Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Co do mnie .... to niemam nic przeciw CLICKOWI dają fajne recki graficzna strona spox a i gry się fajne czasem trafią np. POWERDROME....
CDA o tym pisało dopiero a click już to miał..... jesli dobrze pamiętam to u CDA ta giera dostała chyba 8.
Poprostu pisemko trzyma poziom......i jest przystępne. A CDA czasem mnie przytłacza ..... ot dlaczego kupuje CLICKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 00:53, Mike L napisał:

Co prawda Smuggler zaprzecza, ale jakbym miał
się założyć, to bym postawił sporo forsy, że np. reckę FEAR pisała ta sama osoba dla obu pism.


I przegrałbyś sporo forsy z marszu, jako że dla CDA reckę pisał E. Siekiera, który w Clicku nie miał - i raczej nie będzie mieć - żadnego tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od czasu jak mam Neo, czyli od 3 lat, niekupuję juz gazet o tematyce komputerowej. To samo tyczy się gier, bo cóż oni mogą wymysleć, skoro większość to przedruki informacji z netu i zachodnich portali. A Click, widziałem kiedyś w kiosku i kojarzył mi się bardziej z Bravo niż CDACTION.

Pamiętacie czasy Secret Servisu i Bajtka, to były gazetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD - ACTION RULZ. Click to kiepskie artykuły w małej ilości do tego mało stuffu na krążku.

Air
Też pamiętam te czasy. Ja kupowałem oprócz Secret Service Top Secret ale był trochę gorzy. Ostatecznie przegrali swoją wieleką wojnę o rynek z Secret Service.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma co porównywać czasopism : Click i CDAction... Porównajcie objetość i zawartosc, nie będę tu mówił o płytach bo to jest oczywiste jak słoneczko xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? od jesieni kupuje cda i klika i zastanawiam sie czy zaczac kupowac cda czy pozostac nadal przy kliku. mysle, ze wybiore cda, bo w koncu nie mam ostatnio tak duzo wydatkow by szkoda mi bylo tych 8 zl, a cda ma 2 albo 3 razy wiecej stron. a swoja zastanawia mnie dlaczego czarny iwan w clicku posluguje sie inna ksywka (jesli to prawda co mowicie) jakby chcial zamaskowac to, iz pracuje w obu czasopismach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupuje CLICA i mnie pasi. Choć jakośc paieru jakaś taka nijaka ale ogólnie jest OK. A wy co robicie jak wam sie uzbiera np. 20 numerów wyrzucacie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Click kupuję głównie ze względu na dodawane gry. BloodRayne czy Anachronox za głupie 6,50 zł -piękna sprawa. Recki przyjemne, taki miły dodatek do cd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 19:29, Mario20 napisał:

A wy co robicie jak wam sie uzbiera np. 20 numerów wyrzucacie czy co?


ja sobie wszystko zatrzymuje :) I mam juz w konciku uzbierane z 50 clickow i cda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 20:17, grunchill napisał:

> A wy co robicie jak wam sie uzbiera np. 20 numerów wyrzucacie czy co?

ja sobie wszystko zatrzymuje :) I mam juz w konciku uzbierane z 50 clickow i cda :P

Ja również nie wyrzucam. Mam tego kupe i nikomu nie przszekadza. Mam też troche CDA i Gier Komputerowych(ze dwa) Ja to raczej kupuje gdzie lepsze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze pismo komputerowe,zaraz po CDA.Nie kupuje ale widziałem kilka numerów u kumpla który niedawno przestał już go kupować i przerzucił się właśnie na CDA. Głównie z tego powodu że pismo straciło klimat kiedy wymieniono skład redakcji.To był chyba największy błąd tego pisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Click KIEDYŚ był naprawdę świetny, i mógł według mnie (nie śmiejcie się) konkurować z najlepszymi czasopismami komputerowymi (CDA, itp.)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 09:55, Rohamos napisał:

Click KIEDYŚ był naprawdę świetny, i mógł według mnie (nie śmiejcie się) konkurować z najlepszymi
czasopismami komputerowymi (CDA, itp.)...

Popieram przedmówcę. Nie mówię, że teraz są złe nazwiska, ale kiedyś było fajniejsze. Co prawda wkurzało mnie trochę wywyższanie się Randalla i ogólny egoizm (czym to spowodowane? nie wiem, może sławą spowodowaną wcześniejszym przynależnictwem do "Klubu Tfurcuf" czy wydaniem kilku niezłych książek...). Teraz gry też są nienajlepsze (są wyjątki, np. Wakeboarding Unleashed).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować