Zaloguj się, aby obserwować  
Ajko

Baldur's Gate

4815 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 15:57, wdowiakm napisał:

> Tutaj jeszcze problem nie był duży, bo to sam początek gry. Byłoby gorzej gdyby takie
cuda
> się działy gdzieś dalej. Niech zgadnę: edycja Extra Klasyka Gold?

Zgadza się Extra Klasyka Gold :D
Mam nadzieję, że w dalszej części gry nie będę miał problemów ;)


Ja mam owe wydanie, i żadnych problemów z grą nie miałem ^_^
Ten bug wyniknął pewnie przy instalacji, skoro rozpoczęcie gry od nowa nie pomagało. Pewnie nie doinstalował się jakiś skrypt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 19:40, Karharot napisał:

Legalnie można przenieść tylko 2 przedmioty, jak to zrobić możesz sprawdzić w tym poście:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=82&pid=14918
Jest jednak pewien trik który pozwala przenieść wszystko, jest on opisany tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=188&pid=2024

dzięki wielkie al bardziej mi sie przyda odpowiedz na 2 pytanie bo bez odtrutki pajuków nie zabije :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mikstury można kupić w świątyniach oraz w sklepach magicznych (np. u Thalantyra w Wysokim Żywopłocie lub w Czarodziejskich Rozmaitościach we Wrotach Baldura). Niektóre sklepy we Wrotach Baldura oraz handlarze na jarmarku obok Nashkel również specjalizują się w miksturach jednak ich oferta nie jest aż tak bogata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z Baldurem. Mianowicie gra wygląda tak: http://img89.imageshack.us/img89/5875/cojeszy7.jpg a po wgraniu nowszych sterowników do karty graficznej(co poradzili mi w pomocy technicznej) tak: http://img89.imageshack.us/img89/1989/cojestwn5.jpg Znowu wysłałem wiadomość do "p.t." ale właśnie minęły 2 dni i jak na razie nie odpowiedzieli. Wie ktoś jak "napawić " BG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mialem dokladnie to samo... sprobuj wgrac calkiem najnowsze stery, nawet bety... mi pomoglo ale jako tobie nie pomoze to wgraj starsze jakies z czasow jeszcze baldura i powinno frygac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że dla mojego GeForce''a 8600GT nie ma zbyt dużego wyboru sterowników(czyt. do ściągnięcia znalazłem tylko 1 po których właśnie gra wygląda jak na 2 obrazku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 18:12, Thuavir napisał:

Problem w tym, że dla mojego GeForce''a 8600GT nie ma zbyt dużego wyboru sterowników(czyt.
do ściągnięcia znalazłem tylko 1 po których właśnie gra wygląda jak na 2 obrazku).


ja tez mam 8600gt i z tymi kartami jest problem niestety... mam teraz zainstalowane 158.19 i zrobiona mega instalacje (czyli wszystko wszystko) i gra wyglada normalnie...

http://www.download.net.pl/21/NVIDIA-ForceWare-Drivers-Windows-2000-XP/

tu masz najnowsze sprobuj z tymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 18:20, Noirr napisał:

> Problem w tym, że dla mojego GeForce''a 8600GT nie ma zbyt dużego wyboru sterowników(czyt.

> do ściągnięcia znalazłem tylko 1 po których właśnie gra wygląda jak na 2 obrazku).

ja tez mam 8600gt i z tymi kartami jest problem niestety... mam teraz zainstalowane 158.19
i zrobiona mega instalacje (czyli wszystko wszystko) i gra wyglada normalnie...

http://www.download.net.pl/21/NVIDIA-ForceWare-Drivers-Windows-2000-XP/

tu masz najnowsze sprobuj z tymi...

No właśnie tą wersje sterowników mam teraz zainstalowaną, ale skoro mówisz, że o instalacji 158.19 wszystko działa to musze tych poszukać...masz może linka czy to z płyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa małe pytanka
1. W jednej z lokacji dostałem od tasloi, kobolda i xvarta... autograf no i nie bardzo wiem czy to tylko twórcy sobie jaja robią czy też prowadzi to do jakiegoś ciekawego bonusa (jak ten motyw z pantalonami). No więc jak to jest z tym autografem
2. W kopalni Nashkel od koboldów wziąłem jedną z fiolek tej mineralnej trucizny myśląc sobie że może spotkam gdzieś kiedyś kogoś komu będą ją mógł dać, a on na przykład opracuje odtrutkę na tę mineralną truciznę. No więc, jest ktoś taki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ile mi wiadomo to:
1. Autograf można sprzedać i nic więcej nie da się z nim zrobić.
2. Fiolka mineralnej trucizny do niczego się nie przydaje, a szkoda bo np. pokombinować z zapasami żelaza które zebrał Żelazny Tron (o których jedynie się słyszy bo nie można ich znaleźć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 16:02, Shell7 napisał:

Ma ktoś pomysł jak uruchomić Baldurka na GeForce 8600?

A co nie działa?
Na większość problemów z grafiką pomaga zainstalowanie starych sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spytam wprost.. Skąd wsiąść stare stery do GeForce 8600? Poza tym raczej wątpię że to pomoże, ponieważ GeForce 8600 sama w sobie jest nową kartą i "stare" sterowniki są i tak dosyć młode..
Próbowałem uruchamiać w trybie zgodności z windows 2000 ale nie pomaga, nie mam żadnych innych pomysłów co by z tym fantem zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na stronie nvidii jest archiwów sterowników, poszukaj w tym wątku gdzieś było podane z jaką wersją sterowników seria 8xxx najlepiej współpracuje z infinty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jak się czuje postać, którą kierujemy ?? Chodzi mi o to... nasza postać została wychowana za grubymi murami bezpiecznej twierdzy, nie ma żadnego doświadczenia, do tej pory wszystko w jej życiu szło spokojnie i leniwie, a tu nagle BOOM. Zostaje rzucona w prawdziwy huragan zdarzeń, nagle okazuje się że są ludzie pragnący ją/jego zabić. Gorion, prawie ojciec, zostaje zabity, jakiś potężny facet pragnie śmierci naszej postaci, praktycznie pała nienawiścią. Nasza postać zostaje prawie całkiem sama w świecie, który nagle stał się diabelni wrogi. Jesteście sami w wrogim świecie, bez doświadczenia, bez wiedzy co was czeka, bez możliwości powrotu w jedyne bezpieczne miejsce. To chyba dość... traumatyczne przejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować