Zaloguj się, aby obserwować  
Ajko

Baldur's Gate

4815 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2006 o 01:19, ArtuRPGpl napisał:

Aha jeszcze mam takie pytanie przeczytalem gdzies ze gra nei byla projektowana pod system operacyjn
XP ale mimo to bedzie dziłac dobrze?

ja mma xp homa i mi dziala &)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 00:24, ArtuRPGpl napisał:

> > po co exportowac ja chce przejsc 1 a potem chce przejsc 2 ale inna psotacia bo to
bedzie
> za
> > latwe:( juz tkai lvl bende miec...
> W BG2 nowa postać startuje na maksymalnym poziomie możliwym do uzyskania w jedyneczce
bez dodatku.
> Jak masz dodatek i eksportujesz postać, to różnica jest niewielka, bo tylko jednego poziomu.

> Nie widzę więc tej łatwości. Jedynie może bardziej przypakowana grimuarami.
> Nawet ściągając w jedynce limit doświadczenia, imporcie będzie obcięte do legalnego poziomu,

w bg2 zawsze jak zaczniesz grac nowa postacia bedzie na 5 lvlku chyba ze zaczniesz grac w dodtatek to tam bedziesz mial 20
Więc co za sens grać skoro juz sie am najlepsza postac? Nie mozna zacząc od 1 lvl? zeby było
trudniej? a tak wogle: CZY MA MOZE KTOS NA SPRZEDAZ BALDUR GATE 1 + DODATEK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 09:49, garrick napisał:

> kurcze robie duze zakupy:D
> x2 baldur 1 ( one to me one to my ziom:D)
> x1 baldur 2
> x1 icewind dale 1
> x1 icewind dale 2
> x1 Warcraft 3 +frozen throne:D
>
> a tak wogle keidy bedzie dostawa baldura 1 ?? bo wczoraj sie spuznilem zamowic:(
tego jux nie ma w sprzedazy


Nie ma w sprzedaży? Ale dół, ja grałem kiedyś w BG, ale pirackie (wiem - wstyd) i choć mam gdzieś te płytki to nie chcę już grać w piraty. Więc trzeba widzę poszukać używanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 01:19, ArtuRPGpl napisał:

Aha jeszcze mam takie pytanie przeczytalem gdzies ze gra nei byla projektowana pod system operacyjn
XP ale mimo to bedzie dziłac dobrze?

działa, podobnie jak wszystko inne, sam grałem (jak dotąd wszystko chodzi bez problemu, nawet trybu zgodnosci ustawiać nie musiałem). niekompatybilność programów/gier z win xp to mit uktuny pewnie przez tych którzy ciągle jescze bluescreeny na systemach z ubiegłego wieku oglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja, że gra nie była projektowana pod Win XP oznacza tylko tyle, że autorzy nie uruchamiali jej na nim, a zatem nie musi działać i nie odpowiadają za to, jeśli nie zadziała.
W tej chwili mam na dysku BG + TotSC i działa bez najmniejszego probolemu (Win XP Home SP2).
Działa również dwójką, ID+HoW oraz Planescape:Torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 16:52, Vel Grozny napisał:

Informacja, że gra nie była projektowana pod Win XP oznacza tylko tyle, że autorzy nie uruchamiali
jej na nim, a zatem nie musi działać i nie odpowiadają za to, jeśli nie zadziała.
W tej chwili mam na dysku BG + TotSC i działa bez najmniejszego probolemu (Win XP Home SP2).
Działa również dwójką, ID+HoW oraz Planescape:Torment.

a mi gierka szła ładnie, tylko nie mogłem rozmawiać z niektórymi postaciami - "Nie możesz rozpocząć rozmowy, postać robi coś innego" Ale mnie to wku**iało, mam uchowaj:) Dopiero path pomógł!!! A ciekawy jestem, czy miał ktoś kiedys taki problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok mam nobskie bytanie.... Czy ktoś w necie jeszcze gra w baldura , bo gierkie przeszedłem kikakrotnie ale nigdy w necie nie grałem bym sobie sprubował dla oderwania się od innych gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 17:33, caramondl napisał:

a mi gierka szła ładnie, tylko nie mogłem rozmawiać z niektórymi postaciami - "Nie możesz rozpocząć
rozmowy, postać robi coś innego" Ale mnie to wku**iało, mam uchowaj:) Dopiero path pomógł!!!
A ciekawy jestem, czy miał ktoś kiedys taki problem???

Masz na myśli dwójkę? Ten problem był dość powszechny, chyba nie tylko na XP, ale i na 2000. Patch właśnie na niego pomagał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 19:08, Vel Grozny napisał:

> a mi gierka szła ładnie, tylko nie mogłem rozmawiać z niektórymi postaciami - "Nie możesz
rozpocząć
> rozmowy, postać robi coś innego" Ale mnie to wku**iało, mam uchowaj:) Dopiero path pomógł!!!

> A ciekawy jestem, czy miał ktoś kiedys taki problem???
Masz na myśli dwójkę? Ten problem był dość powszechny, chyba nie tylko na XP, ale i na 2000.
Patch właśnie na niego pomagał.

tak, dwójkę, sorki że pisze w poście do 1 ::))) a ciekawe, czemu w 1 tego nie ma na xp, a w 2 jest? a tak poważnie to z 1 nigdy nie miałem żadnych problemów technicznych, a z 2 zdzrzało sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 17:48, Łysy Bydgoszcz napisał:

Ok mam nobskie bytanie.... Czy ktoś w necie jeszcze gra w baldura , bo gierkie przeszedłem
kikakrotnie ale nigdy w necie nie grałem bym sobie sprubował dla oderwania się od innych gier...

moge z toba pograc ale to jest kwestia kto robi gre i kto ma jakie ip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 17:48, Łysy Bydgoszcz napisał:

Ok mam nobskie bytanie.... Czy ktoś w necie jeszcze gra w baldura , bo gierkie przeszedłem
kikakrotnie ale nigdy w necie nie grałem bym sobie sprubował dla oderwania się od innych gier...


Ja też się piszę, ale dopiero kiedy sobie kupię ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W BG gram od dłuższego czasu,a internet mam od paru dni - (w czym problem..) - jak zagrać w MULTIPLAYER???
Jak znaleźć sesję gry? Możecie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojemu kumplowi podczas próby dołączenia do gry sieciowej przez protokół TCP/IP i podczas tworzenia sesji zawiesza się gra. Nie wiem dlaczego. ma on ustawiony bufor na 300MB i reszte opcji mamy ustawione tak samo, ale on zrobił minimalną instalację i czy to może być powodem zawieszania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 19:42, recca napisał:

Mojemu kumplowi podczas próby dołączenia do gry sieciowej przez protokół TCP/IP i podczas tworzenia
sesji zawiesza się gra. Nie wiem dlaczego. ma on ustawiony bufor na 300MB i reszte opcji mamy
ustawione tak samo, ale on zrobił minimalną instalację i czy to może być powodem zawieszania?


Twojemu koledze potrzeba pewnego patcha :) Nazywał się on bodajże "BGTalesDX8Intl" i dopiero po jego instalacji można było pograć w multi.

PS. Oczywiście zakładam, że ten kolega ma dodatek "Opowieści z Wybrzeża Mieczy", bo jak nie to nici z grania w sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj Game Spy Arcade i załuż konto tam spotykają sie gracze i grają cos jak Battle Net. A jesli masz zablokowane potry zainstaluj Hamahi i znajdź jakiegoś zanjomego do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, a mianowicie wątpliwości. Otóz przechodzę sobie BG1 ponownie i doszedłem już do etapu, w którym można już pozwiedzać tytułowe Wrota Baldura. W jednej z lokacji podszedł do mnie niejaki Lothander, który oznajmia, że moja drużyna została otruta i został mi tydzień/dwa życia. Zrobiłem dla niego wszystkie questy aby dostać odtrutkę i niby dostałem, po czym poszedłem po drugą połowę odtrutki do jego towarzysza, Marka (tego utłukłem i wziąłem Antidotum Marka). I teraz mój problem: wg poradnika powinienem w tej chwili dostać 10 000 pkt dośw. za wypicie antidotum, w tym że nic się nie dzieje jak to pije... Co więcej mam w plecaku tylko połowę antidotum Marka, brak tej Lothandera (szczerze mówiąc, nie przywiązywałem do tego uwagi, więc nawet nie wiem czy takową wogóle powinienem dostać...), a drużyna po okresie 2 tyg i tak nie umiera nawet jeśli nic nie wypije. Potrafi jakiś weteran BG wyjaśnić o co chodzi i czy to ma w ogóle jakieś znaczenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 17:27, siwymaster napisał:

jak Marek kończy gatkę to powinieneś mieć napisane że drużyna otrzymała 10k expa, jeśli tego
nie masz to może po prostu za póxno wykonałeś to zadanie


U mnie on miał tylko jeden dialog :) Ta trucizna to w ogóle fałsz, czy na prawdę drużyna ginie od tego po czasie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować