Zaloguj się, aby obserwować  
Ajko

Baldur's Gate

4815 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2006 o 17:39, Sth`Devilish napisał:

U mnie on miał tylko jeden dialog :) Ta trucizna to w ogóle fałsz, czy na prawdę drużyna ginie
od tego po czasie? ;]


ginie:p:D:D, ja się o tym przekonałem jak 1 raz przechodziłem bg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 18:46, siwymaster napisał:

ginie:p:D:D, ja się o tym przekonałem jak 1 raz przechodziłem bg:D


To czekaj czekaj, bo to zaczyna brzmiec jakby mi miało zrujnować cały czas spędzony przy tej części ponownie :P Czyli w takim razie oprócz Antidotum Marka powinienem mieć także coś jak Antidotum Lothandera? I wypić oba ? Bo jak już mówiłem, posiadam tylko to od Marka (no chyba, że ta pierwsza połowa to jest... zwykłe antidotum, ale wtedy bym dostał te 10k expa). Po za tym sprawdziłem (ta, hardkor o.O), odpocząłem w karczmie dokładnie 2 tyg i... nic... zero problemów z tym niby zatruciem o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2006 o 19:03, Sth`Devilish napisał:

To czekaj czekaj, bo to zaczyna brzmiec jakby mi miało zrujnować cały czas spędzony przy tej
części ponownie :P Czyli w takim razie oprócz Antidotum Marka powinienem mieć także coś jak
Antidotum Lothandera? I wypić oba ? Bo jak już mówiłem, posiadam tylko to od Marka (no chyba,
że ta pierwsza połowa to jest... zwykłe antidotum, ale wtedy bym dostał te 10k expa). Po za
tym sprawdziłem (ta, hardkor o.O), odpocząłem w karczmie dokładnie 2 tyg i... nic... zero problemów
z tym niby zatruciem o_O

nie trzeba pic zadnego antidotum. ja po skonczonej gadce dostalem 10k expa i nie bralem zadnego antidotum i zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 19:03, Sth`Devilish napisał:

To czekaj czekaj, bo to zaczyna brzmiec jakby mi miało zrujnować cały czas spędzony przy tej
części ponownie :P Czyli w takim razie oprócz Antidotum Marka powinienem mieć także coś jak
Antidotum Lothandera? I wypić oba ? Bo jak już mówiłem, posiadam tylko to od Marka (no chyba,
że ta pierwsza połowa to jest... zwykłe antidotum, ale wtedy bym dostał te 10k expa). Po za
tym sprawdziłem (ta, hardkor o.O), odpocząłem w karczmie dokładnie 2 tyg i... nic... zero problemów
z tym niby zatruciem o_O


tak jak napisał Rafcio Master nie trzeba nic pić wystarzy wykonać tego questa, czyli po gatce z Markiem powiniem ukazać się napis że drużyna dostała 10k expa, jeśli spałeś 2tyg to prawdopodobnie wykonałeś tego questa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm może jednak w takim razie przeoczyłem ten szczegół (dzięki za wyjaśnienie :) ), tak czy siak szkoda, że dziennik nic o tym nie wspomina ;/ No cóż, w takim razie mogę spokojnie dokończyć jedynkę i wziąć się za najlepszego cRPG ever, czyli drugą część (pierwsza troszkę nudnawa, z niezbyt skomplikowaną w sumie fabułą, drugą uważam za wręcz krok milowy, kolejny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 20:50, ArtuRPGpl napisał:

no ja se no kupilem i 1 i 2 i zaniedlugo zaczne grac od 1 do 2 potem bende grac w icewinda
1 a ptoem 2

jak bedziesz czytal wszystkie texty i wykonasz wszystkie zadania troszke cie zejdzie - jakies 3 miesiace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 20:59, Łuk4s2 napisał:

> no ja se no kupilem i 1 i 2 i zaniedlugo zaczne grac od 1 do 2 potem bende grac w icewinda

> 1 a ptoem 2
jak bedziesz czytal wszystkie texty i wykonasz wszystkie zadania troszke cie zejdzie - jakies
3 miesiace ;)


ale na baldura 1 i 2 i icewinda 1 i2 czy tylko na baldura 1 ? bo ja wogle ostatnio bardzo malo gram a gier dokupuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2006 o 21:13, ArtuRPGpl napisał:

ale na baldura 1 i 2 i icewinda 1 i2 czy tylko na baldura 1 ? bo ja wogle ostatnio bardzo
malo gram a gier dokupuje:D

na wszystko ci pewnie tyle zejdzie. bez jaj baldur az tak dlugi nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 21:16, Rafcio Master napisał:


> ale na baldura 1 i 2 i icewinda 1 i2 czy tylko na baldura 1 ? bo ja wogle ostatnio bardzo

> malo gram a gier dokupuje:D
na wszystko ci pewnie tyle zejdzie. bez jaj baldur az tak dlugi nie jest


a tak przy ilu godzinnym dziennym graniu? jak sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 21:21, ArtuRPGpl napisał:

a tak przy ilu godzinnym dziennym graniu? jak sadzisz?

o ile mnie pamieć nie myli to baldur 1 (bez dodatku) był liczony na ok 40 h gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 21:22, sig. napisał:

> a tak przy ilu godzinnym dziennym graniu? jak sadzisz?
o ile mnie pamieć nie myli to baldur 1 (bez dodatku) był liczony na ok 40 h gry.


Aha to ja myslaelm ze to bende przechodzic z 3 lata no to ok, jakbende miec czas to se przejde, takie gry moga zaczekac bo to klasyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2006 o 21:21, ArtuRPGpl napisał:

a tak przy ilu godzinnym dziennym graniu? jak sadzisz?

teraz mi ciezko ocenic. Ale jak bedziesz gral gdzies kolo 4-5 godz to na wszystko zejdzie ci te 2-3 miechy. a baldura 1 mozna przejsc w czasie 2 tyg. tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no 4-5 to dosc duzo:) ja ostanio gram moze pol godzinki dziennie ale jak mowilem te baldurki i icewindy kiedys chyba przejde bo teraz wole se kilka fps poprzechodzici i cRPgowek i czkeam na herosa 5..obliviona i gothica3 jest tego troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 21:22, sig. napisał:

> > o ile mnie pamieć nie myli to baldur 1 (bez dodatku) był liczony na ok 40 h gry.

Tak!? Ja już z 20 godzin gram, a co najwyżej 5% przeszedłem, zresztą ciągle mnie ktoś zabija, będę musiał zacząć od początku. I to zdobywanie doświadczenia jakieś wolne, nie wiadomo kogo zabrać ze soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 23:48, KrzysztofMarek napisał:

> > > > > o ile mnie pamieć nie myli to baldur 1 (bez dodatku) był liczony na ok 40 h gry.
> > Tak!? Ja już z 20 godzin gram, a co najwyżej 5% przeszedłem

Faktycznie trochę 40 h to trochę mało. Na moim pudełku od BG ZE (BG+OzWM) jest napisane, że cały zestaw oferuje w sumie ponad 180 godzin!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 23:55, Albatross napisał:

> > > > /.../. Na moim pudełku od BG ZE (BG+OzWM) jest napisane, że
cały zestaw oferuje w sumie ponad 180 godzin!!

W to jestem skłonny prędzej uwierzyć. Chociaż piszą, że gra pójdzie na Win98 albo Millenium i nie była przewidziana pod WinXP a ja mimo tego gram na Win2000, ale to raczej nie wpływa na to, ile razy mnie zabili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować