Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

CDA rulz niestety i w ogóle moja mama nawet czeka aż kupię, żeby poczytać "na luzie". Podejrzewam, że nawet nie wie, że kiedyś kupowałem cilicka (już nie kupuje). Kiedyś mój kolega twierdził, że click jest lepszy od CDA. Na szczęście udało mi się go nawrócić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć gdzie się podział wstępniak w Clicku? Co jak co ale żeby oszczędzać strona na wstępniaku to czysta przesada ;p A co do zawartości to powiem tak: Kiepsko do potęgi entej. czemu?... A no już wyjaśniam... Wystarczy spojrzeć chociażby do działu listy i poczytać odpowiedzi na listy. To mnie najbardziej irytuje, głupawe teksty i nic poza tym. A o podpisach pod screenami nie wspomnę. Kiedy sięgnę pamięcią westecz przypominają mi się te świetne opisy kart graficznych, albo porady dla kupujących nowy sprzęt. Nie wiem gdzie się to wszystko podziało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 10:00, Marcilek napisał:

Clik według mnie to najlepsza gazeta o grach bardzo mi się podoba no i te recenzje !! Wypas


Jestem ciekaw co by powiedzieli redaktorzy CDA na twoją wypowiedz ;] Typowy antyfan Cd- Action ;p Mimo tego że obecnie nie zabardzo dażę sympania Clicka to i tak nie uważan że jest to gazeta ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uważam że CDA jest jest zdecydowanie najlepszym czasopismem o grach ...a co do Clicka ...moze byc sam przez jakis czas kupowałem go ;]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 11:23, speedraid napisał:

Mi się gazeta bardziej podoba niż CDA. Po prostu tania i dobra, kupuję co miesiac :)


Ja tam gazet nie czytam. Czasopisma owszem - CD-A i Click. Click ma tą zaletę, że jest tani, ale wiele stracił po zmianie redakcji.
Teraz dodatkowo denerwuje mnie 5 reklam CDP pod rząd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam Clicka. Nie ma tam nic ciekawego. Cieniutkie to i zawartość mało interesująca.

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 11:55, Markus89 napisał:

Ja tam gazet nie czytam. Czasopisma owszem - CD-A i Click. Click ma tą zaletę, że jest
tani, ale wiele stracił po zmianie redakcji.

A wiedziałem, że walnąłem błąd :P

Dnia 13.02.2007 o 11:55, Markus89 napisał:

Teraz dodatkowo denerwuje mnie 5 reklam CDP pod rząd...

No to CDP winić :P W CDA też jest dużo reklam, co prawda w stosunku do ilości stron mniej ale są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, strona Click!''a jest fatalna. Nic na niej nie ma poza opisem ostatniego numeru i niepotrzebnego, przeterminowanego patcha. Dziwie się, bo informacja o numerze nowym pojawia się po kilku dniach. CDA zawsze robi zapowiedź i dzieki temu graczę chetnie jkupuja własnie tamtą gazetę. Wiedzą co w niej bedzie i dajasobie spokój z innymi, bo przeczytali o tym w CDA. Na stronie ''''pstryka myszki'''' widnieje ankieta, ankieta ta sama od kilku miesiećy z ciagle powtarzajacym się błędem:

20070219155219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 16:00, PJ MW napisał:

Na moim sajcie wpis o nowym Clicku!
htttp://ja.gram.pl/PJ%20MW


Co ty robisz.?
Tu sie niereklamuje gramsjata , można to robic w wątku o gramsajcie.
Click! Jest niezły , a strona beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 16:02, Domon napisał:

> Na moim sajcie wpis o nowym Clicku!
> htttp://ja.gram.pl/PJ%20MW

Co ty robisz.?
Tu sie niereklamuje gramsjata , można to robic w wątku o gramsajcie.
Click! Jest niezły , a strona beznadziejna.


Ja nie reklamuje mojego sajta, tylko mówię dla tych, którzy nie wiedzą co jest a chcieli by wiedzieć, że jest opis nowego Clicka na moim sajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, widzisz w tytule tematu: "temat dla fanboyów CDA!! wchodź i chwal!!!11"? Mnie na przykład mało obchodzi co czyta Twoja mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 16:28, Draco X napisał:

Moim zdaniem Click jest najlepszym czasopismem dla graczy zaraz po CDA, jednak przepaść jest
ogrooomna...


Ja bym się tu nie zgodził, a zaczeło się to od momętu kiedy redagowaniem Clicka zajeła się inna redakcja. Naprawdę dzisiejsze wypocinu nie mają porównania do''''dzieł'''' Randala albo frogera. I to dlatego nie kupuje regularnie już tego czasopisma, choc skusiłem się na numer z Flatoutem. No i przeczytawszy go z grubsza doznałem szoku. Naprawdę czasopismo które kiedyś mnie interesowało on pierwszej do ostatniej kartki, zaczeło byc poprostu nudne.... Dodam jeszcze że szczególnie irytują mnie komentaże w dziale listy i podpisy pod screenami. Naprawdę żal Clicka bo było to swojego czasu świetne czasopismo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę Click ale zaraz po nim CDA .Ostatnio kupiłem Clicka już dawno ale wtedy były fajne recenzje
bo o Obliwionie ,były też fajne screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Click''a kupowalem jak miałem 9-10 lat... Później kupiłem raz na próbę CDA i do dzisiejszego dnia go kupuję:D Bardzo mi się spodobał, a Click to tak zwykła gazetka o grach. Stronę ma jak z ****** **** ***** w porównaniu do CDA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować