Zaloguj się, aby obserwować  
Ajko

Baldur's Gate

4815 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2006 o 00:21, Albatross napisał:

Hmm, możesz przesłać mi sejwa? Z chęcią przeanalizuję ten problem.


Nie ma sprawy :D
A skoro lubisz zagadki, to mam jeszcze jedną i o wiele ciekawszą. Gotów? Otóż odinstalowałam wszystko i próbowałam przejść to na "gołym" BG. I wiesz co? Miejsce to samo, dialog ten sam, tylko Bassilus ma na imię Mutamin i oczywiście nie ma "świętego symbolu Bassilusa"!! A, o ile dobrze pamiętam, to zadanie z podstawki a nie z modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty napsuła w tym BG? :D:P
A na serio, kurcze nie wiem co jest grane. Poproszę save na albatros88 (małpiszon) gmail (kropeczka) com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? ( Tylko się nie śmiejcie )
Czy ja aby na pewno zabiłam Bassilusa? Bo, oczywiście, wszystko zawsze czytam ze "średnim" zrozumieniem - po łebkach, byle do przodu; bo, oczywiście, mogłam nie zwrócić uwagi KTO mnie atakuje; bo, oczywiście, nakładłam sobie do głowy, że Bassilus jest z bazyliszkami... A teraz coś sobie przypominam, że był jeszcze jeden psychopata, który z ludzi robił ożywieńców i czy to aby nie był Bassilus?

( Tylko się nie śmiejcie )

Ale przynajmniej wiedziałabym, że żaden święty symbol mi nie zniknął :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 01:23, Łukol napisał:

A teraz coś sobie przypominam, że był jeszcze jeden psychopata, który z ludzi robił ożywieńców i czy to aby nie był Bassilus?

Tak, to był właśnie on. Sprawa się wyjaśniła :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm tako sobie łaże po Wrotach, wchodze na drugie piętro Magicznych Rozmaitości a tu moja postać wali taki naukowy monolo. hehe uczony się znalazł. No i drugi screen ukazuje straszliwą potworną bestie którą kiedyś spotkałem :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 19:59, B. Riv napisał:

no to wieża durlaga czysta. a teraz prosze o poradyw walce z kultystami:)


jesli lubisz swoje postacie i chcesz je miec do konca to powalczysz kilka razy z demonem. :)

sami kultysci sa latwi do pokonania i to strasznie latwi :) (przyspieszenie ruchow i po frytkach) z demonem to dramat . luki, bronie dystansowe ic zary , a przede wszystkim wszystkie mikstury wybuchajace i amulety pociskow ci sie przydadza i nie mozesz sie dac zaczarowac demonwoi bo jak spojrza na Ciebie jego oczy to zginie ci postac po pewnej chwili :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 11:08, winthrop napisał:

z demonem to dramat

Hmmm. Ja sobie zbytnio nie przypominam problemów z tym demonem. Najwięcej szkody robił mi unieruchomieniem, ale "ochrona przed złem" załatwiła problemy. Może po prostu miałem już mocny team i dlatego poszło nienajgorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 11:08, winthrop napisał:

> no to wieża durlaga czysta. a teraz prosze o poradyw walce z kultystami:)

jesli lubisz swoje postacie i chcesz je miec do konca to powalczysz kilka razy z demonem. :)

sami kultysci sa latwi do pokonania i to strasznie latwi :) (przyspieszenie ruchow i po frytkach)
z demonem to dramat . luki, bronie dystansowe ic zary , a przede wszystkim wszystkie mikstury
wybuchajace i amulety pociskow ci sie przydadza i nie mozesz sie dac zaczarowac demonwoi bo
jak spojrza na Ciebie jego oczy to zginie ci postac po pewnej chwili :) powodzenia


Nie jest tak źle, ja tego potwora zabiłem jedną postacią, (podobnie jak tego demona w Wieży Durlaga),
Wojownik, dopakowany ile się da miksturami Siły, Heroizmu, Szybkości i różne takie oraz (obowiązkowo!!!) ulepszona niewidzialność.Reszta czeka w oddaleniu. Wtedy drań musi atakować Cię wręcz, nie może rzucać czarów. A jak spojrzy tymi swoimi super oczami to uciekam do góry, mag rzuca rozproszenie magii, potem dopakowanie od początku i znów. Choć to raczej rzadko się zdarza. Ważna rzecz - zanim zaatakujesz demona od kultystów - zabij wszystkich ludzi tam w komnacie bo po śmierci odrodzi się w kazdym po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie drobne pytanie. Czemu żadna z moich postaci nie może skorzystać z tego pancerza. Nie ma na nim nawet opisanego kto go nie może używać :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 19:34, Hubi Koshi napisał:

Mam takie drobne pytanie. Czemu żadna z moich postaci nie może skorzystać z tego pancerza.
Nie ma na nim nawet opisanego kto go nie może używać :-/

To pewnie przez ten uran... ;P
Skąd ją wytrzasnąłeś? Bo ja nie kojarzę jej w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 19:56, walgierz napisał:

To pewnie przez ten uran... ;P
Skąd ją wytrzasnąłeś? Bo ja nie kojarzę jej w ogóle...

Pancerzyk to jeden z elementów dodanych w modzie NTOSC. Znalazłem go bodaj przy jednym z przywódców Żelaznego Tronu w CandleKeep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 20:00, TYHE napisał:

NTotSC jest zdaje się delikatnie zabugowany :)

Hmm optymistyczna informacja :-P Hmm a nie wiesz może gdzie albo jak mógłbym dorwać jakiegoś patha ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa!
Robię Północną Cytadelę i jest zdaje się niemiłosiernie zabugowana.
Lenore daje mi coś ale nic się nie pojawia, kapłan mówi, żeby o zamkniętym ołtarzu pogadać z Averym, w rozmowie z Averym takiej opcji brak...
Paquin czy jakos tak daje mi cos co upuścil dowódca strazy i to tez sie nie pojawia w ekwipunku.
Aktualnie mam Stansona leżacego na podłodze u stóp Kamiry która nie chce rozmawiać. Dał mi klucz do Mauzoleum, licho tylko wie, co to jest, bo ołtarz nadal zamknięty...
W ogóle nie wiem, co się dzieje.
Idę wypróbować ten klucz na Polach Umarłych a jak to nie to, to ja już nie wiem :P

help? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zamknięte COŚ na Polach Umarłych to nie jest to mauzoleum ;p

A tak przy okazji - co to jest i jak się tam dostać? :p
/może być kod na lokację, bo zdaje sie jest tam 3 Upiornych Rycerzy, chętnie ich utłukę, chociaz wolalabym zeby to jakos fabularnie powiązac z czymkolwiek.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 21:39, TYHE napisał:

help? :)

To mauzoleum jest na północnym wschodzie lokacji ten Cytadeli. Masz tam troche paskudztwa do ubicia i pare pułapek :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie skryło się :P
Już wyczyszczone.
To teraz skąd wziąc klucz do symbolu Helma - mowią coś o jakiejś wyspie - byłam na jednej ale dawno, przeniosło mnie tam z Brody - i czemu ten opat nadal leży na podłodze? :/
Co więcej dziennik twierdzi chyba że on nie zyje :D A on gada O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować