Zaloguj się, aby obserwować  
Rohamos

Hobby forumowiczów

333 postów w tym temacie

Założyłem ten temat, ponieważ chciałem poznać Wasze zainteresowania, pasje i hobby. Może ja zacznę jako pierwszy: Moją pasją jest muzyka, granie na wszelkiej maści instrumentach (pianino, fortepian, gitary, harfa) oraz oczywiście granie w różne gierki :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie grać na komputerku (dziwne, co? ;)), w karcianą gre "Magic: the Gathering" i bitewną WP. Lubie też oglądać filmy. Kiedyś zbierałem znaczki a teraz to czasmi cos dołoże do kolekcji.
I lubie czytać też książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na komputerze oczywiście. Najczęściej RPG-i.
Oprócz książki o tematyce fantastycznej, od czasu do czasu coś science-fiction.
Ponadto motoryzacja => a dokładniej to motocykle. No może w moim wieku to na razie skutery (16).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz komputerów interesuje się historią i grami RPG (takie papierowe:P )
I gram w piłke może teraz już nie bo nie ma zabardzo gdzie :( ... Głupia zima...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzyka rockowa, Sport ( piłka nożna ), komputery, internet, gry komputerowe. Podkategorie tego to m.in projektowanie stron www, ostatnio programowanie, gry rpg/rts/mmorpg oraz podróżowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ofkorz gry, a mianowicie cRPG oraz FPP ale ostatnio tylko sieciówki. Prócz tego militaria, kiedyś Magic the Gathering, trochę programowania w TP, znaczki, karty telefoniczne, a obecnie butelki po jakościowych trunkach :) (seria, mam już ponad setkę....butelek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 21:14, Abi Dalzim napisał:

Moim hobby jest moja... żona :)


Ty to chyba baaaardzo kochasz tą żonę widząc Twe posty :P

A moje zainteresowania - gry komputerowe :D
Fantastyka, metal music i wiele innych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co związane z grami komputerowymi. Zarówno samo granie jak i też ich tworzenie.
Czym się zajmuję możecie zobaczyć na mojej stronie domowej. Link w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu hobby.. To ja mam się czym pochwalić. :-D
Oprócz komputerów oczywiście to jeszcze jest:
1. Książki - horrory, fantasy, s-f i wszystko inne co mi wpadanie w łapy
2. Film - wszystko co mi wpadnie w łapy, głównie sf, fantasy, horrory, thrillery etc.
3. Prawo - wiem wiem, że dziwne, ale wiąże się to z moimi studiami - to naprawdę bardzo ciekawe, nawet nie zdajecie sobie sprawy jak dzienikarze mogą przekręcić fakty relacjonując pewne rzeczy. Niekiedy można boki zrywać. :-)
4. Sport - ukochany tenis ziemny, bilard, snooker, piłka nożna, hokej
5. Numizmatyka - takie coś z monetami, dla niekumatych jakby nie wiedział ktoś ;-)
6. Filatelistyka - takie coś ze znaczkami, dla niekumatych jakby nie wiedział ktoś ;-)

No i po krótce to było mniej więcej wszystko. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 21:33, Abi Dalzim napisał:

Kocham niesamowicie :)


Ah to widzisz - mąż idealny... ;)
Teraz to pewnie wszystkie forumowiczki na CIebie patrzą i myślą gdzie to się tacy rodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem od czego zacząć tyle tego jest :P

Więc może po prostu wymienię je po myślnikach:
- Muzyka (Rock, techno, może czasem elektroniczne, czasem jakiś pop)
- Sport (piłka nożna, jazda na rowerze)
- Książki (czytam wszystko co mi wpadnie w ręce)
- Film (horrory, które mnie bawią do łez, komedie, thrillery, wszystkie dobre filmy)
- Internet (jak mi się nudzi)
- Gry (symulatory, strategie, akcji. Na komputerze zacząłem grać gdy miałem 4 lata, czyli jakieś 13 lat temu)
- Cały ten świat: polityka w Polsce i na świecie (troche dziwnie jak na mój wiek)
- Motoryzacja (tym się interesuje od maleńkości)
- Podróże (szczególnie latem lubie podróżować ze znajomymi po Polsce, a z rodzicami po świecie)
- Fotografia (gdy mi na to czas pozwala)
- Gra na instrumentach (umiem na klawiszach dość dobrze i na gitarze - ale tylko troszke)
- Militaria (ale w szerokim tego słowa znaczeniu)

No i chyba było by to na tyle... o ile oczywiście o niczym nie zapomniałem - ale chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja
Zbieram limitowae wydawnictwa płytowe (oczywiscie tylko interesujących mnie zespołów)
Manga i anime
no i gry różnego rodzaju
poza tym książki fantastyka ale i klasyka
filmy
i wh40k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... hobby...
Kiedys: gra na gitarze, rysowanie, spadochroniarstwo, wloczenie sie po swiecie (nie mylic z turystyka :), numizmatyka, filatelistyka... a jak bylem maly to zbieralem papierki z czekolad ... te z niemiec byly najwiecej warte :)
Teraz: czytanie ksiazek, kompy,kompy,kompy, granie (w gry), jazda na rowerze, kaleczenie programowania...
Bylo by tego jeszcze troche, ale nie bede za bardzo sie rozpisywal ... te najwazniejsze sa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Moim hobby jest granie, karciak Magic:the Gathering, muzyka i film, a także książki, tylko że ostatnio coraz mniej czasu, a coraz więcej roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować