Zaloguj się, aby obserwować  
Rohamos

Hobby forumowiczów

333 postów w tym temacie

Kocham spamować!To moje ulubione zajęcie na forum ;) na IRCach,czatach itp kocham floodować :) Lubię też słuchać porządnej muzyki i grać w nogę ;) Forum odebrało mi radość z grania w gry ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim hobby niekiedyś było pisanie wierszy... Niestety zaniedałam to, ponieważ nie umiem rozwinąć mojego ''talentu''. Cóż. Obecnie zajmuje się uczestnictwem w różnego rodzaju stowarzyszeniach mającym za zadanie pomóc biednym, bezdomnym czy malterotwanym zwierzętą. Prowadzę różnego rodzaju kampanie, roznosze petycje itp. ;] Jestem dumna z tego co robie, bo takich ludzi trzeba szukac, bo jest ich niestety w stosunku do tyranów bardzo mało. Interesuję się też ekologią i ochorną środowiska. Wzbudza we mnie swoego rodzaju agresję kiedy widzę kogoś kto perfidnie wyrzuca reklamówke śmieci do parku, po którym potem chodzi na coniedzielne spacery! Skandal. Dobra, skończę to nawijanie o swoim hobby, bo warto by było poczytać, jakie macie wy - inni gramowicze ;]
Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie sport, najnbardziej piłkę nożną, siatkę i formułę 1. A co do aktywnego wypoczynku to wybieram bieganie i jazdę na rolkach (dopiero się uczę:P). Poza tym piszę wiersze jak mi sie nawinie a jak nie to robię bransoletki z muliny ;) I oczywiście czytanie! Od niedawna strasznie wzrosła średnia liczba przeczytanych przezemnie książek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię pływać, grać w piłkę nożną i koszykówkę, projektować strony www, czytać książki z serii Forgotten Realms, i książki Doyle''a. Lubię też oglądać filmy przygodowo/fabularne, np. Skarb Narodów, lubię grać w cRPG''i i przygodówki, lubię grać w D&D, Wampira, lubię grać w karciankę M;tG. No i tylko tyle wygrzebałem ze swojej mózgownicy, na razie tylko tyle ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim hobby jest zbieranie zdjęć samochodów. Ponadto lubię strzelać z broni palnej, jeździć na skuterze, słuchac Rydwanów Ognia i oglądac filmy o Mafii. I oczywiście grać w OFP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje hobby : tak oficjalnie to niemam żadnego takiego że nim sie zajmuje cały czas , ale zbieram stare monety :D.Tak to lubie pograć z kolegami w piłke nożna badz w kosza ,czasami w ping ponga . Moim prawdziwym hobbym jest komputer :]I gry komputerowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, hobby? Jeśli mamy na myśli coś pokroju zbierania znaczków, monet itp. itd., to chyba mogę uznać, iż od
ładnych kilku lat gromadzę (w różnych formach) propagandowkie plakaty URRS i, w mniejszej części, AMV''ki :).
Dobrze się przy tym bawię i ciągle powiększam swoją małą kolekcję.

Jeżeli zaś chodzi o zainteresowania, o, tu już o wiele łatwiej. Manga, anime, fantastyka, sf, muzyka, rpg (te
"papierkowe"), amatorskie pisarstwo do szuflady (proza, do poezji mnie nie ciągnie), spotykanie się z dobrymi
znajomymi, poznawanie nowych dobrych znajomych ;), gry komputerowe - głównie klasyka, sport (różnie) i
wariacje dotyczące wszystkiego co wymieniłem powyżej - lubię eksperymentować ;).

Ogólnie na brak "tego co lubię" nie narzekam - problemem jest czas, który mogę na "to coś" poświęcić. Dobrze
przynajmniej, że udaje mi się zaglądać na forum w miarę regularnie ;). Pozdrawiam.
~Slyboots.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować