Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Supreme Commander - demo już dziś!

169 postów w tym temacie

trzeba bedzie sciagnac i obacac :) z recenzji wynika ze gra ma byc na prawde przelomowa... ale wszystko sie w "praniu" okaze... jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapa w demie to (z tego co wiem) Finn''s Revenge. 2 graczy startuje na jednej, większej wyspie, na której są 2 wąski przejścia do drugiego gracza i jeziorko (do wykorzystania dla Aeonów :) ), poza tym są jeszcze 2 mniejsze wysepki. Jeszcze jedno: to, że mapa jest dla 2 graczy nie znaczy, że jest malutka (oczywiście nie jest olbrzymia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 14:56, Mroku21 napisał:

A gdzie to demo będzie dostępne? Bo chciałbym się przekonać nad czym wszyscy tak "pieją" już
od dłuższego czasu :)

www.fileplanet.com
www.gamershell.com
www.gamespot.com

i zapewne wiele innych serwisów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie...też zacznę ściągać mam nadzieje że pójdzie mi na moim sprzecię.Jak edzie działać płynnie na low albo medium to zakupie na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pałam miłością do RTS-ów, ale ta gra wygląda nawet na ciekawą. Szczególnie możliwość grania na 2 monitorach. Wooow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się hit szkoda że z takimi wymaganiami: Wymagania sprzętowe:Win 2000/XP, PIV 3 GHz, 2 GB RAM, Karta graficzna 3D 256 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 15:12, milten6 napisał:

Szykuje się hit szkoda że z takimi wymaganiami: Wymagania sprzętowe:Win 2000/XP, PIV 3 GHz,
2 GB RAM, Karta graficzna 3D 256 MB.


Fakt. Gra pewnie będzie hitem, ale te wymagania sprzętowe. Raczej przez najbliższe dwa lata nikogo nie będzie stać na tak wypasionego kompa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 15:17, master matrox napisał:

> Szykuje się hit szkoda że z takimi wymaganiami: Wymagania sprzętowe:Win 2000/XP, PIV 3
GHz,
> 2 GB RAM, Karta graficzna 3D 256 MB.

Fakt. Gra pewnie będzie hitem, ale te wymagania sprzętowe. Raczej przez najbliższe dwa lata
nikogo nie będzie stać na tak wypasionego kompa!


ee...wypasionego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 15:19, Dead-pl napisał:

> > Szykuje się hit szkoda że z takimi wymaganiami: Wymagania sprzętowe:Win 2000/XP,
PIV 3
> GHz,
> > 2 GB RAM, Karta graficzna 3D 256 MB.
>
> Fakt. Gra pewnie będzie hitem, ale te wymagania sprzętowe. Raczej przez najbliższe dwa
lata
> nikogo nie będzie stać na tak wypasionego kompa!

ee...wypasionego ?


Tak, bynajmniej dla mnie wypasiony komp to byłby Sempron 2800+ (AM2), 1024mb ram i Geforce 7600 GS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie za bardzo rozumiem wypowiedz master matroxa. Za 2 lata pewnie komp z 4Gb ramu bedzie uwazany za miernego. Ja sam mam kompa 2gb ram c2d e6400 i radek x1900gt i nie uwazam sie za kogos kto ma wypasiony sprzet... Wypasiony sprzet to teraz gf 8800 gtx a nie karta 256mb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 15:23, Maciej4444 napisał:

Wlasnie nie za bardzo rozumiem wypowiedz master matroxa. Za 2 lata pewnie komp z 4Gb ramu bedzie
uwazany za miernego. Ja sam mam kompa 2gb ram c2d e6400 i radek x1900gt i nie uwazam sie za
kogos kto ma wypasiony sprzet... Wypasiony sprzet to teraz gf 8800 gtx a nie karta 256mb...


Trochę robimy offtopu, ale ja np mam Athlona 1700+, 512mb ramu i Radeona 9550 XT i co? Nic. Przez dwa lata raczej nic nie wymienię w nim :( Ale może uda mi się w rok uzbierać na PS2.

Co do dema - ciekawe ile będzie zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 15:23, Maciej4444 napisał:

Wlasnie nie za bardzo rozumiem wypowiedz master matroxa. Za 2 lata pewnie komp z 4Gb ramu bedzie
uwazany za miernego. Ja sam mam kompa 2gb ram c2d e6400 i radek x1900gt i nie uwazam sie za
kogos kto ma wypasiony sprzet... Wypasiony sprzet to teraz gf 8800 gtx a nie karta 256mb...


No dobra ale to komentarz o demie, narazie demo i tak mi nie ruszy może za 4 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować