Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jack Thompson na celowniku

42 postów w tym temacie

Tak, tylo, że odebranie mu licencji go nie powstrzyma. Pewenie wyda jakąś książkę, w której oskarży wydawców gier i sądownictwo w USA o wspólne działanie przeciwko niemu. :-P Innymi słowy Thompson jest jak Chaos w Warhammerze - można z nim walczyć, ale nie da się go powstrzymać. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wszyscy tutaj są ostro cięci na tego pana, ale jak tak logicznie pomyśleć czemu jest przeciwko brutalnym grom to ja nie widzę w tym nic dziwnego, z racji, że poziom IQ w USA to jest chyba poniżej średniej krajowej, to niedopuszczanie do dystrybucji brutalnych gier na terenie tegoż kraju nie jest wcale takim złym pomysłem, bo nigdy nie wiadomo co takiemu młodemu amerykańskiemu nastolatkowi przyjdzie do głowy jeśli dorośli prezentują taki poziom:

http://youtube.com/watch?v=fJuNgBkloFE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja czuję jakąś irracjonalną satysfakcję? ;)

Co tu dużo gadać - gość pewnie zobaczył, że w Silent Hillu wykorzystali jego podobiznę i od tej pory atakuje gry komputerowe. ;)
A komentarz pod zdjęciem jest powalający - chyba wydrukuje sobie zdjęcie wraz z komentem i powieszę sobie na monitorze - bedzie mi poprawiało humor w trudnych chwilach (mogło byc gorzej - mogłem wglądać tak jak on; mogło byc jeszcze gorzej - mogłem myśleć tak jak on) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj, aj, aj. Przed chwilą w Wiadomościach w TYP1 pokazano dziecko grające w gta:sa. Zapewne, niezłomny obrońca moralności ludzkiej za chwilę wkroczy do akcji. Pewnie pozwie do sądu owe dziecko, jego rodziców, kawiarenkę internetową, telewizję i oczywiście Rockstar Games za deprawację nieletnich. :)

BTW: ciekawe kiedy Thompson pozwie do sądu ewolucję za wytworzenie organizmów cudzożywnych? Ach, ta przemoc w naturze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj, aj, aj. Przed chwilą w Wiadomościach w TYP1 pokazano dziecko grające w gta:sa. Zapewne, niezłomny obrońca moralności ludzkiej za chwilę wkroczy do akcji. Pewnie pozwie do sądu owe dziecko, jego rodziców, kawiarenkę internetową, telewizję i oczywiście Rockstar Games za deprawację nieletnich. :)

BTW: ciekawe kiedy Thompson pozwie do sądu ewolucję za wytworzenie organizmów cudzożywnych? Ach, ta przemoc w naturze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten facet musiał się kiedyś doigrać.
Podejrzewam że i tak będzie prowadził swoją świętą krucjatę, nawet jeśli odbiorą mu jego licencję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<w tle przygrywa marsz imperialny> Ha Ha Ha ! Ostatni prawy rycerz Jedi został odcięty od Mocy! (dzwoni do Jamesa Moora)Gratulacje Darth Moore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"być może jednak Thompson w końcu się nie doigra.."

Liczymy na to, że się właśnie doigra :D Wprawdzie na razie jest bardziej śmieszny, niż straszny, ale kto wie, kto wie, po nim mógłby przyjść ktoś naprawdę kompetentny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten człowiek jest już legendą, najprawdziwszą legendą, bojownikiem o prawo do bezmyślnego gadania o przemocy w grach.
Mam pomysł - może "założymy mu buciki" (takie ładne, szare,stylowe, betonowe)? Przemoc to nie będzie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować