Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2008 o 19:34, NeVeN napisał:

Gazet nie kupuje się dla "pełniaków". Uważam to za największą głupotę. No ale jak ktoś
woli migające się na kompie światełka (do tego badziewne, bo Click daje zawsze g***)
od fajnej lektury to nie rozumiem.

a) nie każdemu musi odpowiadać to samo co Tobie
b) mnie jakoś nie interesują na tyle teksty o grach, aby zapłacić za nie i tylko za nie 15zł
Nie rozumiem co ma być niby złego w zakupie pisma dla gadżetu doń dołączonego, jeśli pozwala mi to zdobyć taniej interesującą mnie grę/film (lub w ogóle zdobyć) to kupię i Przyjaciółkę, lub Panią Domu (chyba, że będzie to produkcja w wypadku której interesuje mnie także sama jakość wydania). Jakbym chciał wydać kasę na teksty, które mnie naprawdę interesują, to wolałbym sobei zamówić roczną prenumeratę Focusa, albo Angory - zazwyczaj gadżetów nie dodają, to akurat bym zapłacił jedynie za same teksty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Click to fajna gazetka. Ma umiarkowaną cenę i fajne pełne wersje. Jedyne moje zastrzeżenie to czasami rozmazane teksty ale poza tym aspektem jest spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miła gazetka, dobre recezje. Wygrałam raz nagrodę za krzyżówki. Mój mms był w gazecie 1 email też. Czegóż chcieć więcej? Tylko gry na płycie - to jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 11:18, marlen230 napisał:

Miła gazetka, dobre recezje. Wygrałam raz nagrodę za krzyżówki. Mój mms był w gazecie
1 email też. Czegóż chcieć więcej? Tylko gry na płycie - to jest problem.

Pełne wersje zawsze były ich minusem, dobrze, że mają poradniki do gier. Czasem tylko dadzą coś dobrego. Musieli by cenę podnieść aby dać lepsze pełne wersje, a to wątpię aby zrobili. Specjalnie zniżyli cenę aby Click! kosztował tyle co KS gry. Ja i tak to rzadko kupuję to pismo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema
Miałbym wielką prośbę, czy mógł by ktoś przepisać treść listu od "lechu28" z CLICKa 1/2008, gdyż niemam tego numeru w swojej kolekcji, a bardzo mnie ciekawi jak mój list skomentował Herr Odyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Twojego listu już nie trzeba, tylko odpowiedź?
Cytuję Ci odpowiedź:
"Wiesz co, pojechałeś po bandzie, chociaż i tak dobrze, że nie napisałeś: "ścigają go za gwałt na dobrym smoku"! A co do punktu 3. - nikt nie byłby aż tak brutalny, nikt!
Dołożyłbym jeszcze jeden scenariusz do gry. Naczo czyta wszystkie listy i wybiera tych, którzy piszą słowo "kula" przez "ó" (czyli 3/4). Delikwenci tacy trafiają na poziom pierwszy, w którym trzeba szczotkować na czas kota Naczo. Ci, któym Świntuch nie odetnie paluców, przechopdzą na level drugi, gdzie zajmują się kolejnym zjadliwym zwierzątkiem. Ostatnia misja to dokarmianie krokodyla Rednacza, do wyboru jest też poziom mistrzowski, gdzie żywisz gada mięsem, trzymając je w zębach.
Helikopter w ogniu: oj zgadzam się, gierka ma swoje lata, ale nadal rządzi. Film podobnie. Też ostrzymy zęby na ten tytuł, więc bądź cierpliwy.
Nie powiem ci, co jest w niebieskiej skrzynce. Na pewno nie ma w niej niebieskich migdałów, lol."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też niedawno napisałam do clicka, ale nie wygrałam nagrody. Mają chyba problem z tym konkursem mms bo moja fotka się ukazała teraz, po 2 miesiącach od wysłania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki.
Mój pierwszy list do CLICKA, a od razu znalazł się w piśmie. Szkoda tylko, że nie wygrałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że na ostatnim numerze (tym urodzinowym) bardzo się zawiodłem:( Zerknąłem na ten numer w sklepie patrze a tam nalepka 8urodziny! Myślę sobie super będą fajne rzeczy i pewnie jakiś gadżet a tu lipa! Jakaś zawieszka? Śmiech na sali! CDA jak ma urodziny lub wydaje jakiś duży numer to ma fajne gadżety! podkładka pod mysz, wielki plakat z Wiedźminem jakaś książeczka a nie takie byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to Click jest dobrym czasopismem, daje w miarę dobre pełniaki, jakość recenzji też niczego sobie, po prostu jest dobry. Kiedyś go kupowałem (miałem pierwsze numery :)), potem przestałem i kupiłem tylko numer z Total Immersion Racing. A tak to jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś podac link do spolszczenia (o ile istnieje) do black bucaaneer bo gra jest fajna ale mało rozumię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Click jest słabiutki. Dają cienki pełniaki, a najdłuższa recenzja jaką znalazłem, gdy przeglądałem kolekcję kolegi (fan) miała 1,5 strony. W porównaniu do CD-Action... Tylko nie rzucajcie się na mnie, to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 14:31, Gumiś2 napisał:

Według mnie Click jest słabiutki. Dają cienki pełniaki, a najdłuższa recenzja jaką znalazłem,
gdy przeglądałem kolekcję kolegi (fan) miała 1,5 strony. W porównaniu do CD-Action...
Tylko nie rzucajcie się na mnie, to tylko moja opinia.

wedlug mnie tez cda jest lepsze ale kto wie moze za jakies 3lata po kliku mozna stwierdzic ze sie rozwija coraz jest lepszy i kiedys kto wie moze to cda bedzie slabiutke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, była recenzja na cztery strony(a wiadomo, w Clicku! to jest rzadkość) w momencie gdy się pojawił. Jakichś większych tekstów chyba nie było, musiałbym przejrzeć swoje archiwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować