Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Click? Oststnio zyskał w moich oczach- a to za sprawą pełnych Wersji. Miesiąc temu dali rewelacyjna Daemonicę a w tym miesiącu nieco gorszego(ale świerzego) Bloodline''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 18:20, Mike L napisał:

> We wstępniaku jest wiadomość o pełnej wersji gry w następnym numerze - "postapokaliptyczna

> pełna wersja gry".
> Może jakieś propozycje? Fallout 1 i 2 już był, Tactic również (chyba w CDA), co pozostaje?

> No bo STALKER-a chyba nie dadzą ;P.

Metalheart: Bunt Replikantów czy jakoś tak.


Albo Shadow Vault.

Grał w to ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki plus dla clicka za deamonice i ze malo kosztuje bo cd - action mimo ze jest najlepsze i wart swojej ceny to jednak nie mam tych 17 zł bo wiele innych potrzeb jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 21:48, Widek napisał:

Wielki plus dla clicka za deamonice i ze malo kosztuje bo cd - action mimo ze jest najlepsze
i wart swojej ceny to jednak nie mam tych 17 zł bo wiele innych potrzeb jest:P

To kosztyje ok.15 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 22:29, Phelela napisał:

TERAZ DZIŚ 6lecie clica opłaca się 667 nagród


hmmm zlokkam jutro :P // Click! ? Coz... kiedys zbieralem, ale jakos pozniej przestal mi sie podobac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 00:43, Evil Khan napisał:

W następnym Clicku będzie Morrowind. Tak można wywnioskować z zapowiedzi nastepnego numeru
umieszczonej w tym...

*Moze i bedzie ten caly Morrowind. Ale i tak to pismo nie dorowna CD-ACTION

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co miecha kupuję CD-Action inne czasopisma od czasu do czasu...dzisiaj kupiłem nowego Click''a z pełną wersją
Metalheart: Bunt Replikantów (RPG w stylu Fallout''a w necie miała w wiekszości przypadków 8/10 - dość nowa gierka) i Breakquest ...za 6.40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem tylko jednego Click-a w zyciu. Kuupe latek temu, jak diablo 2 byl jeszcze zapowiedzia. Wydali numer specjalny, poswiecony wylacznie diabolkowi. Duzo artykulow, plyta cd z trailerami po polsku itd. Od tamtego razu nie mialem w rekach tej gazetki, ale wtedy, zadna z konkurencyjnych gazet lacznie z CDA, nie zrobila mi takiej frajdy.
I mimo tego, ze sadze iz Click, to niszowe wydawnictwo z niezbyt udanymi artykulami, przez ten jeden numer, mam do niego sentyment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować