Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Command & Conquer 3: Wojny o tyberium - zapowiedź

72 postów w tym temacie

Lucas the Great

Ta legenda zrodziła się dawno, dawno temu, gdzieś w odległych Westwood Studios. Seria, która dla całego pokolenia stała się niemal kultowa. Seria, którą po upadku firmy z Zachodniego Lasu rozmieniono na drobne, pozostawiając tylko tytuł, mający sprzedać innego RTSa. Ktoś jednak poszedł po rozum do głowy. C&C powraca, a wraz z nim niezapomniany Kane!

Przeczytaj cały tekst "Command & Conquer 3: Wojny o tyberium - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw czy po tylu latach C&C nadal bedzie mnie umialo wciagnac tak jak kiedys. Nie zapomne ile to godzin spedzalo sie z kumplami grajac w szkole po kabelku w pierwszego Red Alerta. A potem ta super (jak na tamte czasy) grafika z Tiberian Sun. Pamietam że na sprzecie który wtedy miałem lodwo co mi to chodziło. Fajnie się tak rozmażyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się ciesze, że C&C zostaje wskrzeszone, to jedna z pierwszych gier która przekonała mnie do PC, a seria IMO jest jedna z grywalniejszych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie pisze, że "w całości po polsku"... to prawda? Proszę, zmieńcie to na "wersja kinowa"! Jakby to nie był błąd to... porażka. "Już jadę!".. omg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa zapowiedź, rzeczywiście zachęca do bacznego przyglądania się dalszym losom gry z nadzieja, ze otrzymamy w końcu godnego następcę C&C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w gry serii cnc od małego... dlatego z niecierpliwoscia czekam na cnc3... mam nadzieje ze bedzie rownie dobre co Generals:Zero Hour (ta najbardziej mi sie ze wszystkich podoba). Jestem ciekaw czy beda do siebie podobne (nacje) czy tez bedzie mozna jak w GLA robic szybkie ataki z ukrycia, czy miec super uber potezne a zarazem drogie jednostki jak Chiny... czy szybkie i zabojcze Samoloty jak w USA... wszyskto przed nami... Zobaczymy czym tworcy teraz nas zaskocza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zagram sobie w pierwszą częśc C&C z dodatkiem, żeby sobie przypomniec, jak to było. <;

Pamiętam, jak się cieszyłem, jak dorwałem ją w sklepie. Zaledwie za 30 zł. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam, czy polska wersja, to bedzie takze tlumaczenie nazw wlasnych, czyli: Harvester = Zniwiarka?

Jesli tak, to podziekuje i daruje sobie PL wersje i kupie gdzies eng...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm troche malo kuszace te pre-ordery skoro za przesylke nie mozna zaplacic zetonami
Podkladka pod mysz to na pewno zaden steelpad wiec po cholere mi to:]
+nie ma gwarancji otrzymania gry wczesniej:/
I jaki jest sens kupowac c&c w sklepie gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiberian Dawn nie miało Tytanów a urok jeszcze większy ;)
O rany, jestem już chyba bardzo stary skoro grałem w nie zaraz po premierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować