Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - okiem Bambuska

76 postów w tym temacie

Super recka :) ! Jedyny mały szczególik, który rzucił mi się w oko i jakoś nie zgadza mi się to - for Greater Good (mimo, że nigdy dobry z artikli nie byłem to wydaje mi się, że w tym wypadku przed Greater Good powinno pojawic się THE bo mamy na myśli TO większe dobro (TO czyli filozofię Tau), a nie jakieś tam większe dobro :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 10:52, kameT napisał:

Jestem graczem od wersji 1.51 WA i gra mnie wciągnęła, że HOHO ^^

...
Ładnie żeś się chłopie rozpisał, ale zgadzam się z każdym słowem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem jeszcze w żadnego Warhammera, ale bardzo chciałbym zacząć. Chce kupić sobie Dark Crusade (głównie dla singla) i chciałbym dowiedzieć się, czy dużo straciłbym zaczynając właśnie od drugiego dodatku. Zaciekawił mnie bardzo ten artykuł. Proszę o pomoc – czy kupić „podstawę” czy Dark Crusade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 18:27, krzysiek38 napisał:

Nie grałem jeszcze w żadnego Warhammera, ale bardzo chciałbym zacząć. Chce kupić sobie Dark
Crusade (głównie dla singla) i chciałbym dowiedzieć się, czy dużo straciłbym zaczynając właśnie
od drugiego dodatku. Zaciekawił mnie bardzo ten artykuł. Proszę o pomoc – czy kupić „podstawę”
czy Dark Crusade.

Jest przecież dostępna Złota Edycja - trzy w jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuje kupic złota edycje (3 w 1) wg mnie tau maja za silne pierwsze jednostki te za 210 a necroni slabi nie sa ale powolni co tez wkurza recenzja niezla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm zabraklo w tekscie ze jak sie zrobi duza armie "pancerzy stealch" i da im sie wszystkie ulepszenia to tez mozna wygrac nawet z necronami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 17:29, DANIEL0 napisał:

polecam tą grę ale czy to prawda z tym co pisze w artykule że aby pograć wszystkimi rasami
trzeba mieć 3 gry


To prawda, ale podstawka kosztuje grosze, a odblokowuje 4 rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:51, DANIEL0 napisał:

a gdy mam już podstawke i dark crusade będę miał te 4 rasy a czy są też dodatkowe jednostki
do każdej z tych ras?


Tak, są wszystkie dodatkowe jednostki włącznie z tymi z Winter Assault. Tak właściwie Dark Crusade ma wszytko oprócz kampanii z poprzednich części. Podstawka i pierwszy dodatek odblokowują tylko wszystkie rasy do gry w internecie. Po więcej info zapraszam do tego tematu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11211&u=7964 - Warhammer 40k DoW, Winter Assault i Dark Crusade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 16:48, DANIEL0 napisał:

a czy bede je mial bez wintera


Czytamy ze zrozumieniem: Tak, są wszystkie dodatkowe jednostki włącznie z tymi z Winter Assault ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że krootoxy mają za dużo życia, a lord nekronów i zwiastun są (jest) chorzy, najbardziej przesadzoną rasą sa Space Marines. Drednoty i możliwość deep strikowania ich jest naprawde przesadna i bije wszystkich na głowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 17:28, No nick napisał:

Mimo, że krootoxy mają za dużo życia, a lord nekronów i zwiastun są (jest) chorzy, najbardziej
przesadzoną rasą sa Space Marines. Drednoty i możliwość deep strikowania ich jest naprawde
przesadna i bije wszystkich na głowe.


Tak, tak, oczywiście, Ja bym dorzucił do tego jeszcze IG z ich imba piechotą, sam ich widok wypala przeciwnikom mózgi. Czy my na pewno gramy w tą samą grę? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 18:27, Mroku21 napisał:

Tak, tak, oczywiście, Ja bym dorzucił do tego jeszcze IG z ich imba piechotą, sam ich widok
wypala przeciwnikom mózgi. Czy my na pewno gramy w tą samą grę? ;]


I jeszcze Eldarzy,którzy jednym strzałem rozwalają dreda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eldarowie którzy jednym strzałem rozwalają dreda?
Wolne żarty! Co to za nagonka na Eldarów ciągle? Reaperzy za mocni, Pająki za mocne, Pryzmaty za mocne
(Pryzmatom to według niektórych najlepiej zmniejszyć HP do 100 i pancerz do piechoty...)

Ta rasa ma to za mocne, inna to za mocne... najlepiej w ogóle ustawmy takie same staty i prędkości tylko modele i tekstury pozmieniajmy każdemu.
Żałosne. Cieszę się że twórcy nie słuchają tych bełkotów. Skoro tak się nie podoba to po co jeszcze gracie?

I tak prawdziwi PRO nie będą płakać z powodu balansu tylko będą grać. I wygrywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować