Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cichsze napędy w nowych Xboksach 360

50 postów w tym temacie

Posiadacze starszych egzemplarzy raczej nie są szczęśliwi. Ja też bym nie był. Lepiej poczekać trochę z zakupem Xbox360 kiedy te poprawione trafią do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po co mówić, że starzy właściciele powinni się martwić i mieć pretensję? Przecież to oczywiste, że konsole też się rozwijają czy ktoś kto kupił ps2 zwykłe narzekał, że później wyszła wersja slim? Ci co kupili wcześniej maja ten komfort, że graja wcześniej na nowym sprzęcie niż inni i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 17:18, milten6 napisał:

A co z tymi którzy mają starsze Xbox-y, Nie no jasne kupili kaską posypali i po co się nimi
przejmować.


Jest 2 letnia gwarancja - czytnik padnie to umawiasz się z kurierem i czekasz na naprawę, ewentualnie wymianę całej konsoli. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Demon:
"Czyli po raz kolejny sprawdza się opinia, że lepiej nie kupować konsoli zaraz po premierze... :P"

Premiera X306 była ROK temu :D, więd wg ciebie kiedy trzeba kupować konsole ?
Ja mam wersje ze wczesniejszym napędem, dość głośny, ale da sie przyzwyczaić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"doskonałą i dopracowaną pod każdym względem technologią." No nie wiem czy tak pod kazdym wzgledem.....ale w kazdym razie spoko jest bo gralem okolo 10H juz u ziomka.Kable drogie jak ja pierdziu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 18:09, milten6 napisał:

Ale czy gwarancja wymieni czy czytnik na nowy nawet gdy nie padnie?


Zależy co ci padnie : hardware, hdd, napęd - niekoniecznie musi to być wymiana na nowy egzemplarz, chociaż u znanych mi posiadaczy X0 sprzęt był w całości wymieniany na nowy (i podobno w większości przypadków tak jest).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekać mi tu. Posiadacze starszych, głośniejszych wersji pewnie i tak będą mieli głośne napędy. Ale X360 trzeba ciągle rozwijać, za 5 lat po prostu napędy będą ciche i prawie nikt nie będzie pamiętał, że kiedykolwiek były głośne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, ze wersji PS2 bylo kilkanascie. A to zmieniali soczewke lasera, a to chlodzenie itd. Az w koncu wypuscili PS2 slim. Czy w zwiazku z tym posiadacze pierwszych wersji PS2 maja czuc sie poszkodowani? Ulepszanie konsoli (i zarazem obnizanie kosztow produkcji) to normalny proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innymi słowy konsolom coraz bliżej do PeCeta :D Bo tak serio to tylko gry mamy [ciut]gorsze...(chociaż nie wiem, czym sobie na to zasłurzyliśmy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować