Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2005 o 09:55, Rohamos napisał:

Click KIEDYŚ był naprawdę świetny, i mógł według mnie (nie śmiejcie się) konkurować z najlepszymi
czasopismami komputerowymi (CDA, itp.)...

Zgadzam się też z kolegą, 2 lata temu click był super czasopismem i tylko jego kupowałem, teraz kiedy się strasznie skiepścił kupuje CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 13:50, Shikoku napisał:

Jak dla mnie kupowanie gazety dla gry jest glupota bo dajemy sie nabrac na "chlyty matetingowe"
gazety...


Hmmm a jeśli w gazecie za kilkanaście złotych możesz nabyć grę która stoi w skepie powiedzmy za 19,90...a w dodatku są na płytach jeszcze inne gry których może nie znasz lub aż tak bardzo Ci na nich nie zależy, ale jednak je dodatkowo dostajesz i okazuje się że są zupełnie dobre ;-) to gdzie ten "chwyt marketingowy"? a powiedzmy że trafiasz na super zestaw gier których nie masz a kiedyś się przymierzałeś do ich kupna (ale ta cena !!!) no i kilkanaście zł dzielisz na te 3 (najczęściej tyle jest dołączonych gier) wychodzi po 4 zł...dodatkowo masz sterowniki, trailery i dodatki na płytach (nie każdy ma dostęp donetu, lub czasu żeby to wszystko ściągać) a dołączonego pisemka możesz wcale nie czytać, a napewno nie można mieć żalu do ich działu marketingu o takie prezenty? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gazety powino sie kupowac dla zawartosci a nie dla suszarek, pantofli, kosmetykow cud blyszczykow, gier itp. jak dla mnie gazeta, ktora sie spzredaje tylko ze wzgledu na dodatki nie jest gazeta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh jedni mówią po co tyle płytek.. Inni po co tyle stron skoro i tak za mało płytek i gier :P. CDA ma i płytki i najwięcej stron na rynku czasopism komputerowych. Niestety to nie rok 2000 i pisma które miały po 200 stron no ale cos trzeba czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 00:15, Szymon131 napisał:

EEEE TAM cLICK JEST SUPER I KROPKA::

Dokładnie popieram!;]
Ja clicka kupuje tylko dla gazety bo lubie go czytac. płyty oddaje mojemu kumplowi bio mi sa niepotrzebne! no chyba ze jak zaczna nagrywac na rw to se zatrzymam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Click na początku swojego istnienia jak każde nowe czasopismo walczył o czytelników. Owocowało to kulturalnymi i rzeczowymi odpowiedziami na e-maile ewentualnie na pocztę przychodzącą metodą tradycyjną. Nie chcę oceniać tego miesięcznika za dwie/trzy ostatnie strony, na których znajduje się nagłówek LISTY , ale jak już zacząłem to zaznaczę tylko, że według mnie dział ten jest nieudaną kalką AR z CD-ACTION (przynajmniej stał się od pewnego momentu). Co do reszty tj. recenzje gier, tematy poruszające zagadnienia ze sfery H/S (Hardware/Software) nie mam większych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem Clicka jakiś czas temu z braku kasy na CDA. IMO recenzje są za krótkie, a dział "Listy" to gorsza wersja AR (btw AR też schodzi na psy:)). Na plus można im zaliczyć pełne wersje czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 03:08, Shikoku napisał:

clik! sie zrobil Chudy i pusty, no i odpowiadaja na listy jak w pani domu :>


Pusty? Ktos ukradl literki ze stron?! :D

BTW. Skad wiesz jak odpowiadaja na listy w Pani Domu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 23:36, Mike L napisał:

> 2000 i pisma które miały po 200 stron no ale cos trzeba czytać...

Heh, a tyle stron miało wtedy jedno i było to - niespodzianka - CDA. ;)


Btw CDA skończyło z 200 stronami latem 2001 roku... wakacyjna akcja "Mniej czytania, więcej grania" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej wspieram Bauer wydając te kilka złotych na "Clicka!" od dobrych kilku lat. Na pełniakach rzadko się zawodziłem a i teksty były super. Żal tylko zmiany redakcji, ale skoro już mam niezły stosik gazet, to czemu tego nie kontynuować?

Janusz82 - "najgorsza gazeta na rynku"

Daj spokój, jest jeszcze "Pani Domu", "Przyjaciółka" itp. Dobra to był żart. Są czasopisma z grami gorsze od "Clicka!", nie będę jednak pokazywał palcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 13:02, MDek napisał:

hmmmm click co to wogóle jest ??!! to chyba ta gazeta co nawet niema menu płyty ??


No tak.. .menu w płycie jest najwazniejsze... nieistotna zawartośc, ważne żeby menu było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 13:02, MDek napisał:

hmmmm click co to wogóle jest ??!! to chyba ta gazeta co nawet niema menu płyty ??


Chyba masz złe informacje.Menu jast a ty chyba nie wlożyłes nigdy płytki do napędu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 12:54, luzac napisał:

A ja dalej wspieram Bauer wydając te kilka złotych na "Clicka!" od dobrych kilku lat. Na pełniakach
rzadko się zawodziłem a i teksty były super. Żal tylko zmiany redakcji, ale skoro już mam niezły
stosik gazet, to czemu tego nie kontynuować?

Janusz82 - "najgorsza gazeta na rynku"

Daj spokój, jest jeszcze "Pani Domu", "Przyjaciółka" itp. Dobra to był żart. Są czasopisma
z grami gorsze od "Clicka!", nie będę jednak pokazywał palcem...


Zgadzam się z toba, a co do Janusza82 : jest gorsze czasopismo od Clicka! : np.CDA , ...... itd. :) , nie chcę dalej wymieniać :) (z reszą, o gustach się nie dyskutuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować