Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2008 o 15:07, NiePodam napisał:

Co do Fallouta:

http://www.click.pl/news/90 "My również graliśmy w nowego Fallouta (bez obaw –
całkiem legalnie) i oceniliśmy go w recenzji, którą będziecie mogli przeczytać już za
kilka dni. Nowy Click! z obszernym testem tej świetnej gry RPG pojawi się w kioskach
we wtorek, 14 października."


A to super-no już nie mogę ę sie doczekać jutra:D Ależ Clikck! Będzie miał "smaktowite" recenzje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 15:25, GeeRLZ napisał:

Nie lubie ich poprostu: dają denne gry (z tego co pamiętam), szybko się targa gazetka,cienkie
recenzje.


Nie zgodze się z tobą no ale cóż każdy ma swoje zdanie...Tak na marginesie Call of Juarez czy Chrome Spaceforcr to cienkie gry?Pierwsze w polsce recenzje Fallouta 3 i FC 2 to też cienki wynik?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 15:33, GeeRLZ napisał:

Call of Juarez... no tak gra fajna jeśli chodzi o tą drugą gre to nie znam. Co do recenzji
to nie mam zdania nie jestem fanem fallouta i FC2.

No nie trzeba być fanem gry, żeby docenić, że postarali się o recki, jako pierwsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatni nr Clicka,i niestety ,najciekawszym artykułem był Chrome Specforse:)
Niestety,pisma o grach komputerowych robią się co raz bardziej,no właśnie ,jakie? Nudne?Jednakowe? Tendencyjne?Te gazetki ,to w sumie kolejny dystrybutor gier(mam na myśli wszystkie pisma).I temu właściwie jest podporządkowane każde pismo-zwiększeniu sprzedaży gry.Każdej gry.Chodzi mi o to,że pisma stają raczej po stronie producentów ,a nie graczy.Jak na mój gust przez to owe pisemka tracą swoją wiarygodność w moich oczach.Mnie właściwie jest obojętne jaką ocenę dziennikarz da grze.Bo z tej oceny niewiele wynika.Bo najczęściej,mimo pień zachwytu dziennikarskiego światka,gra okazuje się taka sobie,jeśli nie jeszcze gorsza:).Słowem ,pisma branżowe raczej nie kształtują mojej opinii.Bo z nich wynika tylko jedno-mimo drobnych niedociągnięć gra jest mega super hiper-KUP!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 14:51, rafekx 12 napisał:

> recki Follout''a 3 i Far Cry''a 2

A możesz powiedzieć ska to wiesz?:)Bylbym wdzięczny...

ja o tym wiem z reklamy w nowym PC-Format

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 21:13, rafekx 12 napisał:

Musze przyznac że Click! potrafi trzymać tajemnice:D Jutro nowy numer a my nie wiemy
o nim prawie nic:D

Trzeba kupic ten numer i się będzie wiedziało o nim wszystko ;).Mnie ta gazeta mało kręci.Najlepsze cd-action!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PEŁNE WERSJE NA DVD:

El Matador [Akcja]
Efektowna gra akcji, która stylem i wykonaniem nawiązuje do słynnej serii Max Payne. Podobnie jak w niej, również i tutaj bohaterem jest policjant walczący z narkotykową mafią, który podczas swojej misji może korzystać z tzw. bullet‑time’u, czyli widowiskowego spowolnienia czasu.

Szymek Czarodziej 4 [Przygodowa]
Gry przygodowe zdobywają uznanie graczy klimatem albo humorem. Tej, której pełną wersję umieszczamy na naszej płycie DVD, nie brakuje ani jednego, ani drugiego. Szymek Czarodziej 4 zabiera w zwariowaną podróż do bajkowej krainy, zabawną nie mniej niż animowany „Shrek”.

Blitzkrieg 2: Upadek Rzeszy [Strategiczna]
Blitzkrieg 2 to jedna z najlepszych gier strategicznych rozgrywanych w czasie rzeczywistym poświęconych drugiej wojnie światowej. Warto więc zagrać w Upadek Rzeszy, jej samodzielne rozwinięcie, przedstawiające najciekawszy etap tego konfliktu – ostateczną klęskę Hitlera.

Reszta tu:
http://www.click.pl/news/106?PHPSESSID=23d603526c6e0972a92dcfcb5caaca82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 21:54, don Scovrone napisał:

PEŁNE WERSJE NA DVD:

El Matador [Akcja]
Efektowna gra akcji, która stylem i wykonaniem nawiązuje do słynnej serii Max Payne.
Podobnie jak w niej, również i tutaj bohaterem jest policjant walczący z narkotykową
mafią, który podczas swojej misji może korzystać z tzw. bullet‑time’u, czyli
widowiskowego spowolnienia czasu.

Szymek Czarodziej 4 [Przygodowa]
Gry przygodowe zdobywają uznanie graczy klimatem albo humorem. Tej, której pełną wersję
umieszczamy na naszej płycie DVD, nie brakuje ani jednego, ani drugiego. Szymek Czarodziej
4 zabiera w zwariowaną podróż do bajkowej krainy, zabawną nie mniej niż animowany „Shrek”.

Blitzkrieg 2: Upadek Rzeszy [Strategiczna]
Blitzkrieg 2 to jedna z najlepszych gier strategicznych rozgrywanych w czasie rzeczywistym
poświęconych drugiej wojnie światowej. Warto więc zagrać w Upadek Rzeszy, jej samodzielne
rozwinięcie, przedstawiające najciekawszy etap tego konfliktu – ostateczną klęskę
Hitlera.

Reszta tu:
http://www.click.pl/news/106?PHPSESSID=23d603526c6e0972a92dcfcb5caaca82

Zobacze co bedzie w Play''u. Jak będą gorsze fulle to pewnie kupię. Razem z FC w KŚG Wydanie Specjalne(środa).
PS. Ten El Matador to w ogóle fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 22:04, Kirabax napisał:

PS. Ten El Matador to w ogóle fajny?


Raczej mocny średniak, ale za tą cenę chyba warto. Ja się skuszę dla Simona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 23:16, Lesz3yk napisał:

> PS. Ten El Matador to w ogóle fajny?
>

Raczej mocny średniak, ale za tą cenę chyba warto. Ja się skuszę dla Simona ;)

Racja. oby był po polsku. Nie to, że angola nie znam(bo znam...), tylko zabawne teksty w polskim lepiej czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny numer! Zdecydowanie najlepszy po zmianie! Mamy wiele świetnych artykułów (Dead Space, PES, F3, Far cry) oraz świetne pełniaki.
El Matador - bardzo chętnie pogram, już od dawna zresztą chciałem. Nawet miałem zamiar kupić (coś koło 15zł), ale Click mnie na szczęście uprzedził ;D.
Szymek 4 - no, tu mnie zaskoczyli, bo gra jest naprawdę nowa. Chyba wyszła w listopadzie zeszłego roku czy jakoś tak. Podobno bardzo zabawna, a lubię się pośmiać, więc zagram na pewno!
Blitzkrieg - eee tam, słaba chyba gra, raczej nie zagram. Chociaż może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować