Zaloguj się, aby obserwować  
Valed

Rozmowy na koniec tygodnia...

27 postów w tym temacie

Jak tworzyłem nową postać w Guild Warsach czy WoW-ie, to zawsze zawieszałem się na imieniu.
Miło z waszej strony ,że GW występuje przy WoW''ie :D.

Ale wracając do tematu - Bardzo fajne pogawędki :). Ostatnio były trochę dziwne... ale te to świetne :) Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet niezłe ta część rozmów, no i w terminie. Ale fakt czasy się zmieniają. Nie ma już zapotrzebowania na gry bez multiplayera (szkoda). Szkoda też że nie ma dobrej obsługi w sklepach. Wszystko schodzi na psy. W grudniu ma wyjść gra na w której bohaterem jest Crazy Frog (mój boże).

Co do rozmów to fajne, ale najlepszy był pierwszy odcinek. Teraz ma to taki sam syndrom odgrzewanego kotleta jak FIFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 21:12, Bumara napisał:

Nawet niezłe ta część rozmów, no i w terminie. Ale fakt czasy się zmieniają. Nie ma już zapotrzebowania na gry bez multiplayera



Mały offtopic zrobię ale ja w żadną grę nie grałem przez multiplayera, mam możliwość ale mnie to nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 20:48, Valed napisał:

Jak tworzyłem nową postać w Guild Warsach czy WoW-ie, to zawsze zawieszałem się na imieniu.
Miło z waszej strony, że GW występuje przy WoW''ie :D.

Mało że przy, to jeszcze na pierwszym miejscu ;)
A tak ogólnie, to bardzo dobry pomysł jest z tymi rozmowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe ale....
"Tak, wiem, jestem nienormalny"
Według mnie nie jesteś nienormalny, ja też przezywam gry. Głupio jest grac tylko po to żeby przejść, trzeba poczuc emocje :D
A Maksiu Pejn 2 jest naprawde dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tak, wiem, jestem nienormalny. No ale przecież jeżeli można przeżywać książki czy filmy, to czemu nie gry?"

Spoko, ja też jestem nienormalny ;)
Też przeżywam, i to bardziej gry fabularne niż jakieś tam filmy czy książki, daltego też kupuję gry RPG bądź co ciekawsze RTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chamb: Ale serio... Nintendogs... ta "gra" jest fajna.

Domek: No popatrz, jaka zmiana. Jeszcze wczoraj (przedwczoraj?) pisałeś "program"... Nie ma już dla Ciebie ratunku.
Dzień później
Chamb:"Ale serio.....Nintendogs...ta "rzeczywistość" jest fajna"
Dwa dni później
Chamb: "Ale serio.....Nintendogs...ten piesek jest fajny, zaraz idę z Nim na spacer"
Trzy dni później
Chamb:"Aaaaa gdzie jest mój pies!" x-"Spokojnie awaria w zasilaniu" Chamb: "Mordercy! Mordercy!" i po tych słowach Chamb się powiesił ;)
****
Nie martw się Chamb to normalne :D mój kolega ma tak na punkcie WoWa :D po tygodniu nie widział rróżnicy pomiędzy WoWem a rzeczywistością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyszło w tym tygodniu :)
A propos emocji, to pamiętam mój opad szczeny, jak mi w BG2 Aerie powiedziała, że jest w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A nieco poważniej... to jednak dość smutne, że tak ciężko znaleźć kogoś kompetentnego w tych sklepach. Jak już człowiek czasem oderwie się od ekranu i gdzieś wyjdzie (kupić jakąś grę ;)) to pogadałby sobie z kimś na poziomie."

A wg mnie już coraz więcej jest osób, które są w temacie. Choć nadal dominuje typ sprzedawcy, który tuż przed tym jak poleci grę na prośbę klienta, przeczyta to co jest na odwrocie pudełka z grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie popieram postawę Domka gry fabularyzowane są jak najbardziej potrzebne a jeśli chodzi o mmo to Itak większość gra w WoW a reszta w Guild Wars, co do Fahrenheita to mi się wydaje że jest to bardziej gra do oglądania niż grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie rację zwykłe erpegi bez multi też są potrzebne, wszak nie każdy chce grać przez sieć i woli single chociażby ja tak wolę, ale ostatnio mam ochotę kupić GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajowskie rozmowy. Co do piracenia gier nastawionych na Single Player to masz Domek rację. Ja nie mam w domu piratów, bo uważam, że kupując grę oddaję hołd ich twórcom, za to, że stworzyli tak wspaniałą grę. Ale osób o podobnej mentalności co ja znam może ze 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie gram tylko w single, pomimo ze moge grac przez sieć. No i jestem nienormalny :P, ale skoro juz kilka osób jest nienormalnych, a napewno jest ich o wiele więcej, to może by trzeba odwrócić znaczenie normalny i nienromalny ;]? Może to osoby które nie przeżywają przygody wraz bohaterem(bohaterką :P) w grze są nienormalne ;]?

Nigdy sie nie spotkałem z niekompetentną obsługą w sklepach ;] Może dlatego, że zawsze wchodze do sklepu biore gre, ide do kasy, płace i wychodze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MMORPG są to gry zwłaszcza teraz popularne. Ludze wolą grać z innymi w sieci. Popularność mmorpg''ów nie była by taka gdyby developerzy gier bardziej przykładali się do trybu mulitplayer. Takto w większości gier jest on nijaki. Za pomocą GameSpy''a to wógle żadnej przyjemności nie ma.
Najlepszą formą na pokazanie tego że mmorpg nie były by takie rozpowszechnione są serwery Battle.Net które postawiła firma Blizzard dla swoich gier. Rankingi, kanałe ( nawet te własne ), dane statystyczne serwerów itp.
Idealne połączenie single-playera i multi. Takie rozwiązania jest najlepsze ale też musi być perfekcyjnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować