Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Supreme Commander - demo już dziś!

169 postów w tym temacie

A mnie ciekawi czy CD Projekt wyda EK czyli Faction Packi:

http://www.amazon.co.uk/Supreme-Commander-UEF-Faction-Pack/dp/B000MMRCWA/sr=8-2/qid=1170785903/ref=pd_ka_2/203-9522960 -4003958?ie=UTF8&s=videogames

http://www.game.co.uk/ViewProduct.aspx?cat=10405&mid=330210

http://www.play.com/Games/PC/4-/1011315/Supreme_Commander/Product.html

Tu są trzy UEF, AEON i CYBRAN. Może jest ich więcej. Każdy jest exclusive dla danej firmy wysyłkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2007 o 19:22, bora napisał:

Tu są trzy UEF, AEON i CYBRAN. Może jest ich więcej. Każdy jest exclusive dla danej firmy wysyłkowej.


No właśnie, więc skoro to są exclusive dla tych 3 sklepów wysyłkowych to takich samych teoretycznie CDP nie dostanie, chyba, że będzie zgoda i zrobi swojego własnego. W sumie ciekawe, ale myślę, że nie będzie to łatwe to zrobienia.

Teraz zostaje tylko ściągnąć ... tylko :) ... 33 minuty do końca kolejki, ale widze, że teraz kolejka ładnie urosła, pokazuje prawie 1500 osób w kolejce :D ... potem jeszcze pewnie ściągania do północy i można odpalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ciągnę z gamershell, ale leci jak krew z nosa 20kb/s :F
czekam w kolejce na fileplanet mam nadzieję, że lepszy transfer będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1GB? Pikuś, godzina ściągania. Mam nadzieje, że gra okaże się ciekawa to w niedługim czasie po premierze może ją zakupie. Aktualnie wole załatwić sobie jakoś za te 200zł FF7+8 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mnie gierka bardzo zraziła. Na początku napaliłem się pamiętając jak świetnie bawiłem się przy Total Annihilation (stare dobre czasy). Wymagania są straszne (to nawet NWN2 mi szybciej chodzi), a sprzęt mam nie najgorszy (Athlon 3200 x64, 1GB ram w dualu i GF 7600GT 256MB). Niezależnie czy włączę 1027x768 czy 1680x1050 takie samo haczenie. Jakby rozdziałka w ogóle nie wpływała na obraz. Miała być wielka różnorodność jednostek jakoś nie widzę (wielka dla mnie to jest jak w Total Annihilation blisko 500) już nie mówiąc, że jak chcę objąć większą część pola bitwy to nie za bardzo nie umiem odróżnić rodzajów jednostek (nie wiem może ślepy jestem, a chciałbym zauważyć że Monitor mam 21.3" więc całkiem spory). Jedyne co mi przypomina w tym total annihilation to efektywne wybucha, ale szczerze to w starej wersji jakieś większe wrażenie to na mnie robiło (nie wiem może się zestarzałem). Ogólnie pierwszy pół godziny na mnie pozytywnego wrażenia nie wywarło. Jak ktoś lubi wielką naparzane na ekranie to niech se kupi Warhamera 40000 Dawn of War, mniejsze wymagania a efektowność jak dla mnie to chyba nawet większa. Co do samej strategi w grze - nie wypowiem się bo za krótko grałem, ale nie będę na pewno nie polecę zaraz do sklepu co by se kupić GF 8800 i 4GB ram co by mi ta giera poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak pójdzie u mnie ta gierka, skoro piszesz, że faktycznie wymaga kompa odpowiedniego no to może być trochę gorzej, ale to jednak RTS więc nie może być aż tak źle. Jak ściągnę i odpalę to dam wam znać jak na moim sprzęcie idzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taka giera jak Earth 2160 grafika dopracowana w szczegółach, eksplozje wyglądają niesamowicie. Tu w SC jakoś nie widze jakiejś rewolucji graficznej. Albo żeby ta grafa jakaś taka super lepsza była niż chodź by wspomnianym Earth-cie (jak dla mnie to w Earth 2160 jest nawet bardziej szczegółowa) a wymagania w Earth nijak mają się do tych z Sup''a. Gdzie Sup zeżera ten cały sprzęt, co w nim jest tak sprzętożernego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już ściągam demko, troche to potrwa, moze jeszcze dziś napisze swoje wrażenia jak zdąże przed 6 rano. ( bo na uczelnie jade :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 20:18, Idzikowski6 napisał:

Ciekaw jestem jak pójdzie u mnie ta gierka, skoro piszesz, że faktycznie wymaga kompa odpowiedniego
no to może być trochę gorzej, ale to jednak RTS więc nie może być aż tak źle. Jak ściągnę i
odpalę to dam wam znać jak na moim sprzęcie idzie ;-)


A pamiętasz taką mało znaną gierkę jak Age of Empires III ( ;-) ), też RTS a wymagania (tyle że tu, tj. w AoE III widziałem wizualny efekt tych wymagań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SYSTEM REQUIREMENTS

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
Microsoft® Windows® XP Service Pack 2, Vista
1.8 GHz processor
512 MB RAM
8 GB available hard drive space
128 MB video RAM or greater, with DirectX 9 Vertex Shader / Pixel Shader 2.0
support (Nvidia 6x00 or better)
Sound card, speakers or headphones
Broadband internet connection (DSL/Cable).

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:
3.0 GHz Intel or equivalent AMD processor or better
1 GB RAM or better
8 GB available hard drive space
256 MB video RAM, with DirectX 9 Vertex Shader / Pixel Shader 2.0 support
(Nvidia 6800 or better)
Internet connection with Cable/DSL speeds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 20:23, Mario Falcon napisał:

> Ciekaw jestem jak pójdzie u mnie ta gierka, skoro piszesz, że faktycznie wymaga kompa
odpowiedniego
> no to może być trochę gorzej, ale to jednak RTS więc nie może być aż tak źle. Jak ściągnę
i
> odpalę to dam wam znać jak na moim sprzęcie idzie ;-)

A pamiętasz taką mało znaną gierkę jak Age of Empires III ( ;-) ), też RTS a wymagania (tyle
że tu, tj. w AoE III widziałem wizualny efekt tych wymagań)


Ale Age wyglądał poprostu ładnie, a czy był wymagający ... ja u siebie ruszyłem z nim i nadal ruszam bez problemów ze wszystkim na full, a kompa mam przeciętnego "raczej".
Zanim dorwe SupComa to minie trochę ;/ Widzę, że czas czekania w kolejce na FilePlanet mi rośnie zamiast maleć ;/ Teraz pokazuje ponad 40 minut !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 20:26, brantej napisał:

MAM PYTANIE:

CZY DEMO MA TAKIE SAME WYMAGANIA, JAK pełna wersja?


No nieliczył bym na jakieś zniamy po gra wychodzi za 9 dni. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować