Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2006 o 14:36, mrlukas11 napisał:

> I będzie MDK2 !
Jak zagrasz to się rozczarujesz mam tą grę i fajna ale na kilka godzin pużniejsię nudzi.

Zagrałem już z 4 lata temu - baaa - nawet przeszedłem ! Nie było tak źle - lubię takie klimaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowałemclka za ekipy Randalla i Froggera.I uważam że były to ich złote lata.Po zmianie ekipy zaszło wiele zmian czy dobrych???Clika już nie kupuje bo bardzo spadł szczególnie haniebne gry które lądują na krążkach np.Rajd na berlin:oddziały specjalne,przeżuciłem się na CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz uświadomie większości DLACZEGO CDA jest grubsze i ma lepsze pełniaki. Click kosztuje 6.90 i w tej granicy oscylował, NIGDY nie przekroczył ceny 9zł. A CDA? kiedyś kosztowało 20zł, teraz 14. Gdyby Click kosztował tyle kapuchy co kiedyś CDA tak samo miałby fajne pełniaki i kupe stron. Nie każdy ma te 14 zł(kiedyś 20) co miech żeby wydawać na gazete z lakierkami, duperelkami i co tam jeszcze jest. Dla takich osób jest Click!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Click jest fajny ale najczesciej daja do neigo badziewne gry i jest malo stronek ale go niekiedy kupuje,a CD Action 4 razy wiecej stron lepsze gry (zależy kiedy)np w tym mieiacu sa niezle a listy od ludzi to sie ze smiechu mozna pokladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej kupowac cda co dwa miesiace, niz clicka co miesiac - to do tych, ktorzy uwazaja, ze cda jest za drogie. recenzje sa moim zdaniem za krotkie, zbyt malo profesjonalne(wodolejstwo...), a recenzenci co chwila racza czytelnika prostackimi zarcikami, idiotycznymi porownaniami idt, itp, etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, gdyby tak spojrzeć na polski rynek magazynów, poświęconych grom komputerowym, to nasuwa się następujące podsumowanie: CDA prawie całkowicie dominuje, a dla graczy, których nie stać na wydanie 14.90, pozostaje właśnie Click! lub też ewentualnie Play. Takie jest moje zdanie (jakby co, to jestem czytelnikiem CDA :D)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja regularnie kupuję Click''a już od paru lat (chyba 3). Od kilku miesięcy zacząłem kupować również CDA, gdyż spadała cena, a ja zaopatrzyłem się w napęd DVD (i nowy komputer). Wcześniej po prostu się nie opłacało (20 zł, a potem wejście wersji CD i DVD, gdzie na CD było wszystkiego mniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

clicka zbierałem od początku ale po 3 latach znudził mi sie. Zostałem przy cda które też zbieram od początku ale pełne wersje w cda są coraz słabsze. eech... Gdzie te czasy gdy na urodziny dali Fallouta2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym segmencie cenowym Click radzi sobie dobrze - o wiele lepiej niż KŚG. Jednak kupuję Clicka sporadycznie - jeżeli nie mam co czytać.

CD-A rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Swego czasu, gdy miałem świeży komputer, czyli dwa lata temu i potrzebne były giery i progsy... i tak kupowałem CD-A. Tak jest też do tej pory. Co do Clicka...Plasuje się nisko u mnie w rankingachm co nie znaczy, że nie mam go w swoich zasobach. Owszem, mam tylko 4 numery, ale Click nie jest taki zły. Mój ranking: 1. CD-A, 2. Play, 3. KŚG/Click.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% ;) (No może gdyby wychodził Gamestar... ale on skończył się na dwóch numerach i jednym wydaniu specjlanym... a całkiem fajnie się zapowiadał)
A co do samego Clicka!, to w zasadzie gazeta którą kupuję najczęściej, no chyba że w CDA są jakieś naprawdę świetne pełne wersje, które by mnie interesowały (tak jak np. Legacy of Kain: Defiance), ale wydaje mi się, że w Click! swoim poziomem zarówno pod względem zamieszczanych gier, jak i treści w zasadzie dorównuje CDA, z tą różnicą że jest tańszy (no i przez to chudszy ;P), jak dla mnie to naprawdę fajna gazetka i ilekroć ją kupiłem- nie zawiodłem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO CLICK właściwie od zawsze był jakiś taki tandetny. Niechlujna szata graficzna, słaby papier (kojarzący się z Bravo) i słabe pełne wersje. Swego czasu wolałem kupować PLAYA, bo mimo zawyżonej ceny ze względu na nadmiar pełnych wersji, mieli wspaniałe teksty i specyficzny, genialny humor. Teraz już z PLAYEM jest gorzej.
Zamierzam jednak kupić najbliższy numer CLICKA ze względu na książeczkę na temat falloutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować