Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Supreme Commander - demo już dziś!

169 postów w tym temacie

Bardzo miło, ze pojawi się demko tej gry. :P Bo już od kilku miesięcy się nią interesuję (szczególnie po przeczytaniu o SC w CDA :P), a chciałbym wiedzieć, czy gierka będzie płynnie chodzić na moim komputerze. A z tym może jednak być problem... No nic, trzeba poczekać na demko - choć dziś już pewnie na grę nie wystarczy mi czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 16:12, drapichrust7 napisał:

Zdaje się, że w Clicku, który się dziś ukazał, zamieszczona jest recenzja SC. Ktoś czytał?
Jaką dali ocenę?


Ogólna: 4+

Grywalność: 4+
Grafika: 4+
Dźwięk: 5-

Oprócz tego, że się z nimi nie zgadzam, zrobili pare błędów (np. "Przedstawiciele Aeon stoją na uboczu konfliktu" (Infinite War), jest wręcz przeciwnie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie "niecałe" 4 godziny? Patrząc na godzinę dodania newsa to 4 godziny i 5 min :P Nie mogłem sobie podarować przyczepienia się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 GB to dla was normalka? To panowie tylko wam pozazdrościć, ale nie wciskajcie kitu że to byle co... Ja mam 512 i z trudem teraz uciułałem na dodatkowe 1gb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że jeszcze dziś rano nie byłem zupełnie tą grą zainteresowany.. ot, kolejny RTS..
Po szkole jednak, gdy kupiłem Clicka, to zdecydowanie zmieniłem zdanie :) Jeśli to rzeczywiście będzie coś na miarę TA to może być naprawdę pięknie... a skoro dodatkowo stworzone to jest przez THQ, to nic tylko ściągać demo i modlić się do wszystkich bogów [jestem ateistą :P], żeby to tylko jako tako poszło (wymagania w Clicku chyba trochę nierzeczywiste są.. taka spora rozbieżność, patrząc na te podane w sklepie gram.pl) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje się modlić,aby demko ruszyło na moim antyku:) Sama gra zapowiada się na prawdziwy przełom. To nie będzie żaden "kolejny,zwykły RTS".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja tez czekam jezeli tylko ruszy na moim kompie to zamawiam pre-order jeszcze dzisiaj Karta grafiki bylaby ramy prawie prawie a;e nie ten procek mam tylko 1.8ghz a narazie gram w Star Wars Empire At War + dodatek zachecam do kupna bo rts wymiata.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 17:17, m1szer napisał:

Zobaczymy jak poleci na A64 3000, 1,5GB ram i 7600GT... cos czuje, ze nie bedzie zbyt rozowo
:/.


Powinno ładnie chodzić na ~średnich detalach, mnie chodziło bez większych problemów w becie (przycinało praktycznie tylko przy więcej niż 3 graczach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam za wolny net by ściągnąć to w zadowalającym czasie, poczekam na demko w jakiejś gazetce. Ten RTS chyba naprawdę będzie spox (znaczy się ruszyć głową trzeba będzie), a nie jakieś "klikanie na czas".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować