Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Napiszcie czy podoba się wam czasopismo o grach "Click". Ja kupuję je co miesiąc (choć wole CDA, ale wiecie... finanse...) i jestem dosyć zadowolony. Piszą krótkie lecz treściwe recki i dają w miarę fajne gierki. Podoba mi się też wprowadzenie wersji z DVD i coraz lepsza szata graficzna. Click jest też dosyć tani i mogę go kupować co miesiąc. Nie podoba mi się natomiast zmiana redaktora naczelnego i jego zastępcy (Froggera i RAndalla , którzy bardzo ciakawie i śmiesznie odpowiadali na listy (prawie jak mistrz Smuggler). Teraz jest jakiś Herr Odyn, tóry zupełnie nie sprawdza się w dziale "listy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram, jak pamiętam kupić Clicka. Bardzo fajne czasopisme. Zachowała mi się już bo zbieram od kilku lat i może dlatego a i zadowolny jestem z niego. Teraz już nie z takim samozaparciem zbieram ale nadal jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem Clicka! dość długo, ale przestałem jak zmieniła się redakcja. To już nie było to samo...
Najmilej wspominam czasy, gdy Click! wchodził na rynek, aczkolwiek nie kupowałem w tedy każdego numeru (teraz żałuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupuje clicka prawie od samego początku, zawsze,regularnie.... ale odkąd ostatnio redakcja się zmieniła, odkad daja shitowe pelne wersje gier, shitowe recenzje to i tak kupuje :D Ale to nie to samo... :(
* Stara redakcja clicka z froggerem na czele i Randallem ( :) ) przeszła do Gameranking, sry za kryptoreklame ale tam teraz są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytalem tylko u WW3 czasami najlepsze były telefony do redakcji teraz jest inna i przestałem do niego chodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 20:39, WorldWar3PL napisał:

* Stara redakcja clicka z froggerem na
czele i Randallem ( :) ) przeszła do Gameranking, sry za kryptoreklame ale tam teraz są


No problem. Dobrze, żę powiedziałeś, bo tak bym nie wiedzial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 15:18, WorldWar3PL napisał:

Heh =] Brad, ostatnio są takie listy że polewka, a odpowiedzi lepsze niż w starej redakcji więc wiesz.. :-]

ta i za to najbardziej lubie clicka...za dział listy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, kupiłem i rzeczywiście jest tam polewka (17 latek - nieumarły <lol>), ale nie taka fajna jakie robili Randzio i Froggi. I jeszcze mi brakuje tych ich wiecznych kłutni :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krutko
CD-ACTION WYMIATA
2jeżeli niemasz za dużych fundzuszy to kupuj "klika" bo to też gazeta z jajem i dość żetelna
3Cd-ACTION staniało WYMIATA
4CD-ACTION nr13 już za 2dni:))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że staniało i dlatego mam ostanie 4 numery. Tak właściwie zastanawiam się czy całkiem nie przerzucić się na CDA, ponieważ "Click!" robi się coraz "biedniejszy" i traci tą swoją klasę. Wolę już dorzucić to 8 zeta i mieć coś co zawsze jest dobre. Ale niewiem, zastanowię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie kupilem clicka i ze zdziwieniem stwierdzilem, ze dali nareszcie jakas fajna gre - i-ninja. Ta gra to rewelka, gra sie superprzyjemnie i wciaga jak niewiem co. Swoja droga niewiedzialem, ze platformowki moga byc takie fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 20:25, grunchill napisał:

Napiszcie czy podoba się wam czasopismo o grach "Click". Ja kupuję je co miesiąc (choć wole
CDA, ale wiecie... finanse...) i jestem dosyć zadowolony. Piszą krótkie lecz treściwe recki
i dają w miarę fajne gierki. Podoba mi się też wprowadzenie wersji z DVD i coraz lepsza szata
graficzna. Click jest też dosyć tani i mogę go kupować co miesiąc. Nie podoba mi się natomiast
zmiana redaktora naczelnego i jego zastępcy (Froggera i RAndalla , którzy bardzo ciakawie i
śmiesznie odpowiadali na listy (prawie jak mistrz Smuggler). Teraz jest jakiś Herr Odyn, tóry
zupełnie nie sprawdza się w dziale "listy".


Herr Odyn z Click''a i Czarny Iwan z CD-Action to jedna i ta sama osoba. Po przeprowadzce "starej" redakcji Click''a do GameRanking, ich miejsce zajeli w wiekszosci redaktorzy CD-A.

Clicka kupuje okazyjnie. Wole dluzsze teksty, a te znajde w CD-A. Poza tym, zdarza sie, iz recenzje danej gry w CD-A i Clicku pisze ten sam redaktor. Racja, ze linijka w linijke nie sa one takie same, ale IMO mija sie z celem, aby 2 razy kupowac podobne teksty. Wiecej na temat gry i tak dowiem sie z CD-Action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Cliku juz nie ma starej dobrej redakcji i ta gazeta upada powoli nedznymi txt dajac gry. i ludzie nabieraja sie na to i kupuja pusta gazeta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 22:51, Shikoku napisał:

W Cliku juz nie ma starej dobrej redakcji i ta gazeta upada powoli nedznymi txt dajac gry.
i ludzie nabieraja sie na to i kupuja pusta gazeta ....


Absolutnie sie z Toba zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować