 17:56, mazi606 napisał:

jakie są dema ????????????


Zawartość płytki Click''a:

Pełne wersje:
- ShellShock: Nam ''67
- Flatout
- Fastlane Pinball.

Dema:
- 9 Dragons (open beta)
- Agatha Christie: Murder on the Orient Express
- Alien Shooter: Vengeance
- Armed Assault
- Driver: Deep Water Adventures
- Europa Universalis III
- Sam & Max: Situation Comedy
- Settlers II: 10th Anniversary
- Switchfire
- UFO: Afterlight
- War Front: Turning Point
- Xpand Rally Xtreme.

To na tyle, sory za ewentualne błędy. Jeszcze nie wgrałem Flatout''a więc nie powiem czy jest PL czy nie, ale tutaj to raczej różnicy nie robi, tylko wybierasza trase, wóz i demolujesz ile wzlezie nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niespełna godzinke temu i jeszcze nie zajrzałem ;).Troszkę szkoda,że wszystkie gry już mam ;)

---------- -------------- ---------

O kurka!Nie miałem neta 2 tygodnie i to mój pierwszy post od tego czasu.Zdażyłem zajrzeć na gramsajty.Są super!Własnie próbuje coś zlepić.2 tygodnie bez neta to jak wieczność.Ale wróciłem ;)


OffTop Off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 12:49, BzyQacz napisał:

* Test Drive Unlimited


Tym razem jha nei założyłem tematu o tym Clicku, gdyż nie kupiłem go i internet mi nei działał. Ale dobrze, że ktos mnei zastąpił. Tylko szkoda, że tak mało profesjonalnie. Ja wypisałem wszystko, tutaj tylko nic :PP

Super, plakat musze mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 13:21, Mat.W napisał:

Click jest głupi CDA jest najlepsze!!!!!!!!!


Takie komentarze świadczą tylko o tym, że z fanami tych pism jest odwrotnie :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 08:19, BzyQacz napisał:

FlatOut jest w wersji angielskiej niestety.


Ale to nie problem, spolszczenia od tego są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, można powiedzieć, że nowy numer Clicka zmiata z powierzchni CDA ;) Nie żebym coś do CDA miał oczywiście :P
Dawno już tak nie miałem, żeby z wielkim zafascynowaniem przeglądać kolejne strony.. a tu proszę.. na zapowiedź Colina DIRT długo czekałem (żeby się ostatecznie upewnić że mi nie pójdzie ;P), do tego temat numeru, dla którego samego chyba też warto kupić ten numer, recenzje też jakoś ujdą (choć bez rewelacji.. no ale prznajmniej WoW: TBC jest ;) ), a domyka te wszystkie wspaniałości fajny artykuł o Wii ;)
A najlepsze jest to, że zawartość krążka poziomem dorównuje "papierowej zawartości" :) I tu znów, dla samego Flatout warto kupić, nawet po angielsku, ta gra jest po prostu ŚWIETNA, polecam wszystkim, którzy się wahają- to nie jest "kolejna nudna samochodówka" Na DVD dodatkowo całkiem sporo demek ( wreszcie miałem okazję zobaczyć Settlers II: 10th Anniversary na swoim kompie, no i to w wersji polskiej ;) )

Reasumując zachwyty, warto zrezygnować z kupienia obiadku na stołówce, czy nawet kupienia nowego CDA, bo nowy Click w całości jest tego wart, to najlepszy numer jakiekolwiek pisma o grach komputerowych od dłuższego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 23:14, Markus89 napisał:

Na pewno kupię bo nie mam co czytać, a FlatOut za 7zł prezentuje się bardzo okazale...

daj znac jak juz bedziesz mial, pogramy przez hamachi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie kupuje Clicka już od mniej więcej 2 lat i wcale mi nie szkoda... Zauważam, że to pismo podupada... Sorry, ale kiedyś to był trochę inny poziom (za Randala, Frogera). Teraz tylko CDA (no i cena już znośniejsza niż kiedyś).

20070207095855

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 09:59, rocky88 napisał:

A ja nie kupuje Clicka już od mniej więcej 2 lat i wcale mi nie szkoda... Zauważam, że to pismo
podupada... Sorry, ale kiedyś to był trochę inny poziom (za Randala, Frogera). Teraz tylko
CDA (no i cena już znośniejsza niż kiedyś).


Dawną załogę Click''a znajdziesz teraz w Gamerankingu bodajże za 5 zł.
Przy okazji: NIe dawaj obrazków gdy nie ma po co ;) Taka rada na przyszłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 08:24, piotrek-heroes napisał:

> FlatOut jest w wersji angielskiej niestety.
Ale to nie problem, spolszczenia od tego są ;)

Nie wiem jak u innych, ale u mnie spolszczenie zrobione przez PLProjekt nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować