Zaloguj się, aby obserwować  
Rohamos

Hobby forumowiczów

333 postów w tym temacie

moje hobby jest ciekawe- zbieramy flakony po perfumach. mam na razie tylko 33, ale co raz wpada coś nowego ;) zainteresowań wiele m.i.n taniec towarzyski czy historia najnowsza, ale to topic o hobby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje hobby to paleontologia, lotnictwo wojskowe (głównie współczesne), modelarstwo, trickowanie na hulajnodze :P, uniwersa - WarCraft, Star Wars, StarCraft, TF, Internet, filmy i efekty specjalne, miecze świetlne :P i parę innych ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim hobby jest koszykówka a dokładnie street ball uwielbiam to ciągłe popisywanie się i ośmieszanie ze mną grających. Ale oprócz tego moim hobby jest oczywiście granie gdy niema pogody ani lekcji do odrobienia siadam przy komuputerze i gram... mój rekord to 4 godz. chociaż dla niektórych to mało jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 20:11, gordonsumner napisał:

moje hobby jest ciekawe- zbieramy flakony po perfumach. mam na razie tylko 33, ale co
raz wpada coś nowego ;) zainteresowań wiele m.i.n taniec towarzyski czy historia najnowsza,
ale to topic o hobby :P

Ciekawe,bo wiesz-wychodzi na to że jesteś jedyną osobą która wypowiedziała się tu mówiąc że zbiera falkony po perfumach.Gratuluję pomysłu.;)


Ja mam dziwne hobby...no i czasami chamskie.Po pierwsze:lubię bluzgać dzieci neostrady bynajmniej sam mogę być trollem więc też ktoś może mnie zbluzgać...ale co tam-nauczę się najwyżej paru nowych bluzgów.Poza tym lubię drażnić brata,być najniegrzeczniejszym dzieckiem we wsi,lubię też śmiać się z debilnych rzeczy(czasami bierze mnie euforia po wypiciu Ice Tea z guaraną i automatycznie się uśmiecham wyglądając przy tym jak cofnięty w rozwoju.).Poza tym uwielbiam znać historię uniwersów.Dokładnie przestudiowałem już świat gry pt.Fable a teraz zaczynam czytać podręcznik do Zapomnianych Krain.Czasami oglądam National Geographic i interesuje się płytami tektonicznymi,wulkanami i jądrem ziemi.

A nie lubię przede wszystkim lekcji tańca które muszę niestety brać w szkole przymusowo.

No to by było na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 20:45, Bingolo napisał:

> moje hobby jest ciekawe- zbieramy flakony po perfumach. mam na razie tylko 33, ale
co
> raz wpada coś nowego ;) zainteresowań wiele m.i.n taniec towarzyski czy historia
najnowsza,
> ale to topic o hobby :P
Ciekawe,bo wiesz-wychodzi na to że jesteś jedyną osobą która wypowiedziała się tu mówiąc
że zbiera falkony po perfumach.Gratuluję pomysłu.;)


Ja mam dziwne hobby...no i czasami chamskie.Po pierwsze:lubię bluzgać dzieci neostrady
bynajmniej sam mogę być trollem więc też ktoś może mnie zbluzgać...ale co tam-nauczę
się najwyżej paru nowych bluzgów.Poza tym lubię drażnić brata,być najniegrzeczniejszym
dzieckiem we wsi,lubię też śmiać się z debilnych rzeczy(czasami bierze mnie euforia po
wypiciu Ice Tea z guaraną i automatycznie się uśmiecham wyglądając przy tym jak cofnięty
w rozwoju.).Poza tym uwielbiam znać historię uniwersów.Dokładnie przestudiowałem już
świat gry pt.Fable a teraz zaczynam czytać podręcznik do Zapomnianych Krain.Czasami oglądam
National Geographic i interesuje się płytami tektonicznymi,wulkanami i jądrem ziemi.

A nie lubię przede wszystkim lekcji tańca które muszę niestety brać w szkole przymusowo.

No to by było na tyle.


heh no niewiele osób zbiera flakony :D zainteresowania to masz niezbyt ciekawe. a co do tańca- to powiem tylko tyle żebyś spróbował podejść do tego inaczej, niż jako obowiązek, przymus etc bo taniec jest na prawdę fajny. sama tańczę to wiem. ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione hobby to czytanie, głównie fantastyka (również naukowa) oraz historia ( w tym przypadku głównie drugowojenna, ale średniowieczem i innymi okresami też nie pogardzę jak się trafi coś ciekawego). Oprócz tego ''rozrywka elektroniczna'' - strategie w stylu Europa Universalis, Total Wary oraz japońskie erpegi (Final Fantasy - seria zesłana ludziom przez bogów :)
Ok, było coś dla ducha, no to teraz dla ciała :] Lubię jeździć na rowerze, ale nie jakieś wygłupy, skakania, hopki i tego typu duperele - ja po prostu jeżdżę :D W najbliższym czasie planuję zakup nowego rowera, tzw. kolarzówki.

Nie przepadam za wszelkiego rodzaju zbieractwem, a więc flakoniki (wcześniej wspomniane w tym wątku), monety, znaczki, puszki po piwie i inne badziewie mnie nie interesuje. No może poza dwoma wyjątkami: gry komputerowe i książki, z obu tych kategorii mam naprawdę dużo itemków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa...i zapomniałem jeszcze kilku rzeczy...chociaż sam się temu dziwię bo to moje ulubione.
RPG-komputerowe bo nie mam z kim grać,książki(fantasy...a może tylko fantasy) i przede wszystkim-"adrenalina bezpieczna"-jest to robienie rzeczy niebezpiecznych ale nie tak niebezpiecznych żeby było zagrożone moje zdrowie czy życie.:D
Poza tym to lubię jeszcze pisać opowiadania...no może niskiej jakości ale pisanie sprawia mi przyjemność.To na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje hobby to modelarstwo, przeważnie czołgów w skali 1:32 ^^ Oto moje najświeższe działo, tzn. dzieło :P

Dla niewtajemniczonych jest to czołg Pz.KpfW. VI zwany Tygrys ^^ malowanie później

To wspaniałe uczucie jak coś powstaje z niczego (teoretycznie bo części są) :P Pozdro

20080725184112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje hobby to fantastyka w różnej formie - pisana (osobiście ;P), mody do NWN (tworzone własnoręcznie), czytana, mapy do Herosa, no i oczywiście w formie innych RPGów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim z kolei hobby jest pisanie opowiadań (głównie fantasy), rysowanie oraz pisanie poradników do gier takich jak np. gothic. Ogólnie rzecz biorąc lubię pisać ;p No i oczywiście granie na kompie to też moje hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja lubię grać w gry RPG, strategia, strzelaninka i MMORPG. Lubię również szperac w kompach i interesuję się ogólnie kompami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje hobby ( a raczej pasja ) to samochody ( tylko że bez ciężarówek, dostawczaków, autobusów itp. ). Mam już sporo literatury i pism na ten temat ( dzisiaj przyszły 2 książki z allegro - Samochody Marzeń Lamborghini i Maserati ). Drogie ale jaki miód w środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesuję się II wojną światową , filmy lubię typu sensacyjne i komedie , czasem też dramaty , samochody ( te szybkie i te wolniejsze ) no i nagminnie kolekcjonuje gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować