Zaloguj się, aby obserwować  
Ajko

Baldur's Gate

4815 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2006 o 16:11, sig. napisał:

> > /.../ > doświdczenie za sprzedaż? /.../

O ile sobie przypominam, za sprzedaż Vrai dostaje się doświadczenie. Gram postacią kilkakrotnie eksportowaną i w poprzednim "wcieleniu" raz sprzedawałem skalpy właśnie Vrai i chyba dostałem jakieś doświadczenie. Zresztą, obecną drużyną jeszcze Vrai nie spotkałem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 16:51, Pablo_bel napisał:

Omijasz Zamtuzy szerokim łukiem?:o :x Wszystkie czy tylko te w Beregoście? ;-) :P

A to tam są gdzieś Zamtuzy? Nie zauważyłem. A ja w świecie bywały, byłem w Świątyni Pierwotnego Zła, w Gothic''u u Bromora... Przy najbliższej okazyji i w Beregoście poszukam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 16:57, KrzysztofMarek napisał:

A to tam są gdzieś Zamtuzy? Nie zauważyłem. A ja w świecie bywały, byłem w Świątyni Pierwotnego
Zła, w Gothic''u u Bromora... Przy najbliższej okazyji i w Beregoście poszukam... ;)

Oj...mea culpa... chciałem "lekkiej" pikanterii doadać tak zacnemy wyrobowi. :) A szkoda że tylko pikanterii.:x
Of course mówimy tu tylko i wyłącznie o Gospodach, i to oto tych które oferują wyłącznie napoje bez % . ;-)
Ale buja.:x Hm. .dziwna reklama mi się przypomniała, dawno nie widziana.:x ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 16:57, KrzysztofMarek napisał:

Przy najbliższej okazyji i w Beregoście poszukam... ;)

Polecam Głębokie Piwnice we Wrotach Baldura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jestescie i ile macie punktów?...
Ja juz widzę, ze chyba się pochwaliłam kilka miesiecy temu, pisząc, jak wcześnie przekroczyłam limit punktów doswiadczenia z OzWM...
Coż, pamięć płata figle - a może gdy grałam po raz pierwszy, skrzętniej zbierałam cenne punkciki?
Obecnie skończyłam Knieję Otulisko. Poza Wrotami Baldura, wszystkie lokacje z podstawki mam zrobione, wszystkie dotychczasowe questy zaliczone. Z dodatku - obeszłam Brodę. byłam na Lodowej Wyspie. Zostala mi Wieża Durlaga i Wyspa Wilkołakow. Gram sześcioosobowa drużyną, w której wszystkie postacie maja od 97.000 do 100.000 punktów - mam wrażenie, ze to jest jakoś za mało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 16:16, BlackBomb napisał:

A można w sklepie gram kupić baldura 1 z dodatkiem??? Szukałem i nie znalazłem....

w sklepie raczej nie ale spróbuj w używkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 13:38, Epiphany napisał:

Gdzie jestescie i ile macie punktów?...

A ja się szwendam - jak w Morku - trochę w lewo trochę w prawo, na północ i południe.:P Jak zwykle w Forgottenach. ;-) Wszystko mam poza wieżą Durlaga, Wyspą Wilkołaków, Brodą Ulgotha i Wrotami. :) Dziś polażę znowu.:)
Hm...widzę teraz dopiero że podobnie mamy.:x :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 14:34, Pablo_bel napisał:

Wszystko mam poza wieżą Durlaga, Wyspą Wilkołaków, Brodą Ulgotha
i Wrotami. :)


Zdaje się, że jestem do przodu o Lodową Wyspę, więc tyle, co nic. Ile punktów mają Twoje postacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieża zrobiona, Wrota Baldura ledwo ruszone:

Darkened Sky kapł7/woj7.. 101714/101714
Viconia kapł8................. 204201
Imoen złodziej10.............203428
Kagain woj8...................203891
Xzar nekromanta9...........204450
Edwin mistrz przywołan9....202663

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 14:50, TYHE napisał:

Wieża zrobiona, Wrota Baldura ledwo ruszone:
/ciach/


No właśnie. Dobrze mi się zdawało, że mam jakoś mało punktów doswiadczenia :( :(

Co zrobilam źle?? :( A raczej: czego nie zrobiłam?? :( :(
(sama siebie pytam ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 14:55, TYHE napisał:

daj screena mapy :P


Nie da rady, jestem w fabryce. Dopiero w czwartek mogłabym...
Dawaj swojego w takim razie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 15:19, TYHE napisał:

BG1+OzWM+NTotSC


Mimo wszystko, lokacje z NTotSC + Wieża Durlaga + część Wrót chyba nie dają łącznie 600.000 exp dodatkowo?... Zresztą, musiałabym sprawdzic empirycznie. Ale chyba życia mi nie starczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 15:31, Epiphany napisał:

> /.../Zresztą, musiałabym sprawdzic empirycznie. Ale chyba życia mi nie starczy
:(


Spoiler
Zawsze możesz zacząć oszukiwać (grę, los, samą siebie...).
Wystarczy otworzyć plik Baldur.ini i tam dodać jedną linijkę. Pod linijką [Game Options] trzeba dodac linijke:
Cheats=1 i zamkąć plik. Potem nacisnąć razem klawisze lewy Ctrl i Tab a w okienku, które sie pojawi wpisać:
CLUACosole:SetCurrentXP("cyframiilość punktównp90000") i wbić enter. Postać, którą wybrałaś dostanie tyle punktów i awansuje.
Są jeszcze kody na różne przedmioty, ale nie znam wszystkich, ewentualnie mógłbym poszukać, ale to dużo tego jest...
Koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 14:43, Epiphany napisał:

Zdaje się, że jestem do przodu o Lodową Wyspę, więc tyle, co nic. Ile punktów mają Twoje postacie???

Epi. obija msiępodobnie jak i Ty. :x Ale nadrobię to.. wiem. .tym razem ukończę.:x :) Obiecałem to sobie solennie, po raz który to już? Jak zaraz "pobaldurzę" t ospojrzę na PD moich wędrowców - turystów:x- też sześcioro.:x :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie sprawdziłem.. "cienkusze" większe od twoich.:x Lepiej to przemilczę. Mam czas.. nic mnie nie goni, to nawet nie "czasówka" jak wID2 , gdzie musielismy "pospiesznie" odbijać - więźniów - zakładników, by nie tracić PD z ich śmiercią. :) Dogonię Cię w Kniei.:x ;-) Doświadczeniem, nie kojarz zaraz.:P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować