Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Supreme Commander - demo już dziś!

169 postów w tym temacie

Moim zdaniem gierka prezentuje się wspaniale i są duze szanse że ją kupię.
PS Mam problem w drugiej misii: mam zniszczyć budynek "zielonych" ale jak biorę wojsko to tylko jest zaznaczone że moge naprawić ten budynek... Co mam robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wejdz sobie na GS'' kogoś i bedziesz wiedział :P Ja teraz czekam na pełną wersje bo bicie kompa jest mało przyjemne z tym AI jakie teraz prezentuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 11:23, piero92 napisał:

Moim zdaniem gierka prezentuje się wspaniale i są duze szanse że ją kupię.
PS Mam problem w drugiej misii: mam zniszczyć budynek "zielonych" ale jak biorę wojsko to tylko
jest zaznaczone że moge naprawić ten budynek... Co mam robić??


Musisz "ręcznie" wydać rozkaz ataku (czyli: zaznacz jednostki, wciśnij A na klawiaturze i LPMem na budynku).

Co do samego demka zaś: moje pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. :) Jeżeli demko mi się nie znudzi po tygodniu to kupuję fulla (nareszcie przydadzą się na coś te wirtualne pieniądze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2007 o 15:05, Meledictum napisał:


Musisz "ręcznie" wydać rozkaz ataku (czyli: zaznacz jednostki, wciśnij A na klawiaturze i LPMem
na budynku).


Już wczoraj na to wpadłem :) Ale dzięki że się zaineresowałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie ściągnąłem demo

gra chodzi płynnie na najwyższych wymaganiach. Mój sprzęt :

AMD 3000+, GF 6600 GT (128 mb) i 1,5 GB Ramu
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma GF 6600 Gt (128mb) 1 gb ramu i proca 2 GHz i przy większej ilości jednostek (prawie na maxa detalach) gra trochę tnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 10:33, Earthalgeroth napisał:

To jest Total Annihilation! Prawie identyczna gra! Nawet graficznie się niewiele różni. Po
wyłączeniu cieni chodzi gładziutko ;]



Nie przesadzajmy TA było ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A taak w ogóle czytałem że ta gra ma być diablo trudna....Jak grałem skirmish Hard to po wybudowaniu tego pająka wszedłem w ich bazę, pajączek ziutnął laserem i się zrobił atomowy wybuch, a pajączek ledwo to odczuł....No ale przyznać się muszę że za pierwszymi 2 razami przegrałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 21:20, Alexx1 napisał:

A taak w ogóle czytałem że ta gra ma być diablo trudna....Jak grałem skirmish Hard to po wybudowaniu
tego pająka wszedłem w ich bazę, pajączek ziutnął laserem i się zrobił atomowy wybuch, a pajączek
ledwo to odczuł....No ale przyznać się muszę że za pierwszymi 2 razami przegrałem


Jeżeli nie będzie się przeszkadzało AI w skirmishu, to po jakimś czasie (tak z godzina) gry zacznie budować Monkey Lordy. Najpierw jednego, później drugiego, następnie 2 ML + Experimental Gunship.
I to w zasadzie wszystko, na co AI stać - bo trudno nazwać atakiem wysyłanie w kierunku bazy gracza 2 bombowców i 10 light botów.

Dnia 15.02.2007 o 21:20, Alexx1 napisał:

> To jest Total Annihilation! Prawie identyczna gra! Nawet graficznie się niewiele różni.
Po
> wyłączeniu cieni chodzi gładziutko ;]


Nie przesadzajmy TA było ładniejsze


Ture: te tekstury, te cienie, ten trójwymiar, te shadery... :PPP [TA może i było grywalne, ale graficznie jednak "nieco" odstaje od nowych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 23:18, piero92 napisał:

Da się w demie zrobić tego wielkiego pajaka co laserem sieka... A jak tak to jak go zbudować??


Jak najbardziej się da. Musisz mieć SACU (przywołujesz go na pole walki za pomocą quantum gate), a następnie wybrać TECH 4 (na interfejsie, na lewo od listy budynków, jakie może zbudować), po czym kliknąć na wizerunek pajączka (spyder bota/ Monkey Lorda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 15:47, piero92 napisał:

Dzięki za opowiedź :) A może ten kolo robic też inne super maszyny (mam go już zrobionego)??


Może, może, są na liście obok spyder bota. W demku (o ile dobrze pamiętam) jest jeszcze Experimental Gunship i Scathis, czyli artyleria, która potrafi wystrzelić 50 pocisków na sekundę. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2007 o 16:46, Meledictum napisał:

Może, może, są na liście obok spyder bota. W demku (o ile dobrze pamiętam) jest jeszcze Experimental
Gunship i Scathis, czyli artyleria, która potrafi wystrzelić 50 pocisków na sekundę. :]


Musze to wyprubować (mam zapisaną grę jak mam tego kolesia zrobionego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby zrobić jednostkę experymentalną potrzebujesz: inżyniera tech 3, SACU albo ulepszonego ACU (jak już zaczniesz robić, to możesz wysłać do budowy cokolwiek, co buduje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieniek mam identyczny problem. Ledwie włącze grę, odrazu wywala do windowsa i pojawia sie komunikat "Unable to start. Please verify system meets minimum specifications".
Mój sprzęt to
Pentium 4 2,4GHz
512 Ram
Radeon 9600 128 ramu
Może ktoś wie czy na takim sprzęcie można SC jakoś odpalić? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedz.
Pozdrawiam
Majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować