Zaloguj się, aby obserwować  
deih

Weekend z Deihem i Sephirathem

617 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2007 o 20:52, Adham napisał:

To ja tylko napiszę, że gg dałem w podpisie,a czytam każdą wiadomość (jak nieznajomy się przedstawi
wcześniej).

No to czekaj na niespodziewanego gościa ;).

I powiem Wam tak : Nie obiecujcie sobie za wiele bo później Wasze oczekiwania spełzną na niczym. Nie żeby temat był słaby ale później będą same narzekania a tego nie chcemy..No chyba jeśli musicie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, ze jak zobaczyłem ''moderator'' i odpowiedź na swojego posta jednocześnie, to myślałem, że zawału dostanę. :P

Dnia 06.02.2007 o 20:58, boogie85 napisał:

Hieh a co to za reklama?? ;>

To nie reklama, tylko taka informacja, która może się komuś jeszcze w przyszłości przydać. :P

Dnia 06.02.2007 o 20:58, boogie85 napisał:

PS. A ja nie mam GG w podpisie, na szczęście, bo bym zwariował :P

A i tak niektórzy mają numery tych osób, które ich publicznie na forum nie dają. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2007 o 20:58, boogie85 napisał:

Kiedy planujecie start, bo chyba nie doczytałem :)

Start tak jak pisało w temacie planujemy w weekend... Raz rozmowę będzie prowadził Seph a raz ja i tak samo będzie z przerwami.

Ari Zmc------> Jak już pisałem to zależy gdzie spotkamy daną osobę.

P.S Seph jutro Ty odpowiadasz na pytania bo zaraz nie wyrobie .... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam GG :P I rzadko bywam na Ircu :P Mnie tylko na maila ew. przez telefon złapiecie :P Chyba że komuś będzie się chciało jechać do Lublina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceikawy temat, nie widziałem poprzedniej edycji/produkcji/rozmów, ale tego na pewno nie przegapię. Kto wie, może ze mną kiedyś też porozmawiacie ?? Watro czekać i czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś się podjął kontynuacji upadłego cyklu. Sam proponowałem, że jak ktoś chce prowadzić to niech prowadzi, jednak ja stwierdziłem, że już w kwestie prowadzenia czegoś takiego mieszać się nie będę. Prowadzącym mogę jedynie życzyć większych chęci i czasu, niż u mnie i u Looma. W zasadzie powinienem zgłaszać pretensje oto, że po prostu nie zapytaliście czy zgadzamy się na to, jednak ja jestem ten miłosierny Kuk i wybaczam Wam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 21:05, ko?nik napisał:

Tylko Deih pamiętaj o tej kopercie, którą Ci na biurku zostawiłem :D Ahhh...kiedy będzie Seph?

Pamiętam , pamiętam. Jakby co to koperty prosze wysyłać na adres..... :)) no co Wy :D. Seph ostatnio ma mało czasu ale raczej się wyrobi ;).

skaybay-----> Może znajdzie się jakiś sposób...A do Lublina raczej nikomu się nie będzie chciało jechać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 21:09, deih napisał:

Pamiętam , pamiętam. Jakby co to koperty prosze wysyłać na adres..... :)) no co Wy :D. Seph
ostatnio ma mało czasu ale raczej się wyrobi ;).

Dobra, dobra. A żeby sobie popisać w temacie o statusach to czas ma? Jakoś mu się wolne wygospodaruje :D

Dnia 06.02.2007 o 21:09, deih napisał:

skaybay-----> Może znajdzie się jakiś sposób...A do Lublina raczej nikomu się nie będzie
chciało jechać ;).

No jakby co to ta koperta ma kopię zapasową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a czy rozmowa będzie wrzucana pod koniec weekendu??? Czy na początku weekendu będziecie ogłaszać, z kim będzie rozmowa? No i wg jakich kryteriów będzie wybieerana osoba do rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2007 o 21:09, deih napisał:

skaybay-----> Może znajdzie się jakiś sposób...A do Lublina raczej nikomu się nie będzie
chciało jechać ;).


Tja :P Zmobilizuj Ciocię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie! Show Kuka i Looma, często sobie czytałem, wprawdzie nie brałem udziału, ale czasami rozmowy były bardzo fajne i nie raz się przy nich uśmiechałem... :) Życzę szczęścia przy prowadzeniu Waszego "programu". :)

PS. Gdy zobaczyłem nazwę tematu się przestraszyłem - "co takiego Deih i Seph robią razem w weekendy?" Teraz już wiem, że to tylko kontynuacja idei Show Lombago i Kukowsky''ego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze , że pytań jest dużo i już zaczynają się powtarzać . Możecie poprzeglądać poprzednie strony i właśnie znajdziecie odpowiedz na pytanie. A jeśli nie to pytajcie się mnie lub Sepha na GG ;). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 14:11, deih napisał:

Widze , że pytań jest dużo i już zaczynają się powtarzać . Możecie poprzeglądać poprzednie
strony i właśnie znajdziecie odpowiedz na pytanie. A jeśli nie to pytajcie się mnie lub Sepha
na GG ;). Pozdrawiam.


No ja się pytam na gg cały czas i nikt mi nie odpowiada!! Jaką słabą macie obsługę klienta! Żadnych konkretów u was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2007 o 14:19, ko?nik napisał:

No ja się pytam na gg cały czas i nikt mi nie odpowiada!! Jaką słabą macie obsługę klienta!
Żadnych konkretów u was :P

Koniku nie ładnie tak kłamać. Niestety nic na to nieporadze musisz czekać na Sepha to może wtedy coś uzgodnimy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować