Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Moje zdanie o clicku: pełniaki takie sobie, raczej słabe... Recki na nawet dobrym poziomie, ale i tak daleko jeszcze do poziomu recenzji z CDA. W skrócie mówiąc, średnie pismo ze słabymi pełniakami. Chociaż cena jest adekwatna do zawartości... Ale i tak wole dopłacić trochę i kupić CDA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 09:46, Pawlo09 napisał:

Moim zdaniem pełniaki są po prostu słabe.

Wiesz każdy ma inny gust. Mi Sherlock Holmes się podoba fajna gra.
PS: Fajne dema są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:21, Patryk Mogilno napisał:

Wiesz każdy ma inny gust. Mi Sherlock Holmes się podoba fajna gra.


Ja bardzo lubię przygodówki, ale nie wiem czy ta mi isę spodoba.

Dnia 10.07.2008 o 10:21, Patryk Mogilno napisał:

PS: Fajne dema są


Dema są rzeczywiście fajne, za chwilę instaluję DMC 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam tego nowego Clicka i patrze recka 9 kompani to czytam czytam i na koniec ocena 3. Gra myslałem że bedzie lepsza demo zainstaluje i zobacze bo dema w tym numerze są bardzo fajne. A w Sherlocka chetnie gram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :))) Ja Click! zbieram od Kwietnia 2007 i powiem wam że jest to dobra alternatywa dla Cd-Action , mówicie że to średnie pismo ze słabymi pełnymi wersjami , według mnie gry które dają są dość dobre tak około 3+\5 , recenzje bardzo dobre i ogólnie to czasopismo mi się podoba , zobaczcie jakie są pełne wersje np w Cyber Mycha albo Komputer Świat Gry :D Fak faktem Cyber Mycha w Bydgoszczy siedziba się znajduje a ja tam właśnie mieszkam :D Ale co do Click! to jest to dla mnie dobre czasopismo , mam już numer 8/2008 który już miał być 3 Lipca a był dopiero dziś , myślałem że to problemy tylko w moim województwie ale nie w całej Polsce wyszedł nowy Click! 11 Lipca , pierwszy raz chyba taka sytuacja im się zdarzyła , fakt faktem to czasopismo oceniam na 3+/5 :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 20:52, Patryk Mogilno napisał:

Czytam tego nowego Clicka i patrze recka 9 kompani to czytam czytam i na koniec ocena
3. Gra myślałem że będzie lepsza demo zainstaluje i zobaczę bo dema w tym numerze są
bardzo fajne. A w Sherlocka chętnie gram:)

Pamiętaj! Recenzja nie oznacza, że gra jest słaba ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Click to taka alternatywa dla Playa. Co prawda nie ma szans ze 150 stronicowymi liderami, ale daje całkiem sensowne pełniaki i przyjemnie się go czyta.
(Ten 150 stronicowy lider...no wiecie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 17:49, LOP3Z napisał:

Dla mnie Click to taka alternatywa dla Playa. Co prawda nie ma szans ze 150 stronicowymi
liderami, ale daje całkiem sensowne pełniaki i przyjemnie się go czyta.
(Ten 150 stronicowy lider...no wiecie:))

Mi się Click! bardzo podoba daje fajne pełniaki i ma fajne ciekawe recki.
PS: "Ten Lider" ma tylko dlatego 150 stron przez reklamy tak by miał z 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 20:59, heaton 1992 bdg napisał:

Witam :))) Ja Click! zbieram od Kwietnia 2007 i powiem wam że jest to dobra alternatywa
dla Cd-Action , mówicie że to średnie pismo ze słabymi pełnymi wersjami , według mnie
gry które dają są dość dobre tak około 3+\5 , recenzje bardzo dobre i ogólnie to czasopismo
mi się podoba , zobaczcie jakie są pełne wersje np w Cyber Mycha albo Komputer Świat
Gry :D Fak faktem Cyber Mycha w Bydgoszczy siedziba się znajduje a ja tam właśnie mieszkam
:D Ale co do Click! to jest to dla mnie dobre czasopismo , mam już numer 8/2008 który
już miał być 3 Lipca a był dopiero dziś , myślałem że to problemy tylko w moim województwie
ale nie w całej Polsce wyszedł nowy Click! 11 Lipca , pierwszy raz chyba taka sytuacja
im się zdarzyła , fakt faktem to czasopismo oceniam na 3+/5 :)))


Ja Click''a! kupiłam wczoraj ;> ;)

~~

a co do gazetki ;]
hm, lubię ją... lubię ją bardziej niż inne gazety tego typu ( CDA, KŚ, CM, itp. itd. :P ) jak dla mnie dają całkiem niezłe pełniaki - wiadomo czasami trafi się jakieś g... ;]
dobre recenzje, sporo konkursów i ciekawa rubryka na listy od czytelników ^^
btw. z chęcią popykam w tego Sherlocka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler gdzie jesteś? :)
A tak serio: Przesadzasz. "Lider" stara się zamieszczać reklamy, tylko w objętości równej 1\3 objętości pisma.
Takie jest prawo prasowe. Ale skoro czytujesz "Lidera" (No dobra CDA) to wiesz, że z kasy za reklamy, mamy (fani, chyba że jesteś anty ;)) fajne pełne wersje i fajne gadżety, a Smg ma fajne Porshe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 18:02, LOP3Z napisał:

Smuggler gdzie jesteś? :)
A tak serio: Przesadzasz. "Lider" stara się zamieszczać reklamy, tylko w objętości równej
1\3 objętości pisma.
Takie jest prawo prasowe. Ale skoro czytujesz "Lidera" (No dobra CDA) to wiesz, że z
kasy za reklamy, mamy (fani, chyba że jesteś anty ;)) fajne pełne wersje i fajne gadżety,
a Smg ma fajne Porshe. :)

To jest temat o Click! a nie o CD Action wiec pisz sobie takie posty w temacie zwiazanym z CD Action. Powiem ci że takie posty typu "Click jest fajny ale i tak lepszy jest CD Action mnie wnerwiaja)
lisek93
Ja już gram od czwartku i powiem że ten pełniak jest ciekawy. Dużo myslenia i fajne zagadki to zalety tej gry. A i na dema zobacz są fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Click jakoś kojarzy mi się z taką budżetową gazetą w której nie znajdzie się nic ciekawego. Nie mówie tutaj, że CD jest lepszy bo i tak te wszystkie gazety i pełniaki dołączane do nich są do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory jeśli Cię zdenerwowałem, ale nie powiedziałem, że CDA jest lepsze. Click! w swojej klasie jest najlepszy, to fakt. To chciałem powiedzieć. Jest tani, ciekawy i ma trafione pełniaki.
PS. Ciekawy gramsite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 18:29, Ajacu15 napisał:

Ja sądzę ,że Click to najlepsza gazeta o grach komputerowych!


Ciężko mi się z tym tutaj zgodzić, bo Click ma fatalny papier, a pełne wersje są po prostu przeciętne. Play i CDA pod tym względem są daleko za przodu. Zresztą w Clicku czasami trafiają się pełne wersje, które kilka miesięcy wcześniej były dołączone do CDA, no ale to w końcu jeden i ten sam wydawca wydaje te pisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować