Zaloguj się, aby obserwować  
Ajko

Baldur's Gate

4815 postów w tym temacie

mam prośbę, czy ma ktoś zainstalowanego Baldura + Opowieści i mógłby mi przesłać na mejla lub gg plik BGmain.exe . Kontakt na GSie. Proszę to dosyć pilne a jednocześnie ratujące moją rozgrywkę. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 19:24, HiroshiTakubo napisał:

mam prośbę, czy ma ktoś zainstalowanego Baldura + Opowieści i mógłby mi przesłać na mejla lub
gg plik BGmain.exe . Kontakt na GSie. Proszę to dosyć pilne a jednocześnie ratujące moją rozgrywkę.
!

wysłałem Ci już:) BGmain.exe i BGmain2.exe:) były dwa więc oba wysłałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 11:17, Olamagato napisał:

Nieco lepszy jest jeszcze
Tron Bhaala, ale właściwie nie jest to rozszerzenie, a dodatek z własną dalszą fabułą, a nie
wplecioną w fabułę podstawki.


Nie do końca, zapominasz o Wieży Strażnika, którą można przecież ukończyć jeszcze w podstawce jeśli ma się zainstalowanego TB (inna sprawa czy z kodami czy bez) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale całą oś fabularną TB można poznać dopiero po ukończeniu Cieni Amn, lub po rozpoczęciu nowej rozgrywki w samym dodatku. Twierdza ,,Strażaka" to tylko dorzucony (spooory) bonusowy dungeon do expienia i zdobywania ciekawych itemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. czy Baldur''s Gate będzie chodził na laptopie?? Nie wiem dokładnie jaki to jest, ale mogę się szczegółowiej dowiedziec. Pytanie, czy w ogóle jest szansa, żeby chodził na laptopie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:42, Erton napisał:

Mam pytanko. czy Baldur''s Gate będzie chodził na laptopie?? Nie wiem dokładnie jaki to jest,
ale mogę się szczegółowiej dowiedziec. Pytanie, czy w ogóle jest szansa, żeby chodził na laptopie??

a niby czemu miałby nie chodzić? laptop to też pc. problem może być tylko z nowymi sterownikami do kart nvidii, ale to niezależnie od tego czy laptop czy stacjonarny (niezbyt lubią się z infinty enigme, a baldursy są właśnie na nim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:51, hito_kun napisał:

A czemu ma na laptopie nie chodzić? Jeżeli spełnia on wymagania gry, to Baldur ruszy.

No raczej spełnia... laptop jest sprzed roku :) A pytam sie, bo w koncu dużo jest gier, które nie dzialaja na laptopach. Fajnie, pojade sobie nad morze i tam bede pocinal w Baldura... czy to nie jest cudowne?? Tam lasencje w skąpych strojach paradują po ulicach, a ja rozwala Drizzta i Sarevoka.... żyć nie umierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie działają na laptopach? chodzi pewnie o gry mocno obciążające gpu, i komputery zintegrowaną grafiką od intela, takowa w zasadzie nadaje się wyłącznie do biura (też niezależnie do tego czy laptop czy stacjonarny). Na laptopach z "grafiką" od ati/nvidii nawet najnowsze gry powinny działać (o ile laptop spełnia ich wymagania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 13:37, balduran2 napisał:

Jeśli dobrze sobie przypominam do BG1, nie działa pod Windowsem XP...
Czy na 100% tak jest? Bo naszła mnie chęć na pogranie sobie w Baldurka.

u mnie działa bez problemów i kombinowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 13:41, hito_kun napisał:

Coś ostatnio za często ludzie tą głupotę powtarzają:/ BG1 działa pod XP i nie sprawia żadnych
problemów.

To super, jak Tylko będę miał czas to instaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniej instalacji Baldur''s Gate + Opowieści z Wybrzeża Mieczy, bardzo często podczas gry wyskakuje mi błąd (patrz screen) i tym samym, gra się wyłącza. Co może być tego przyczyną? (Mam Windowsa XP Home Editon, SP2).

20070704163335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 16:34, balduran2 napisał:

Od ostatniej instalacji Baldur''s Gate + Opowieści z Wybrzeża Mieczy, bardzo często podczas
gry wyskakuje mi błąd (patrz screen) i tym samym, gra się wyłącza. Co może być tego przyczyną?
(Mam Windowsa XP Home Editon, SP2).

Przeinstaluj BG. Ja ostatnio jak chciałam pograć w baldurka 1 to pprzeinstalowywałam go 3x, ale teraz już mi śmiga bez większych bugów. Też mam XP z SP2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 15:33, BoloMaster napisał:

czy jest jakiś mod do BG który umożliwia ustawienie wyższej rozdzielczości niż 640x480?

bg trylogy oraz tutu konwerter łączą obie części baldura z wykorzystaniem silnika bg2, a tam już się chyba dało wyższą ustawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam maga do drużyny i nie wiem którego wziąść. Kompletuje drużyne o charakterze neutralno - dobrym, w dodatku wziąłem do ekipy Minsca, który chce uratować Dynaheir. Jednak słyszałem że najlepszy jest Edwin, są z nim jednak dwa problemy: jest praworządny zły i chce ukatrupić Dynaheir. Początkowo chciałem założyć mu hełm zmianu charakteru i mieć tych dwóch magów (na razie mam 4 postacie w drużynie), ale przecież on jest magiem, więc mój plan spalił na panewce.
Sprawę wyboru dodatkowo komplikuje Minsc i mordercze zamiary Edwina. Bardzo bym prosił o wskazanie maga, najlepiej o charakerze neutralnym z przechyłem na dobrą strone i dostępnego w pierwszym rozdziale, najlepiej żeby podróżował w pojedynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować