Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2008 o 19:57, Pavlovich napisał:

Ehhh... Śmieszne to troche. "Clicka kupuję kiedy..." Temat brzmi Co sądzicie o Clicku
a nie kiedy go kupujemy. Chociaż może i to wyjaśnia jaki masz stosunek do tego czasopisma.
Mnie ta odmiana nie za bardzo przypadła do gustu. Dobrze że dali więcej stron. Ale jak
chce poczytac o czymś w stylu KŚgry to kupuję KSgry...



? Sugerujesz, że Click! jest podobny pod względem tekstów do KŚG? Ja kupuję bardzo sporadczynie KŚG i nie jest to wcale złe pisemko ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Click zmienił się pozytywnie. Lepsza jakość papieru, system oceniania, obszerniejsze zapowiedzi i gry na konsole. Stał się też niestety mniej harcorowy ale to może i dobrze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 19:36, Dominik000 napisał:

> > Ja nigdy clicka nie kupowałem, tylko jak był jakiś fajny pełniak. Czyli zwykle
2
> numery
> > na rok. Przejrzałem sobie najnowszy numer w sklepie. Najbardzoej się cieszę,
że
> jest
> > lepsza jakość papieru. Bardzo dobrze, że jest też pismem konsolowym. Nie spojrzałem

> tylko
> > na cenę, a na pewno podrożała cena pisma.
> Zaprzeczasz sam sobie, twierdzisz, że nigdy nie kupowałeś i mówisz, że jednak kupowałeś

> :P. Nie wiem czy papier w środku jest lepszy, ale na pewno okładka jest gorszej
jakości...
Weź przeczytaj jeszcze raz mój post to może zobaczysz w którym miejscu źle zrozumiałeś.
Myślę, że od tej pory częściej będę kupował Clicka, dają też recki gier na konsole, a
to ma dla mnie znaczenie. Ciekawe czy konkurencyjne CD ACTION coś wymyśli? Kiedyś mieli
wątek, ale to było prawie równe zeru.

No właśnie, w którym miejscu źle zrozumiałem? ;) Żartowałem tylko... :P No CDA na pewno nie pójdzie w stronę konsolowatości :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna zaleta nowego Clicka! Stał się on moją nową śmiertelną bronią w walce z muchami. Mniejsze ilości lakieru na okładce spowodowały, że śmiertelność much w moim domu wzrosła o 70%. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:27, 332 napisał:

> Ehhh... Śmieszne to troche. "Clicka kupuję kiedy..." Temat brzmi Co sądzicie o Clicku

> a nie kiedy go kupujemy. Chociaż może i to wyjaśnia jaki masz stosunek do tego czasopisma.

> Mnie ta odmiana nie za bardzo przypadła do gustu. Dobrze że dali więcej stron. Ale
jak
> chce poczytac o czymś w stylu KŚgry to kupuję KSgry...


? Sugerujesz, że Click! jest podobny pod względem tekstów do KŚG? Ja kupuję bardzo sporadczynie
KŚG i nie jest to wcale złe pisemko ;d


Nie nie sądzę tak. Chodziło mi o formę jak przesdstawiają teraz gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 15:56, Pavlovich napisał:

> > Ehhh... Śmieszne to troche. "Clicka kupuję kiedy..." Temat brzmi Co sądzicie
o Clicku
>
> > a nie kiedy go kupujemy. Chociaż może i to wyjaśnia jaki masz stosunek do tego
czasopisma.
>
> > Mnie ta odmiana nie za bardzo przypadła do gustu. Dobrze że dali więcej stron.
Ale
> jak
> > chce poczytac o czymś w stylu KŚgry to kupuję KSgry...
>
>
> ? Sugerujesz, że Click! jest podobny pod względem tekstów do KŚG? Ja kupuję bardzo
sporadczynie
> KŚG i nie jest to wcale złe pisemko ;d

Nie nie sądzę tak. Chodziło mi o formę jak przesdstawiają teraz gry.


Aha ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 16:24, luzac napisał:

Fani Tau krzyknęliby teraz "For the Greater Good!". :) Problem w tym, że okładka trochę
się przez to pobrudziła...

No właśnie! Chociaż tak aktualna jest taka, że można ją brudzić... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 16:28, kitek0101 napisał:

> Fani Tau krzyknęliby teraz "For the Greater Good!". :) Problem w tym, że okładka
trochę
> się przez to pobrudziła...
No właśnie! Chociaż tak aktualna jest taka, że można ją brudzić... :P



Chodzi o to, że brzydka? ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 22:34, KinggAdek napisał:

Ale wy tu bzdury gadacie, nic nie na temat ;)



Wiesz i TY nie musisz tego mówić, bo sam udowadniasz, że nie jesteś lepszy ;)

A to, że gadamy o okładce jest złe? Nie gadamy o okładce Gali tylko Clicka! ; /

Mnie tam okładka się nie podoba ; p Oby za jakiś czas zmienili ją - błagam ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 21:58, 332 napisał:

> > Fani Tau krzyknęliby teraz "For the Greater Good!". :) Problem w tym, że okładka

> trochę
> > się przez to pobrudziła...
> No właśnie! Chociaż tak aktualna jest taka, że można ją brudzić... :P


Chodzi o to, że brzydka? ; D

Tak, a w dodatku nie jest lakierowana, tak jak kiedyś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clicka! kupuję tylko z jednego powodu, a mianowicie pełne wersje dodawanych gier. Ostatnio dają całkiem pokaźne i interesujące pełniaki, które i mnie interesują. Jak jest coś ciekawego to biorę, a jak nie to nie. Recenzje wolę czytać w CDA, które nabywam od jakiegoś czasu regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 13:37, Damianuss1 napisał:

Clicka! kupuję tylko z jednego powodu, a mianowicie pełne wersje dodawanych gier. Ostatnio
dają całkiem pokaźne i interesujące pełniaki, które i mnie interesują. Jak jest coś ciekawego
to biorę, a jak nie to nie. Recenzje wolę czytać w CDA, które nabywam od jakiegoś czasu
regularnie.


Akurat to pełniaki są jak dla mnie lepsze w CDA (choć nie w tym miesiącu), za to teksty niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 12:43, kitek0101 napisał:

> > > Fani Tau krzyknęliby teraz "For the Greater Good!". :) Problem w tym,
że okładka
>
> > trochę
> > > się przez to pobrudziła...
> > No właśnie! Chociaż tak aktualna jest taka, że można ją brudzić... :P
>
>
> Chodzi o to, że brzydka? ; D
Tak, a w dodatku nie jest lakierowana, tak jak kiedyś. ;)


Kiedyś była lepsza. Lakierowana, kolorowa, no i kartki ładnie pachniały ; D Nowością, teraz okładka jest brzydka, a strony się rwą jak oszalałe ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 13:37, Damianuss1 napisał:

Clicka! kupuję tylko z jednego powodu, a mianowicie pełne wersje dodawanych gier. Ostatnio
dają całkiem pokaźne i interesujące pełniaki, które i mnie interesują. Jak jest coś ciekawego
to biorę, a jak nie to nie. Recenzje wolę czytać w CDA, które nabywam od jakiegoś czasu
regularnie.



Ja kupuje clicka z tego samego powodu.Według mnie recenzje są drętwe, w większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować