Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

CD Action najlepsze, ale Clicka ostatnio polubiłem. Dlaczego? Wszystko jest podane w ładnej, przejrzystej formie, dobre pełne wersje... I niska cena. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 09:38, simonemaster22 napisał:

Click! jest czasami fajny , a czasami nie. Ale najlepsze jest CDA bez dwóch zdań.

Wolę clicka bo jest tańszy i trochę chudszy od cda.Ale CDA też jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie kupię normalnie może bym kupił, ale teraz święta idą i kasa potrzebna, a pełne wersje jak dla mnie nic specjalnego, poza Morrowindem, którego mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten numer już kupię, ostatnio wykonałem zakup pod koniec sierpnia. Bardzo porządny pełniak, Morrowind - Złota Edycja. Swoją drogą już mam, ale zawsze przyda się druga płytka w poręcznym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 17:03, juke napisał:

Bardzo porządny pełniak, Morrowind - Złota Edycja. Swoją drogą już mam, ale zawsze przyda się druga płytka w >poręcznym opakowaniu.


Morrowind z dodatkami to chyba najlepsza pełna wersja w historii Cilcka. W CDA Morrowind już kiedyś był, ale tylko podstawka. Ja co prawda swój egzemplarze tej gry mam, ale jeśli tylko edycja z Clicka nie będzie wymagała płyty w napędzie do grania to kupię pismo. Teksty już mnie tak nie interesują, choć recenzje nowego Tomb Raidera i o Wolfensteinie chętnie bym sobie poczytał. Pytanie tylko ile o tym Wolfie będzie, ale obawiam się że niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro nowy numer, muszę go mieć. Będzie to moje pierwsze spotkanie z tą gazetką, mam nadzieje, że się nie zawiodę. A to, że dali Morrowidna pełną wersję, to po prostu wisienka na torcie. Jutro napisze, czy się nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 18:49, ppoz93 napisał:

Jutro nowy numer, muszę go mieć. Będzie to moje pierwsze spotkanie z tą gazetką, mam
nadzieje, że się nie zawiodę. A to, że dali Morrowidna pełną wersję, to po prostu wisienka
na torcie. Jutro napisze, czy się nie zawiodłem.

Ja kupowałem Clicka! przez ok. 7 lat. Było to świetne czasopismo, jednak po tej rewolucji podoba mi się znacznie mniej. IMO dużo lepsze jest, aktualnie, CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować