Zaloguj się, aby obserwować  
Ajko

Baldur's Gate

4815 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2006 o 21:25, TYHE napisał:

skoro już umiem oszukiwać, to gdzie znajde liste lokacji i kodów do nich? :)))

Co do listy, nigdy takiej nie widziałem, a na stronach zazwyczaj są niepełne. Najlepiej jest ściągnąć sobie Near Infinity i samemu obadać co w silniku piszczy ;)

Jeśli chodzi o lokacje (z oryginału) to polecam tą stronkę http://www.dudleyville.com/bg1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 17:55, jacko napisał:

> OzWM przeszedłem tylko postacią "wojownik-mag-kapłan", i to wielokrotnie losowaną po
"zjedzeniu"
> wszystkich Ksiąg magicznych. Taki pakerek (myślę że nie ma co cytować cyferek). Ale lepszy

> byłby chyba wojownik-mag-złodziej.

A jak poszło z demonem? Tylko nie pisz że to leszcz i pierwsza walka i poległ....;-)


NIEEEE..... nie było łatwo, dość dawno zresztą, ale mniej więcej pamiętam taktykę -najpierw łyk mnóstwa zawczasu przygotowanych miksur - MAX POWER ;-) , następnie nawzywałem MNÓSTWO potworów - różczką przywołań, bo to długo trwa, poza zasięgiem widzenia bestii (bo drań od razu zabiera się do eksterminacji a te duraki lecą na niego jak nie wiem), potem przyspieszenie i inne czary obszarowe wzmacniające całą ekipę, potem niewidzalność, rozbicie lusterka, a potem to już samo poszło. Zawsze działało. Łobuz nie ma szans. ;-) Ala podstawa to te potwory - mięso armatnie, robią mnóstwo zamieszania, dobre jako dodatek z każdym mocniejszym przeciwnikiem. Tyle że różczki drogie i mało ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 22:28, Amistan napisał:

NIEEEE..... nie było łatwo, dość dawno zresztą, ale mniej więcej pamiętam taktykę -najpierw
łyk mnóstwa zawczasu przygotowanych miksur - MAX POWER ;-) , następnie nawzywałem MNÓSTWO potworów
- różczką przywołań, bo to długo trwa, poza zasięgiem widzenia bestii (bo drań od razu zabiera
się do eksterminacji a te duraki lecą na niego jak nie wiem), potem przyspieszenie i inne czary
obszarowe wzmacniające całą ekipę, potem niewidzalność, rozbicie lusterka, a potem to już samo
poszło. Zawsze działało. Łobuz nie ma szans. ;-) Ala podstawa to te potwory - mięso armatnie,
robią mnóstwo zamieszania, dobre jako dodatek z każdym mocniejszym przeciwnikiem. Tyle że różczki
drogie i mało ich.


taaak...jak się ma druida lub maga ...wystarczy tylko przywoływać bez różdżek ;-) a tak spory kłopot;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 11:56, Ajko napisał:

Pewnie masz system plików NTFS, też miałem taki problem. sformatuj tą partycje w formacie FAT32.

Ja mam NTFS i WinXP SP2 i nie mam takich błędów czyli to nie jest wina systmu plików....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 11:56, Ajko napisał:

Pewnie masz system plików NTFS, też miałem taki problem. sformatuj tą partycje w formacie FAT32.


Nie prawda, nie ma to z tym nic wspólnego. Problem już rozwiązałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyszłam z Nashkell, zabierajac ze sobą Branwen. Podoba mi się taka babska kompania (plus moja magini i Imoen)... Macie pomysł, jakimi przedstawicielkami płci pięknej można by zastąpić Minska i Kivana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 16:11, Epiphany napisał:

Macie pomysł, jakimi przedstawicielkami płci pięknej można by zastąpić Minska i Kivana??

Zawsze jest pas zmiany płci :) I już maż Minscę lub Kivanę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 16:11, Epiphany napisał:

Wczoraj wyszłam z Nashkell, zabierajac ze sobą Branwen. Podoba mi się taka babska kompania
(plus moja magini i Imoen)... Macie pomysł, jakimi przedstawicielkami płci pięknej można by
zastąpić Minska i Kivana??


Podoba mi się pomysł drużyny - za Minsca Shar-Teel, a za Kivana? Hmmm, czy Viconia nie pożre się z Branwen? Jest ryzyko ale spróbowałbym, jest jeszcze Safana, ale ona jest tak hetero że nie dołączy do ekipy bez samca, wiem bo sam taką miałem ;-) No i Dynaheir której trzeba jednak zabić Minsca aby pozostała w drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 16:09, Amistan napisał:

No i Dynaheir której trzeba jednak zabić Minsca aby pozostała w drużynie.

Smierci Dynaheir żąda Edwin, a nie Minsc. :P

Przerwałem granie w BGT i zacząłem BG1 z NTotSC.
Drużyna wygląda następująco: Ja wojownik z zamiarem dwuklasowania na maga, Kagain, Shar-Teel (potem dwuklasuje na złodzieja), Viconia, Xaar, Will. Jak oceniacie taki team? Oprócz barda to wszyscy są źli xD (wziąłem Willa, bo nie przepadam za Eldothem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 16:23, Albatross napisał:

> No i Dynaheir której trzeba jednak zabić Minsca aby pozostała w drużynie.
Smierci Dynaheir żąda Edwin, a nie Minsc. :P



To wiem, ale tu chodzi o możliwość stworzenia żeńskiej drużyny a nie złej. Jak odłączysz Minsca to ona też pójdzie sobie, więc trzeba dać go zabić, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, rozumiem, ale jak ktoś go będzie miał na sumieniu? :P
Ja czasem tak mam, dlatego odłączyłem Montarona zostawiając go samotnie w jakimś domu w Beregost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 17:44, Amistan napisał:

> > No i Dynaheir której trzeba jednak zabić Minsca aby pozostała w drużynie.
> Smierci Dynaheir żąda Edwin, a nie Minsc. :P


To wiem, ale tu chodzi o możliwość stworzenia żeńskiej drużyny a nie złej. Jak odłączysz Minsca
to ona też pójdzie sobie, więc trzeba dać go zabić, ot co.

Wcale nie !!! wystarczy ją cieszko zranic i odłączyć spaślaka , albo zabić dynehair odłaczyc mr Chomika i ją wskrzesic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 18:57, Yamamoto napisał:

Ok, teraz już w sklepie jest BG. Opłaca się je kupić?? Fajna to jest gierka czy nie?


AAAAaaa!
Samo zadanie takiego pytania to profanacja.
To jest właściwie jedyne w co gram.
Dla mnie gry to BG.

A co za tym idzie jestem obiektywna inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 19:00, TYHE napisał:

AAAAaaa!
Samo zadanie takiego pytania to profanacja.

Myślę, że za zadanie tego pytania w tym wątku jedyną słuszną karą może być tylko ban... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować