Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Supreme Commander - demo już dziś!

169 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2007 o 13:51, kelus napisał:

> Kelus dzięki za posta. Powiedz mi na jakich sterownikach grasz jak możesz (chodzi mi o
numerek)

93.71 :)

jednakże muszę sprostować... w czasie walki było parę przyciachów... wyłączyłem Vsync, AA,
i zmniejszyłem cienie, i jest już ok.


też tak zrobiłem i jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 23:45, gadhen napisał:

> Ktos madry moglby zrobic torrenta to by poszlo bardzo szybko...

http://*****[m]


Podawanie linków do stron z których można pobrać pełno nielegalnych plików czy gier jest zabronione
http://www.gram.pl/regulamin.asp
2. Co jest zabronione
Piractwo
*propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa.
Za to jest tylko jedna kara... ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogę pobrać dema z tych linków co w newsie dodał Domek?? W ogole jak biorę download to mi nie chce zacząć pobierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to Total Anhilation w nowej oprawie i tyle. Nie zauwazylem praktycznie zadnych wielkich zmian ale wielkim fanem tej gry nie bylem . Tak czy siak komu sie podobalo TA to SA bedzie zachwycony ja odpuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 11:43, Anim napisał:

Nie całkiem - to raczej oznacza ze postaramy sie tak wzbogacić edycje podstawową, by zawierała
jak najwiecej elementów edycji kolekcionerskiej ... nie podnosząc ceny. Ale jak powiedziałem
jeszcze moment nim puścimy oficjalnego newsa - gram.pl poda go jako pierwsze.


Wielkie dzięki za szybką odpowiedź. Jak dla mnie cena może być taka jak na zachodzie czyli ~150zł za EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 21:35, piero92 napisał:

A tak trochę nie na temat... kiedy polska premiera tej gry??


25 marca chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 21:39, Dead-pl napisał:

> A tak trochę nie na temat... kiedy polska premiera tej gry??

25 marca chyba.


A przed chwilą zobaczyłem w sklepie i pisze "planowana wysyłka 8 marca 2007"... czy to oznacza ,że grą cieszyć się już będziemy mogli na początku marca..

PS A tak pozatym to z przyjściem wiosny tochę kasy ubędzie: S.T.A.L.K.E.R, Test Drive Unlimited (chyba), Titan Quest: Wrota Hadesu... może Supreme Commander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo ściągałem dwa razy. Za pierwszym razem ściągnęło się tak, że nie można go było rozpakować. Zainstalowałem i przeszedłem na poziomie normal początkowy fragment kampanii Cybran Nation. Odinstalowałem i wykasowałem instalkę. Szczerze mówiać, nie jestem zachwycony i wiem, że nie kupię tej gry. Gra jest dobra, ale do mnie nie trafiła. Nie porwała mnie i nie powaliła na kolana. Czasami wręcz powiewa nudą, tak - po 2 godzinach grania zaczęło się robić nudno, a to zła oznaka dla RTS, przynajmniej dla mnie. Nie widzę w niej zapowiadanego tak głośno przełomu w gatunku RTS. W Total Annihilation zagrywałem się godzinami i pewnie zbyt wiele oczekiwałem po spadkobiercy tamtego tytułu. Rewolucji nie ma, ale nowy, dobry RTS dla miłośników tego gatunku na pewno powstał.

Co do grafiki... na moim komputerze Athlon XP2500, GF6800GT/256MB, 1GB dual gra potrafi nieźle krzaczyć w wyższych detalach, ale na średnich jest bardzo płynnie. Strach pomyśleć, co się będzie działo przy większej liczbie jednostek. Kod gry nie został chyba w pełni zoptymalizowany. Age of Empires III, FEAR, Rise of Legends z przepiękną przecież grafiką chodzą o wiele płynniej i wyglądają lepiej.

Podobnie jak Mario Falcon, odniosłem, że rozdzielczość nie wpływa znacząco na płynność gry. Na 1024x768 i wyższych jest tak samo. Tak się przynajmniej wydaje.

Podobnie jak Selv, odniosłem wrażenie, że jest to typowa masówka. Koreańczycy będą zachwyceni;)

Ja zostaję na razie przy Rise of Legends, może nawet wrócę do Rise of Nations na jakiś czas. Supreme Commander sobie daruję. Poczekam na kolejnego przedstawiciela gatunku... C&C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zebyDemo mi sie nawet podobało szczerze mówiąc grałem przez całą noc. ale przy DUŻEJ ilości jednostek fps''y lecą w dół ;/ nie zgadzam sie z tym, że gra przynudza bo grywałem w rts''y, które mnie bardziej znudziły po 30 min grania. W sumie to gra jest OK ale mogli by coś zrobić żeby nie trzeba byo grać na komputerach z NASA żeby gra sie nie krzaczyła czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować