Zaloguj się, aby obserwować  
Ajko

Baldur's Gate

4815 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2006 o 09:48, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../
> (pomieszczenie oznaczone zielonym prostokątem). Ale to jest pójście na łatwiznę ;)
Ja w tym pomieszczeniu byłem dobre 6 razy, ale jakoś tego nie znalazłem.


Jest tam, na pewno tam jest - na tej, za przeproszeniem, kupce różnego żelastwa i śmiecia po lewej :) Mam nadzieję, że tym razem uda ci się znaleźć klejnot i zejść niżej, gdzie różne, bardzo ciekawe rzeczy, tylko czekają aż ktoś je odwiedzi... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 14:26, minimysz napisał:

A ja tak głupio spytam: ta wieża, którą KrzysztofMarek zwiedza jest dostępna w dodatku tylko?

tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 14:28, TYHE napisał:

> A ja tak głupio spytam: ta wieża, którą KrzysztofMarek zwiedza jest dostępna w dodatku
tylko?
tak.

To sobie nie pozwiedzam :( No trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 14:28, TYHE napisał:

> A ja tak głupio spytam: ta wieża, którą KrzysztofMarek zwiedza jest dostępna w dodatku
tylko?
tak.

Odinstalowałem Baldura i zainstalowałem znowu, żeby mody wszystkie sobie wgrać, wyeksportowawszy postać. Ale mądry program, mimo ręcznego dokasowywania zostawił jednak drużynę z Wieży Durlaga i teraz mam wybór - albo drużyna stara, albo nowa postać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 15:28, TYHE napisał:

Rzucić w Twoim imieniu monetą? :)

Jak złota, to rzuć. Zbieram monety, ale złotej jeszcze żadnej nie mam. Zreszta kolekcję mi ukradziono, zostały smętne resztki...
Rozpocznę nową drużyną, będą awansowali od razu maksymalną możliwą ilość punktów zdrowia a ja już trochę się orientuję, którędy ich poprowadzić, w końcu jestem już poważny wojownik, pancerz klasy -8, to łatwiej pójdzie. A tego dodatku NTotSC drugi raz chyba nie będę ściągał, raz ściągnąłem - z błędem i 6 godzin straty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 15:28, TYHE napisał:

Rzucić w Twoim imieniu monetą? :)

Jeśli jeszcze nie rzuciłaś monetą, to nie rzucaj. Dzisiaj dodatek NTotSC miał dobry humor i się raczył zainstalować. Poprzednio odmawiał. Może nocny wypoczynek dobrze mu zrobił? I chyba teraz i tak będę musiał od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 14:34, minimysz napisał:

> > A ja tak głupio spytam: ta wieża, którą KrzysztofMarek zwiedza jest dostępna w dodatku

> tylko?
> tak.
To sobie nie pozwiedzam :( No trudno.


warto nabyć dodatek.wieża durlaga to niesamowite miejsce.do tego naprawdę obszerne.bez dobrego złodzieja nie ma co wchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 15:28, TYHE napisał:

Rzucić w Twoim imieniu monetą? :)

pragnę zauważyć,że braci erpegowej winno się proponować kości (najmniej dwudziestościenne),a nie jakąś tam dwustronną (no dobra jest jeszcze kant) monetę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś łatwy sposób na zabicie potwora, który pojawias sie po quescie z wykopaliskami. Na razie wszystkich co chciałem zabić mi sie udało, a z tym nawet ran mu nie zadaja. Mam bronie +1, kilka czarów a tu dalej nic. Mam czekac na silniejsza drużyną, czy może jest nań jakiś sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 22:46, Bajuj napisał:

Jest jakiś łatwy sposób na zabicie potwora, który pojawias sie po quescie z wykopaliskami.
Na razie wszystkich co chciałem zabić mi sie udało, a z tym nawet ran mu nie zadaja. Mam bronie
+1, kilka czarów a tu dalej nic. Mam czekac na silniejsza drużyną, czy może jest nań jakiś
sposób ?

Dobrze idzie lejąc młotem ''''LAdy Ashideena". Sproboj tez czaru pajęczyna, oplątanie czy jak to się tam zwało. Albo gdy Ci dojeżdża jednego uciekaj nim i niech reszta mu bezkarnie lej. Jeśli przeżuci się na innego powturzyć oprerację:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 22:50, Rafcio Master napisał:

Dobrze idzie lejąc młotem ''''LAdy Ashideena". Sproboj tez czaru pajęczyna, oplątanie czy jak
to się tam zwało. Albo gdy Ci dojeżdża jednego uciekaj nim i niech reszta mu bezkarnie lej.
Jeśli przeżuci się na innego powturzyć oprerację:).

1)Chyba nie mam tego młota :/. Gdzie można go zdobyć ?
2)Czy idzie zdjąc klatwe z miecza dowódcy wojsk z Nashkel. Ciało zaniosłem do miasta, miecz mi został, ale gdy go zakładam działa na mnie klątwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 22:54, Bajuj napisał:

> Dobrze idzie lejąc młotem ''''LAdy Ashideena". Sproboj tez czaru pajęczyna, oplątanie
czy jak
> to się tam zwało. Albo gdy Ci dojeżdża jednego uciekaj nim i niech reszta mu bezkarnie
lej.
> Jeśli przeżuci się na innego powturzyć oprerację:).
1)Chyba nie mam tego młota :/. Gdzie można go zdobyć ?
2)Czy idzie zdjąc klatwe z miecza dowódcy wojsk z Nashkel. Ciało zaniosłem do miasta, miecz
mi został, ale gdy go zakładam działa na mnie klątwa :/

Młot zdobywa się na Basillusie. Chodzi Ci o miecz berserker? Można go zdjąć w świątyni tam gdzie można się uleczyć jest opcja zdejmij klątwe. Zdjęcie jej automatycznie zdejmuje miecz z ciebie wiec mozna go tylko sprzedac no chyba ze Ci ta klątwa nie przeszkadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy gra w baldur''s gate (korzystam z tutu). Mam pewiem problem w trakcie podrózy zaatakowała mnie jakaś banda pozostawili po sobie skalpy ;) Co mam z nimi zrobic przydadzą mi sie do czegoś. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skalpy bandytów można sprzedać w gospodzie, ale najkorzystniej sprzedać u oficer Vrai w Beregoście w Wesołym Żonglerze - pojawi się tam w odpowiednim momencie i zacznie je kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 15:23, boogie85 napisał:

Witam po raz pierwszy gra w baldur''s gate (korzystam z tutu). Mam pewiem problem w trakcie
podrózy zaatakowała mnie jakaś banda pozostawili po sobie skalpy ;) Co mam z nimi zrobic przydadzą
mi sie do czegoś. Będę wdzięczny za odpowiedź.


Tak. Później, wraz z upływem fabuły, będziesz je mół sprzedać w Beregoście (bodajże w rozdziale IV) oficerowi (oficerce?) Vai, która znajduje się w tej gospodzie na samym dole mapy (Wesoły Żongler?) Wartość sprzedaży wynosi 50 sz (sztuk złota) za jeden skalp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 15:23, boogie85 napisał:

/.../ Będę wdzięczny za odpowiedź.

Przydadzą się, sam pozbierasz skalpy z bandytów. Dostaniesz 50 albo 100 sztuk (złota?) za skalp, nie licząc doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 15:26, TYHE napisał:

Skalpy bandytów można sprzedać w gospodzie, ale najkorzystniej sprzedać u oficer Vrai /.../

Ha! trafiłem na miejsce, gdzie dawali po 100 sztuk złota za skalp. Nie sprzedałem, bo doświadczenia za to nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 15:30, KrzysztofMarek napisał:

> Skalpy bandytów można sprzedać w gospodzie, ale najkorzystniej sprzedać u oficer Vrai
/.../
Ha! trafiłem na miejsce, gdzie dawali po 100 sztuk złota za skalp. Nie sprzedałem, bo doświadczenia
za to nie było...

doświdczenie za sprzedaż? dostaje sie za różne rzeczy ale to by za proste było. dostaniesz za to za zabicie bandyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować