Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Supreme Commander - demo już dziś!

169 postów w tym temacie

Moje pierwsze wrazenia nie sa zbyt rozowe dla tej gry kompa niemam za dobrego no wiec zwalnialo ale nie oto chodzi ciezko jest odroznic odpowiednie jednostki w czasie poteznej wojny 500 jednostek i idzie po prostu zwarjhowac albo szklo powiekszajaca kupic.Wiem ze efekty nie sa najwazniejsze w tej grze ale mogli trosze sie postarac jnuz wiem ze niekupie tej gry i dalej poszukuje swoje RTSa jak narazie byl tylko wspomniany wczesniej Earth2160 i Star Wars Empire at War ze wzgledu na klimat Star Wars no nic SC nie jest dla Mnie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 09:53, Mario Falcon napisał:

Co do porównaia eartha z SupComem (ale tylko pod względem graficznym), czegoś nie rozumiem
pierw krytykujesz Eartha za nienajlepszą grafikę i wychwalasz SupComap za nowatorskość. Sam
pisałęś "SupCom ma takie efekty i szczegóły, których nie ma nawet w niektórych fps''ach. Jest
zajebiste cieniowanie, jednostek jest od cholery i każda jest tak samo dobrze dopracowana,
unosi się dym, kurz, explozje są realistyczne... A potem nagła zmian frontów poglądowych ;-).

Gdzie tak pisałem? Earth to jeden z moich ulubionych RTS, tylko ostatnio nie mam czasu namulti. I nigdzie takich herezji nie pisałem.l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 09:53, penguins napisał:

Moje pierwsze wrazenia nie sa zbyt rozowe dla tej gry kompa niemam za dobrego no wiec zwalnialo
ale nie oto chodzi ciezko jest odroznic odpowiednie jednostki w czasie poteznej wojny 500 jednostek
i idzie po prostu zwarjhowac albo szklo powiekszajaca kupic.Wiem ze efekty nie sa najwazniejsze
w tej grze ale mogli trosze sie postarac jnuz wiem ze niekupie tej gry i dalej poszukuje swoje
RTSa jak narazie byl tylko wspomniany wczesniej Earth2160 i Star Wars Empire at War ze wzgledu
na klimat Star Wars no nic SC nie jest dla Mnie.Pozdrawiam


dokladnie o tym samym myśle im więcej jednostek tym bardziej człowiek wariuje i nie wiadomo gdzie co jest .. ale zobacze może się przyzwyczaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 09:55, hans olo napisał:

Gdzie tak pisałem? Earth to jeden z moich ulubionych RTS, tylko ostatnio nie mam czasu namulti.
I nigdzie takich herezji nie pisałem.l

Sorrki, sorrki jezszcze raz sorrki, mea culpa nie wiem jak cie przepraszać, źle spojżałem na NICK''a i odniosłem się do wypowiedzi Snake08. Mój błąd osoby mi się pochrzaniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 10:30, Dead-pl napisał:

Czy jakiś niebieksi mógł by się wypowiedziec w sprawie wydanie EK ??

Z góry dziękuje.


Dołączam się do prośby :) Chciałem dopowiedzieć tylko, że dysponujemy linkami do zagranicznych EK tej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gry Supreme Commander planujemy wydanie wersji special edition - czyli rozbudowanej edycji premierowej o elementy EK - trwaja jeszcze rozmowy w tej kwestii ze stroną zachodnią, dla tego nie zdradzamy zawartości kontentu polskiego. Jeszcze chwila moi mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dla mnie gra, podczas grania w demo nudziłem się strasznie :(
Chodzi ładnie, kod gdy naprawdę jest fajny i zoptymalizowany, nareszcie gra która nie stawia na grafikę.
Koreańczycy będą tą grą zachwyceni, ja nie jestem. Masówka w pełnym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, tak czytam Wasze wypowiedzi i Wam zazdroszczę.. chciałbym żeby mi to chodziło z przycięciami.. żeby w ogóle chodziło..
Po długim ściąganiu zainstalowałem wreszcie demo Supreme Commander, włączam, a tu DUP, do pulpitu i error: "Unable to start: Please verify system meets minimum specifications"- no to sobie pograłem :/ Dopiero teraz przeczytałem, że gra wymaga karty graficznej obsługującej Pixel Shader 2.0.. I co z tego że mam 1GB RAM, w miarę dobry procesor, jak na moim starutkim Radku 9250 prawdopodobnie nie pójdzie :/ (mimo tej karty grafiki nigdy nie miałem problemu z odpaleniem jakiejkolwiek gry.. aż do teraz).

Tak z ciekawości, ma ktoś podobny problem? Albo może da się coś na to poradzić (wątpię.. ale tylko pytam)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 11:21, Anim napisał:

W przypadku gry Supreme Commander planujemy wydanie wersji special edition - czyli rozbudowanej
edycji premierowej o elementy EK - trwaja jeszcze rozmowy w tej kwestii ze stroną zachodnią,
dla tego nie zdradzamy zawartości kontentu polskiego. Jeszcze chwila moi mili.


super czyli po naszemu to bedzie edycja sklepu gram.pl ;]cos w podobie Company of heroes i Fable tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie całkiem - to raczej oznacza ze postaramy sie tak wzbogacić edycje podstawową, by zawierała jak najwiecej elementów edycji kolekcionerskiej ... nie podnosząc ceny. Ale jak powiedziałem jeszcze moment nim puścimy oficjalnego newsa - gram.pl poda go jako pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 11:43, Anim napisał:

Nie całkiem - to raczej oznacza ze postaramy sie tak wzbogacić edycje podstawową, by zawierała
jak najwiecej elementów edycji kolekcionerskiej ... nie podnosząc ceny. Ale jak powiedziałem
jeszcze moment nim puścimy oficjalnego newsa - gram.pl poda go jako pierwsze.


czyli o metalowym pudelku mozemy zapomniec ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 11:55, Ali G napisał:

> Nie całkiem - to raczej oznacza ze postaramy sie tak wzbogacić edycje podstawową, by zawierała

> jak najwiecej elementów edycji kolekcionerskiej ... nie podnosząc ceny. Ale jak powiedziałem

> jeszcze moment nim puścimy oficjalnego newsa - gram.pl poda go jako pierwsze.

czyli o metalowym pudelku mozemy zapomniec ? ;]


Czyli poczekajmy jeszcze chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^^ Dzięki Anim, ale oprócz wzbogaconej edycji bez zmiany ceny moglibyście pomyśleć o unikalnym EK bądź specjalnej Edycji gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim konfigu (A64 3000, 1,5GB ram, 7600GT) gra smiga elegancko w 1280x1024 w high detail (oprocz shadows). Jedynie kiedy przycina na chwile to w trakcie zblizenia z widoku plaskiej mapy na ful.
Ogolnie gra jest... bardzo fajna, ale musze jeszcze pograc w demo dluzej, bo nie do konca jestem przekonany do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 10:46, Mario Falcon napisał:

Kelus dzięki za posta. Powiedz mi na jakich sterownikach grasz jak możesz (chodzi mi o numerek)


93.71 :)

jednakże muszę sprostować... w czasie walki było parę przyciachów... wyłączyłem Vsync, AA, i zmniejszyłem cienie, i jest już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować