Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny78

Eminem

244 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2009 o 21:53, IceCent napisał:

"Insane", kolejny kawałek z Relapse ludziska!!
btw. strona http://www.therelapse.com/ została uaktualniona, warto sprawdzić, fajnie
zrobiona.

kurde, wygląda na to, że kawałek ten tak samo jak ten wyżej, wypłynęły nielegalnie, na OFICJALNYM! (jakiś mod by się tam przydał) forum czytałem, że ktoś ma cały album i ma go niedługo wrzucić do sieci, tam też były linki do tych piosenek, a więc prośba do moderatorów o usunięcie linków do dwóch powyższych kawałków, sorki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie podajcie linkow. Bez przesady. Poza tym, już cały album wyciekł. Ja i tak kupuję, bo czekam od naprawdę dawna na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklama niezła, a sama płytka? Trochę się zwiodłem. Są fajne kawałki, ale spodziewałem się czegoś lepszego, poważniejszego typu Lose Yourself. Mimo to fajnie, że znowu mozna posłuchać prawdziwego rapu, a nie jakies lil łejny, ti. aje itp. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 23:27, Madt napisał:

Reklama niezła, a sama płytka? Trochę się zwiodłem. Są fajne kawałki, ale spodziewałem
się czegoś lepszego, poważniejszego typu Lose Yourself. Mimo to fajnie, że znowu mozna
posłuchać prawdziwego rapu, a nie jakies lil łejny, ti. aje itp. ;P


Według mnie płytka jest świetna. Nie jest utrzymana w ciężkim, przytłaczającym klimacie, ale po prostu takim lajtowym klimacikiem. A poza tym przed którymś kawałkiem jest nagrana improwizowana scena rozmowy Eminema z kimśtam. Z samej rozmowy wychodzi, że Eminem przez te kilka lat skupiał się na nagrywaniu kawałków na dwie płyty. Miejmy nadzieję, że druga wyjdzie jeszcze w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 15:13, Arkads napisał:

Dwójka już prawie gotowa, a gdzieś nawet widziałem tracklistę ; )

Wrzucałem ją na forum http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=456&pid=12957 ;]

Ogólnie to płytka IMO bardzo dobra. Kawałki takie jak Deja Vu, Old Times Sake czy Insane są przednie. Beutiful też ujdzie, ale to raczej nie moje klimaty. Zresztą, i tak wiadomo że każdy track jest dobry na swój sposób. ;P


BTW. Z 'tracklisty' Relapse 2 zaintrygowały mnie tytuły: "Welcome Back To Amityville" i "Remember The Name", ten drugi był już na jednej płytce Slima (bodajże Marshall Mathers LP), pierwszy teoretycznie też (tzn. Amityville - mocny track zresztą). Ciekaw jestem czy będą to właśnie utwory w klimacie ich poprzedniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 15:34, Idz_sobie_pograc napisał:

> Dwójka już prawie gotowa, a gdzieś nawet widziałem tracklistę ; )
Wrzucałem ją na forum http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=456&pid=12957 ;]

Ogólnie to płytka IMO bardzo dobra. Kawałki takie jak Deja Vu, Old Times Sake czy Insane
są przednie. Beutiful też ujdzie, ale to raczej nie moje klimaty. Zresztą, i tak wiadomo
że każdy track jest dobry na swój sposób. ;P


Dokładnie, komu innemu spodobają się inne utwory itd. Mnie osobiście podoba się Bagpipes from Bagdad, Hello i oczywiście Underground.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować