Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2009 o 20:49, swietlik94 napisał:

Póki Bauer nie potwierdzi - to trudno mi w to wierzyć.


Bauer już dawno potwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 21:13, Kraju92 napisał:

> Póki Bauer nie potwierdzi - to trudno mi w to wierzyć.

Bauer już dawno potwierdził.

Tiaaa, tylko tego nigdzie nie ma. O link do tego info, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec Clicka?! WTF! To moje ulubione czasopismo:/ Oby do tego nie doszło.... A wydawało się, że gazetka rośnie w siłę, dobre pełniaki, świetne recenzje, masa czytania i dobra cena.... Ciekawe czemu ludzie jej nie kupują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 14:57, franko113 napisał:

Koniec Clicka?! WTF! To moje ulubione czasopismo:/ Oby do tego nie doszło.... A wydawało
się, że gazetka rośnie w siłę, dobre pełniaki, świetne recenzje, masa czytania i dobra
cena.... Ciekawe czemu ludzie jej nie kupują....



Bo dla nich tylko pełnaki się liczą :P, Co sądzę ? bardzo Dobre pisemko było, fajne recki, i ta nowa formuła była świetna ale szkoda że na dłogo nie wypaliła, złaszcza jestem zadowolony z gry World Racing 2, braciszek mniej marudzi gdy z nim gram na Split Screenie w to, choć jeszcze wygrać z mną nie może :p ale się uczy, i popełnia mniej błędów.


PS Widzę że Redakcja Gram.pl stroi żarty dziś bo na Operze nie mogę z forum korzystać w Firefoxie o dziwo moge :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 16:32, Lord-Tyrranoos napisał:

7 kwietnia zostanie wydany numer 5/2009 w formie elektronicznej (e-zin) na stronie
głównej Click''a.


oooooo....super,a mógłbyś podać linka[info] do tego??Bo na click.pl nie ma nic o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poco tyle tych wydać Clik Komputer świat gry cd-action , i co tam jeszcze ? jest ludzie szał dostaję jak patrzę w kiosku na gazety z grami ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 16:49, NecroVisioneR napisał:

oooooo....super,a mógłbyś podać linka[info] do tego??Bo na click.pl nie ma nic o tym?


Jest jest. :)
http://www.click.pl/forum/viewtopic.php?id=52&p=11&PHPSESSID=09bd43ccfb5ded16b596430c51517172

Szkoda Clicka, przyjemnie sie toto czytało, zwłaszcza w nowej formie, no i przyzwoite pełniaki dawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojawiła się elektroniczna wersja ostatniego, pożegnalnego numeru Click! Znajdziecie go pod adresem http://click.pl/news/556/click-52009-juz-jest.html

Na forum C! jeden z redaktorów ujawnił, że być może poznamy pełniaki, które miały być dołączone. Poza tym wraz z tym numerem czasopismo miało wrócić do DVD9...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2009 o 12:19, LESZ3u napisał:

Wczoraj pojawiła się elektroniczna wersja ostatniego, pożegnalnego numeru Click! Znajdziecie
go pod adresem http://click.pl/news/556/click-52009-juz-jest.html

Na forum C! jeden z redaktorów ujawnił, że być może poznamy pełniaki, które miały być
dołączone. Poza tym wraz z tym numerem czasopismo miało wrócić do DVD9...


No nie żartuj. Akurat w numerze który w fizycznej formie się nie ukazał, niby zupełnie przypadkowo miała powrócić płyta DVD9, tak jakby nie mogło się to stać kilka numerów wcześniej. Ja tam w takie przypadki nie wierzę i uważam, że ma to na celu głównie spotęgowanie żalu jaki zapewne nie jeden czytelnik Clicka teraz odczuwa. A te pełne wersje to pewnie także okażą się jakieś super fajne, dla imo tego samego celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 15:30, NecroVisioneR napisał:

No i jestem po przejrzeniu tego numeru Click!''a ale zaintrygowała mnie ta część pisma"nast.
nr w...." i nie dokończył,czyli może Click! wróci jeszcze??

Wiesz,pismo zostalo zawieszone a nie skonczone.Ale na powrot bym nie liczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ściągnąłem sobie ten numer clicka i napaliłem się na Bioshock2 na okładce. No to szybko wertuje i co widze infosmację będą ujawnione dopiero dwudziestegoktóregośtam kwietnia. Mogli wogólne tych pustych stron nie wstawiać i nie robić komuś nadzieji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 15:49, kaczek93 napisał:

Kurcze ściągnąłem sobie ten numer clicka i napaliłem się na Bioshock2 na okładce. No
to szybko wertuje i co widze infosmację będą ujawnione dopiero dwudziestegoktóregośtam
kwietnia. Mogli wogólne tych pustych stron nie wstawiać i nie robić komuś nadzieji :)


Spokojnie :) T@ nałożyło nieszczęsne embargo na Click! wiec...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ironia losu,bo tak zobaczyłem że raptem wszyscy ClickA! zaczeli ściągać i chwalić[jak jest za darmo] a jak był za żałosne 8 zł to żaden z nikt go nie kupował i temu już jest po Click!''u i aż dziw bierze że redakcja udostępniła go wszystkim,powinni go otrzymać tylko czytelnicy a nie pseudo-....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 18:41, NecroVisioneR napisał:

Ironia losu,bo tak zobaczyłęm że raptem wszyscy ClickA! zaczeli ściągać i chwalić[jak
jest za darmo] a jak był za żałosne 8 zł to żaden z nikt go nie kupował i temu już jest
po Click!''u i aż dziw bierze że redakcja udostępniła go wszystkim,powinni go otrzymać
tylko czytelnicy a nie pseudo-....

Racja, święta, oj racja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 18:41, NecroVisioneR napisał:

Ironia losu,bo tak zobaczyłem że raptem wszyscy ClickA! zaczeli ściągać i chwalić[jak
jest za darmo] a jak był za żałosne 8 zł to żaden z nikt go nie kupował i temu już jest
po Click!''u i aż dziw bierze że redakcja udostępniła go wszystkim,powinni go otrzymać
tylko czytelnicy a nie pseudo-....

Taa, a jak to zrobić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować