Zaloguj się, aby obserwować  
LordYoghurt

The Offspring - kącik dla fanów Dextera Hollanda i spółki

67 postów w tym temacie

Stary temat odkopalem, ale wszystko ze wzgledu po zaqpie najnowszego albumu dzisiaj. Wedlug mnie w ostatnim czasie to ich najlepszy album. Ostatnio tak dorbze sluchalo mi sie chyba Conspiracy of One, a to juz bylo jakis czas temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z rockiem w zasadzie zaczynała się od Offspringa, najbardziej cenię sobie ich twórczość do nowego milenium.
BasteKSG, powiedz mi, jak ma się reszta płyty w stosunku do utworu, którym się reklamują w stacjach radiowych (cośtam California), bo ten ich flagowy utwór z nowej płyty to takie kupsko, że nie zdzierżę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczescie nie slyszalem tego utworu wczesniej, bo tez bym sie zalamal. Mialem jednak okazje przesluchac urywki calej plyty w jednym duzym sklepie... i to przekonalo mnie do zaqpu tego albumu. Odpowiadajac wprost Jaracz na Twoje pytanie. Plyta nie ma nic wspolnego z tym utworem, ktory jest troche odjechany. Reszta jest na baaaardzo wysokim poziomie i slucha sie swietnie :) Polecam przesluchanie sobie plyty. Mnie rpzekonaly urywki wszystkich utworow i juz caly album przesluchalem zdobre kilkanascie razy. Jest naprawde bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj okazję posłuchać najnowszego albumu. I muszę powiedzieć, że jestem trochę zawiedziony. Poza ''The future is now'', ''Turning into you'' oraz Hurting as one'' nie słyszę na tej płycie kompletnie nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rizzan to zalezy, co komu przypadlo do gustu. Oprocz tych utworow, ktore wymieniles wedlug mnie bardzo dobre sa dla mnie od samego poczatku: Secrets from the Underground, Dirty Magic (to juz bylo nie/stety na Ignition), Dividing by Zero, a takze Slim Pickens Does The Right Thing And Rides The Bomb To Hell.

Wiec lista z calej plyty robi sie naprawde duza. To taka ocena po kilkukrotnym przesluchaniu plyty, co porownujac ja do poprzednich albumow w XXI wieku tej ekipy plasuje ja u mnie na mijescu nr 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować