Zaloguj się, aby obserwować  
Ajko

Baldur's Gate

4815 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2013 o 15:36, Farimato napisał:

Gdzie odczytać ile czasu zajęło mi ukończenie Baldur''s Gate?

O ile nie masz zainstalowanych programów naliczających czas rozgrywki (np. Xfire) albo EE na Steamie, to się nie da - produkcja podaje jedynie ile dni upłynęło w świecie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś "Enhanced Edition" na Steamie i miał może problem ze znikającą grafiką? Pomijając fakt, że nie mam tła w menu, tylko białe pole, to znika mi jeszcze sama mapa (widać tylko postacie i hud, a i to nie cały). Gram na laptopie z kartą ATI, bo chyba nie muszę pisać, że wymagania spełniam? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kupiłem w promocji na steamie EE i po ustawieniu w opcjach języka polskiego są tylko napisy. Czy można ustawić polski dabbing ( bez Fronczewskiego to juz nie to samo :-) ), a może jest jakiś mod do EE który dodaje dabbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 08:45, Werdon napisał:

Witam! Kupiłem w promocji na steamie EE i po ustawieniu w opcjach języka polskiego są
tylko napisy. Czy można ustawić polski dabbing ( bez Fronczewskiego to juz nie to samo
:-) ), a może jest jakiś mod do EE który dodaje dabbing.


Skoro trafiłeś do opcji za zmianą języka to może mi powiesz gdzie one w ogóle są, bo ja nawet nie wiem, gdzie język zmienić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Werdon>>> Tutaj masz co trzeba zrobić żeby mieć dubbing w grze.
http://forum.baldursgate.com/discussion/7359/co-zrobic-by-miec-dubbing-w-bgee#latest
JayC>>> Uruchom gre naciśnij" Zagraj w Baldur Gate" na środku jest przycisk.Włączy ci się intro. Następnie na samym dole po lewej stronie masz opcje. Kliknij i na środku po lewej stronie między dźwiękiem a opcjami gry masz język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2013 o 06:57, Hartigan napisał:


Werdon>>> Tutaj masz co trzeba zrobić żeby mieć dubbing w grze.
http://forum.baldursgate.com/discussion/7359/co-zrobic-by-miec-dubbing-w-bgee#latest

Dzięki za radę! Mam nadzieję że się uda, instrukcja jest chyba wystarczająco łopatologiczna nawet dla takiego laika jak ja :-) A jak nie to zaczekam, słyszałem że pracują nad patchami, może gra w standardzie zacznie obsługiwać polski dubbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 07:36, Werdon napisał:

to zaczekam, słyszałem że pracują nad patchami,
może gra w standardzie zacznie obsługiwać polski dubbing.

Może gra kiedyś znowu będzie w sprzedaży... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

założyłem megamod World of Baldur''s Gate - jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Od groma nowych towarzyszy (może nie wszyscy są "spolszczeni" ale to nie ma znaczenia). Świat gry połączył Baldursy (obie części + dodatki) oraz Icewind Dale. Na przyszłośc jest zapowiedziane dołączenie Icewind Dale II - super pięknie, wielkoobszarowo, wielogodzinowo.

Do tego założenie - gram i przyjmuję wszystko jak leci (oprócz śmierci głównego bohatera). Gra na 1 savie - już Khalid został zatłuczony przez ogra :P. Gram dalej - jak pisalem - mega dużo towarzyszy, zawsze się ktoś znajdzie do drużyny.

Mega modyfikacja łącząca wiele pomniejszych modfikacji. Wszystko oprogramowane przez Polaka. Bomba!
Obawiam sę tylko, że czas poświęcony na ukończenie to będzie z 2 lata (przy mojej częstotliwości grania: ok. 2 godz / tydz.)

Mod darmowy - chyba lepszy niż EE (zresztą ostatnio wycofane, nie wiadomo co z BG2 EE). A w tym modzie jest wsio i to razem (+ IWD).

Jak macie wszystkie wymagane do World of Baldur''s Gate gry ( info na stronie http://baldur.cob-bg.pl/The_World_of_Baldurs_Gate ) i jesteście maniakami Baldursów - to polecam. Dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 20:44, Boguslav4 napisał:

Obecnie jest wyprzedaż na steamie poprawionej wersji Baldura. Warto to kupić?


Moim zdaniem w tej cenie co teraz jest na SSS warto. Mam wersję na MACa i nawet mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 13:05, TonyHawk51 napisał:

W 2013/14? ma wyjść nowy planescape Torment, za który odpowiadają m.in. ludzie od BG.
Będzie miód!

Skądrześ wytrzasnał tą kaczkę dziennikarską :) ? I kogo uznajesz za "Ludzi od BG" ? Black Isle jakie od xx lat juz nie istnieje, czy może myślisz o kimś innym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kirielelejson ! ŁOT FACK IS DED !!! ???
Nowa przeklimatyczna gra się szykuje, jakoś PT mnie nie pociągną jak to było z Baldurasami i Icewindem ale tego nie odpuszczę. Ooooo! Ani bytu ani słychu że powstaje coś co może zrobić wielką furorę.
Z tego co widzę ktoś naprawde wziął się do roboty ze smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam wygląda to tak samo jak "BG3 Dark Hound" tzn jak przez okno - trochę szumu a potem rok czekania i d00pa pod koniec bo jednak nic nie wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować