Zaloguj się, aby obserwować  
Ajko

Baldur's Gate

4815 postów w tym temacie

Thx, gdy chce zainstalowac tego moda pokazuje się okno z błędem i coś tam coś tam ''uruchom program w Infinity Engine''.Czyli jak to mam zainstalowac? Załączyc Baldura, a potem coś zrobic, czy coś?

Edit: Hm...a powie mi ktoś, czemu mój Xfire nie nalicza godzin z BG1?? Myślałem, że po prostu gra jest już stara i tak dalej, ale skoro wam nalicza...

Ściągnąłem moda z innej stronki niż podał Karharot i ma on 1mb, a na tej stronce od Karharota aż 11, więc już chyba wiem w czym problem- ściągnąłem nie to co trzeba, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie, potrafię zainstalować TuTu, jednakże gdy już ma się instalować, to 3 opcja pisze : Warning (Podana ścieżka) i na końcu pisze że CharViev ma 0 kb i się wyłącza :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 18:45, ShaDoW Energy napisał:

Kolejne pytanie, potrafię zainstalować TuTu, jednakże gdy już ma się instalować, to 3
opcja pisze : Warning (Podana ścieżka) i na końcu pisze że CharViev ma 0 kb i się wyłącza :///

Ja bym sobie darował Tutu, ponieważ zalecane jest również zainstalowanie tutufix, który nie jest prawie w ogóle spolszczony i po jego instalacji będziesz miał np. opisy broni po angielsku.

Lepiej zainstaluj BGT lub sam Widescreen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 17:32, Erykknesz napisał:

Edit: Hm...a powie mi ktoś, czemu mój Xfire nie nalicza godzin z BG1?? Myślałem, że po
prostu gra jest już stara i tak dalej, ale skoro wam nalicza...

BG1 jest na liście obsługiwanych gier przez xfire. Sprawdź w opcjach czy masz BG1 na pozycji zainstalowanych gier. Być może program nie wykrył instalacji, należy wtedy ręcznie podać ścieżkę dostępu do gry (game path).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 13:34, Albatross napisał:

> Edit: Hm...a powie mi ktoś, czemu mój Xfire nie nalicza godzin z BG1?? Myślałem,
że po
> prostu gra jest już stara i tak dalej, ale skoro wam nalicza...
BG1 jest na liście obsługiwanych gier przez xfire. Sprawdź w opcjach czy masz BG1 na
pozycji zainstalowanych gier. Być może program nie wykrył instalacji, należy wtedy ręcznie
podać ścieżkę dostępu do gry (game path).


Tak, jest na tej liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko tym razem ok, sorry za 2 posta, ale tamtego nie idzie edytować, następny problem to taki ze widzi BG1 ale nie wbija godzin, znaczy Ci co piszą nie widzą żebym grał, a BG jest na liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zacząc poszukiwania zaginionych ludzi?(quest dał mi Scar) Przeszukałem całe kanały i nic nie znalazłem, żadnej wskazówki.W wschodniej części miasta byłem nocą i nic się nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kanały dzielą się na 3 różne obszary, mapkę tej części do której musisz się udać zamieszczam poniżej, zaginionych ludzi znajdziesz w miejscu oznaczonym cyfrą 1.
Wydaje mi się że do tej części kanałów możesz się dostać używając kratki ściekowej niedaleko gospody "Elfia Pieśń" we wschodniej części miasta, nie ręczę jednak za to.

20080528195742

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 19:59, Karharot napisał:

Kanały dzielą się na 3 różne obszary, mapkę tej części do której musisz się udać zamieszczam
poniżej, zaginionych ludzi znajdziesz w miejscu oznaczonym cyfrą 1.
Wydaje mi się że do tej części kanałów możesz się dostać używając kratki ściekowej niedaleko
gospody "Elfia Pieśń" we wschodniej części miasta, nie ręczę jednak za to.

A ważna jest tu kolejność działań? bo jeszcze nigdy nie udało mi się zrobić tego questa (w końcu się wk....ia i stwierdza że własnych strażników wyśle), a kanały "zwiedzam" zwykle przed zadaniami od Scara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mój problem jest taki, że zanim dostałem tego questa, to już w tamtym miejscu byłem i zabiłem przeciwników.Teraz jest tam pusto.Oznacza to, ze tego questa juz nie zrobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 20:10, Erykknesz napisał:

Czyli mój problem jest taki, że zanim dostałem tego questa, to już w tamtym miejscu byłem
i zabiłem przeciwników.Teraz jest tam pusto.Oznacza to, ze tego questa juz nie zrobie?

Spróbuj zagadać jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się aby kolejność działań była ważna, ja to zadanie wykonuję za każdym razem - trzeba tylko załatwić tego Ogra-Maga i odzyskać pierścień (niczym się nie wyróżniający) który ma przy sobie (za jego oddanie Scar da premię).

-> ShaDoW Energy
Doświadczenie jest dzielone po równo pomiędzy wszystkich członków drużyny, czyli im więcej masz towarzyszy tym wolniej awansujesz (i oni też).

EDIT:
Jeśli Scar nie chce zaliczyć tego questa Erykkneszowi to może faktycznie jest tu ważna jakaś kolejność. Możliwe że wykonując to zadanie zawsze odruchowo idę utartym schematem i przez to nigdy nie miałem z nim problemów (zawsze wykonuję go po wizycie w siedzibie Płomiennej Pięści ale przed wizytą w Żelaznym Tronie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2008 o 20:13, Karharot napisał:

-> ShaDoW Energy
Doświadczenie jest dzielone po równo pomiędzy wszystkich członków drużyny, czyli im więcej
masz towarzyszy tym wolniej awansujesz (i oni też).

Ahhh Zwolnić ich wszystkich oprócz Imoen :D
Jestem na początku gryi mają tacy dwaj kolesie problem z kopalnią, to też ma jakiś wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 20:12, ShaDoW Energy napisał:

> Czyli mój problem jest taki, że zanim dostałem tego questa, to już w tamtym miejscu
byłem
> i zabiłem przeciwników.Teraz jest tam pusto.Oznacza to, ze tego questa juz nie zrobie?

Spróbuj zagadać jeszcze raz.

OMG i po co ja tyle łaziłem, za miast po prostu do niego zagadac ^^. Dzieki za rade xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy kogo przyjmiesz do drużyny będzie "pobierał" swoją działkę doświadczenia (niezależnie od tego czy coś będzie robił czy nie).
O ile jednak nie grasz z modami to warto iść drużyną bo prędzej czy później (raczej prędzej) dotrzesz do górnej granicy expa który Twoja postać może zdobyć i wtedy późniejsze doświadczenie będzie się po prostu marnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 20:21, Karharot napisał:

Każdy kogo przyjmiesz do drużyny będzie "pobierał" swoją działkę doświadczenia (niezależnie
od tego czy coś będzie robił czy nie).
O ile jednak nie grasz z modami to warto iść drużyną bo prędzej czy później (raczej prędzej)
dotrzesz do górnej granicy expa który Twoja postać może zdobyć i wtedy późniejsze doświadczenie
będzie się po prostu marnować.

Ehh zawsze wolę działać sam lub z drugą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować