Zaloguj się, aby obserwować  
Valed

Rozmowy na koniec tygodnia...

27 postów w tym temacie

Całkiem nieźle Wam wyszło w tym tygodniu.
Pieski dają radę, nie wiem co w nich jest ale ciężko się od nich oderwać. Gra w sam raz na 20-30 minut ale za to można grać miesiącami. Już miałem kupić DS`a (wiadomo: Castlevania, Mario Kart, Resident Evil i Advance Wars) ale przeczytałem wywiad z Regie Fist-Aime (czy jakoś tak, to szef marketingu NOA), że Nintendo pracuje nad nową wersją DS`a (podobno ma być rasowa jak GB Micro lub PSP) wiec czekam. Ale kupuję na pewno. Gry na PSP to crapy przy pozycjach na DS`a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie byłbym pewien czy PS 3 będzie lepsze od Xbox 360. świetne gry wychodzą na obydwie platformy, niektóre powstają specjalnie na jedną z nich, ale generalnie to prawie wszystkie gry wychodzą na wszystkie konsole. ( było tak przynajmniej z Xboxem i PS 2 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się do punktu 2. Bardzo krzywdząca jest opinia dotycząca „dużych sklepów z grami” i brakiem kompetencji w nich. Może się zdarzyć że przy nawale premier ktoś sobie pomylił wydawcę przy Cywilizacji IV (przecież 3 wydawał Cd projekt) - i to jest brak kompetencji – super to może weźmiecie się za swoich handlowców, którzy nie mają pojęcia o waszych produktach. Przy nowościach opowiadają historie godne na miarę questa w WoW nie mającego nic wspólnego z faktyczną fabułą wydawanej gry. Może warto też popatrzyć na sklep gram.pl np. nowość w waszej ofercie Dancing Stage Max na ps2 – fajny tytuł na matę, macie to w swojej ofercie? Chyba nie – w dystrybucji ma to firma z IQ w nazwie. Przykładów mógłbym mnożyć… Cudze chwalicie (Nicea) a swego nie znacie. Prowadzę „duży sklep z grami’ i wkładam w to całe serce tak że może się warto zastanowić że wydanie samej gry, bo ma się podpisaną umowę z Ubisoftem i innymi to nie wszystko żeby tytuł odniósł sukces – może przykładają się jeszcze po drodze ludzie którzy… i tu cytat „po prostu nie mają pojęcia o czym mówią.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować