Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Mnie się numer nie podoba tylko z początku dali jakieś dobre pełniaki a teraz jest tak jak z Play pełniaki są słabe przynajmniej moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę świetny numer. Kurcze, teraz muszę mieć Click-a! i KŚG Extra ;).
Co do pełniaków:
El Matador - miałem kupić, a tu nagle w Click-u! pojawia się. Z pewnością zagram.
Szymek Czarodziej 4 - zobaczymy, czy się poprawił, bo trzecia część nie była najlepsza.
Blitzkrieg 2: Upadek Rzeszy - mam z KK, świetna strategia, ale bardzo trudna. Choć to normalne w każdym Blitzkrieg ;).
Teksty też niczego sobie.
edsonpele - Nie grałeś w grę i ją oceniasz? Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, numer wymiata jakby nie patrzec. Ciekawe jak z jakością tekstów... No ale nic, muszę zobaczyc recenzję FC2, Fable i F3 oraz więcej i więcej. A i w pełniaka jakiegoś zagram. Teraz misja wyżebrac od kogoś kasę i iśc do kiosku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 08:59, Mac Cry napisał:

Wow, numer wymiata jakby nie patrzec. Ciekawe jak z jakością tekstów...


Click! kupuję regularnie od czasu jego metamorfozy. Teksty czyta się naprawdę miło. Z chęcią biorę się do lektury, szczególnie, że ze względu na recki gier konsolowych nie jest to już "CDA dla ubogich", jak to często bywał nazywany. Dodam, że mam tylko PC, ale fajnie wiedzieć co się dzieje na sąsiednim podwórku.

Za przeprowadzone zmiany czasopismo to ma u mnie ogromnego plusa. Jedyny minus to wydatki - stwierdziłem, że na prasę co miesiąc wydaję ponad 50zł, no ale co zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 09:39, Lesz3yk napisał:

> Wow, numer wymiata jakby nie patrzec. Ciekawe jak z jakością tekstów...

Click! kupuję regularnie od czasu jego metamorfozy. Teksty czyta się naprawdę miło. Z
chęcią biorę się do lektury, szczególnie, że ze względu na recki gier konsolowych nie
jest to już "CDA dla ubogich", jak to często bywał nazywany. Dodam, że mam tylko PC,
ale fajnie wiedzieć co się dzieje na sąsiednim podwórku.

Wymęczyłem od mamy 8,50, a brata wysłałem do sklepu :P Właśnie przeglądam pismo, za czytanie weznę się trochę później, wtedy ocenię jakośc tekstów.

Dnia 14.10.2008 o 09:39, Lesz3yk napisał:

Za przeprowadzone zmiany czasopismo to ma u mnie ogromnego plusa. Jedyny minus to wydatki
- stwierdziłem, że na prasę co miesiąc wydaję ponad 50zł, no ale co zrobić ;)

W mordę, dużo trochę ;] Ja wydaję zazwyczaj te 15 zł na CDA, czasami kupię Clicka! czy KŚG, ale naprawde rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się czegoś więcej, tym bardziej, że dzisiaj najprawdopodobniej przyjdzie paczuszka z Sagą Fallout.
Dobra, dawaj dalej. Co dostał Fable 2 i FC2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje mnie nie zachwyciły to najnowszego numeru na pewno nie kupię. Może jedynie El Matador jest dla mnie choć trochę ciekawy , ale i tak teraz nie mam ochoty na takie gry. No nic , trzeba będzie zobaczyć co zaprezentuje sobą konkurencja i porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 12:11, Aragloin napisał:

Spodziewałem się czegoś więcej, tym bardziej, że dzisiaj najprawdopodobniej przyjdzie
paczuszka z Sagą Fallout.
Dobra, dawaj dalej. Co dostał Fable 2 i FC2?


Far Cry 2 dostał 9 i rekomendacje a Fable 2-8,79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem Clicka! i z przykrością stwierdzam że jedyne co mi się podobało to El Matador. A gry były kiedyś dla mnie dodatkiem do czasopisma... Napotkałem kilka błędów m.in. umieszczenie Fallouta3 na stronie 27 w kategorii "RPG" (a powinien w "Akcji" być).
W recenzji Far Cry''a 2 recenzent pisał o fabule "z sekretem". Czy ten "sekret" ma 2.5m wzrostu, posturę Yeti, guzik na klacie i wyrzutnię rakiet w łapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, przeczytałem parę recenzji. Nie jest źle, ale... dobra, nie będę się wypowiadał, bo trudno mi inne oceniac pisma czytając ponad 2 lata praktycznie tylko CDA. Heh, połowa redakcji, to Hut i Q''nik, którzy praktycznie oni robią całe pismo (a zwłaszcza Hut, co drugi tekst jest jego). Jednak dla początkujących graczy, lub tych od czasu do czasu grających Click! jest bardzo dobry. Co do pełniaków, to... dobre są ;] El Matadora kiedyś miałem, ale miałem ochotę postrzelac trochę i zainstalowałem go. Fabuła denna, klimatu prawie nie ma, muzyka wnerwia, ale gra się przyjemnie. Strasznie krótki jest (przed chwilą go skończyłem, a dużo nie grałem, 2 góra 3h), ale to chyba nie wada, bo jak zaczyna nudzic to się kończy :P Jeszcze poluję na Szymka, ponoc dobra przygodówka, ale zainstaluję innym razem. Krótko pisząc jestem zadowolny z zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 22:58, Mac Cry napisał:

Cóż, przeczytałem parę recenzji. Nie jest źle, ale... dobra, nie będę się wypowiadał,
bo trudno mi inne oceniac pisma czytając ponad 2 lata praktycznie tylko CDA. Heh, połowa
redakcji, to Hut i Q''nik, którzy praktycznie oni robią całe pismo (a zwłaszcza Hut,
co drugi tekst jest jego). Jednak dla początkujących graczy, lub tych od czasu do czasu
grających Click! jest bardzo dobry. Co do pełniaków, to... dobre są ;] El Matadora kiedyś
miałem, ale miałem ochotę postrzelac trochę i zainstalowałem go. Fabuła denna, klimatu
prawie nie ma, muzyka wnerwia, ale gra się przyjemnie. Strasznie krótki jest (przed chwilą
go skończyłem, a dużo nie grałem, 2 góra 3h), ale to chyba nie wada, bo jak zaczyna nudzic
to się kończy :P Jeszcze poluję na Szymka, ponoc dobra przygodówka, ale zainstaluję innym
razem. Krótko pisząc jestem zadowolny z zakupu :)


Taki krótki był?? Myślałem że na 5-7h godzin mi wystarczy:/
No i to co mówiłeś - Click! to takie CDA.
I mam obawy że jeśli pójdą po najmniejszej linii oporu i nie będą dwukrotnie testować gry to, niestety, ale recenzja do CDA już jest gotowa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 23:23, Spector 109948 napisał:

Taki krótki był?? Myślałem że na 5-7h godzin mi wystarczy:/

Jak zagrasz na hardzie to może tyle będzie trwac rozgrywka ;]

Dnia 14.10.2008 o 23:23, Spector 109948 napisał:

No i to co mówiłeś - Click! to takie CDA.
I mam obawy że jeśli pójdą po najmniejszej linii oporu i nie będą dwukrotnie testować
gry to, niestety, ale recenzja do CDA już jest gotowa:/

O to raczej bym się nie martwił. Niektóry gry multiplatformowe nie są testowane tylko na PC, np. Far Cry 2 był recenzowany w wersji na X360. A od CDA musi pójśc wersja na PC ;] I żeby autor się nie powtarzał, takiego F3 w przyszłym numerze pewnie nie napisze recenzji Hut, tylko ktoś inny. Mam taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować