Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

No no... Drugi raz z rzędu baardzo dobre pełniaki - Call of Juraez czy Paradise to gry zdecydowanie z najwyższej półki, a i reszta ''dopełniaczy'' (na czele z Chromem) trzyma równy wysoki poziom. A trzeba dodać że do gier dodawana jest jakaś gazetka ;) I nie jest wcale taka zła jak się spodziewałem, ba, jest całkiem strawna.
Ciekaw jestem co dadzą w następnym numerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2008 o 14:23, Kraju92 napisał:

Click! to teraz połączenie wszystkich pism dostępnych na rynku między innymi właśnie
Play i KŚG, ale zmiany wyszły im na lepsze.

Zgadzam się , te zmiany wyszły Clickowi na dobre i nawet mi się podobają , ale nie na tyle żebym kupował to czasopismo tylko do poczytania , jak będą jakieś pełniaki które mnie zainteresują wtedy będę kupował.

Dnia 17.09.2008 o 14:23, Kraju92 napisał:

Ostatnio jestem trochę zapracowany. Szkoła, zin i jeszcze klan to za dużo, dlatego musiałem
z czegoś zrezygnować, niestety padło na forum gram.pl

Powiem krótko - szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 14:42, Sebat1 napisał:

Zgadzam się , te zmiany wyszły Clickowi na dobre i nawet mi się podobają , ale nie na
tyle żebym kupował to czasopismo tylko do poczytania , jak będą jakieś pełniaki które
mnie zainteresują wtedy będę kupował.


Ja Clicka! kupuję od początku i znam wszystkie zmiany tego pisma. I uważam że ta jest najbardziej rewolucyjna i największa. Ogólnie to Click! się rozwija tak jak i gracze.

Dnia 17.09.2008 o 14:42, Sebat1 napisał:

Powiem krótko - szkoda...


Szkoda, szkoda, ale co zrobić, trzeba z czegoś zrezygnować, ale na pewno kiedyś powrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:07, szynka140 napisał:

CDA jest jeszcze z poprzedniego miesiąca czyli powinno być porównanie Fable do Call of
Juarez, Fable można kupić za niecałe 20zł, w nowym Clicku hitem jest raczej Paradise,
znakomita przygodówka twórców Syberii, Dawn of War również jest ciekawą grą, ciekawe
czy CDA go przebije ;]

No, zobaczymy już za około dwa tygodnie, bo mniej więcej za taki czas zaczną się przecieki odnośnie nowego numeru CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 12:25, Ossir napisał:

Ja wolę kupować KŚGry. Zawiedli mnie ostatnio trochę pełną wersją, a praktycznie jej
brakiem, ale piszą świetne recenzje i od czasu do czasu dają naprawdę wyczesane gry.
(Kilka miesiecy temu Two Worlds)


Raz na ruski rok dadzą jakąś fajną pełną wersję, ale normalnie to raczej bieda... Chociaż ostatnio okres taki całkiem niezły, bo to TW (któro akurat dla mnie jest grą przeciętną, ale wielu osobom się podobało) i Guild 2, ale zazwyczaj kiepsko i jeszcze te czyszczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 14:02, Aragloin napisał:

No mam w plecaku nowego Clicka, w bibli, ale wiem tylko jaką ocenę dostała Fifa 09. A
i tak najnowszy numer ów pisma kupiłem dla Paradise. :P

To dokładnie tak jak ja:D
Jak już gdzieś kiedyś napisałem do poczytania wolę CDA, a Clicka tylko kupuje jak jakąś fajną grę dadzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do kogoś, kto ma najnowszy numer Clicka...
Interesuje mnie artykuł "Test klawiatur i myszek", ale oprócz tego w numerze nie ma dla mnie nic ciekawego. Nie chcę kupować specjalnie, żeby to przeczytać.
Czy może mi ktoś napisać, które miejsce (jeżeli w ogóle ją w tym teście sprawdzano) zajęła myszka Razer Deathadder? I ew. jaka była przed nią.
Będę wdzięczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 12:35, Danio237 napisał:

Kiedy będzie następny numer Clicka ?? W pisemku niedoczytałęm.


nr 11/08 2008-10-14
nr 12/08 2008-11-12
nr 01/09 2008-12-04

Pełna zawartość w poniedziałek. Jak na razie wiadomo jedynie, że będzie recenzja nowego Fallouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekaw co takiego będzie w najnowszym numerze Clicka. Głównie liczył bym tu na jakieś porządne pełne wersje , ale dobrymi tekstami również nie pogardzę. Poprzedniego numeru nie kupiłem , bo wydawał mi się za mało interesujący , zwłaszcza w porównaniu do numeru z sierpnia. Oby nadchodzący numer okazał się jednak lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 14:51, rafekx 12 napisał:

> recki Follout''a 3 i Far Cry''a 2

A możesz powiedzieć ska to wiesz?:)Bylbym wdzięczny...


Co do Fallouta:

http://www.click.pl/news/90 "My również graliśmy w nowego Fallouta (bez obaw – całkiem legalnie) i oceniliśmy go w recenzji, którą będziecie mogli przeczytać już za kilka dni. Nowy Click! z obszernym testem tej świetnej gry RPG pojawi się w kioskach we wtorek, 14 października."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować