Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Command & Conquer 3: Wojny o tyberium - zapowiedź

72 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2007 o 14:21, MisticGohan_MODED napisał:

,, KAIN ! LIVES ! " :D
Tak krótko Kain przypomniał o sobie w Tiberian Sun :]

Wiem, bo to pamiętam - pojawił się na tym wielkim ekranie w scenie dokonywania egzekucji na Hassanie przez Slaveka... Mimo wszystko wciąż nie wiem, co takiego się stało, że pocisk z ION Cannon, który rozsypywał budynki w drobny mak, Kane''a nawet nie ruszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy będzie u nas edycja kolekcjonerska. Bo na zachodzie wychodzi coś takiego jak Kane''s edition. Nie podali jeszcze co w niej jest. Ale nieważne. Gra z Kane''m na okłądce nie może być zła

Natomiast co do Kane''a w RA1. Według tego co gdzieś znalazłem, Kane cofnął się w czasie, by doradzać Stalinowi, tak by powstrzymać zachód przed stworzeniem GDI. Tyle, że mu nie wyszło

Z RA 2 jest problem...bo się trochę miesza wszystko :P A i tak "blame the Einstein" za jego maszynkę do przenoszenia w czasie :P

Co do spolszczenia "Top talent includes Tricia Helfer, Josh Holloway, Michael Ironside, Billy Dee Williams, Grace Park, Ivana Bozilovic, and Shauntay Hinton" tam występują tacy panowie i panie. Więc wersja kinowa jest jak najbardziej słuszna. :)

"Brotherhood is peace"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeezu, w C&C zagralem w 95 albo 96 na pleju i odrazu kupilem sobie oryginal (moj 1wszy) mialem wtedy z 6-7 lat. Te filmiki miedzy misjami z aktorami i wysokiej jakosci animacjami (wtedy to wgniatalo w fotel). Gralem na wersji dosowej (320 168) a potem zrobili wersje windowsowa (640 480 chyba - taka jak w RA).Zreszta w dalsze czesci gralem przez LATA(nawet taki sredni RA2 robiony na kase mogl mnie przyciagnac na tydzien lub 2) z generalsami bylo inaczej zmienil sie troche zespol (tzn zmienily sie priorytety) nowa koncepcja ale z C&C ma to tyle wspolnego.... Od lat czekalem na kontynuacje, problemem moze byc sprzet ale kupie nowego kompa dla tej gry(jesli okaze sie dobra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Command & Conquer 3 w polskiej wersji językowej!
Wielki powrót tyberium, wielki powrót Kane’a, wielki powrót seri C&C!


Najnowsza odsłona kultowej serii gier strategicznych czasu rzeczywistego zostanie wydana w profesjonalnej – kinowej, polskiej wersji językowej! Znany jest już tytuł polskiej wersji: Command & Conquer 3 Wojny o tyberium.

to ze strony EA games która zajmie się lokalizacją w naszym kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 00:53, zibirex napisał:

to ze strony EA games która zajmie się lokalizacją w naszym kraju :)

I całe szczęście, że zdecydowali się na wersję kinową. Nie ma to jak oryginalny głos aktora grającego Kane''a. Obawiam się jedynie o tłumaczone nazwy jednostek. W Generals np. mieliśmy takie kwiatki jak "tropicieli czołgów" (część wprawdzie naprawiono w Zero Hour, ale i tak niektóre pozostały). Ja bym się szczerze mówiąc nie obraził, gdyby gra nie została w ogóle przetłumaczona, chociaż wtedy cena gry mogłaby być jeszcze wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem fanem serii i osobiście jestem ciekaw czy c&c 3 nie straci klimatu poprzednich części.

mam pytanie czy ktoś coś wie czy na gram.pl będą udostępnione edycje kolekcjonerskie c&c 3 bo chce zamówić sobie grę ale nie wiem czy później będzie dostępna edycja kolekcjonerska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odnośnie pytań o wersję angielską:

1. Poska wersja jest KINOWA , czyli dialogi nie są lokalizowane

2. C&C3 (wersja PL) to wersja MULTILANGUAGE!. W instalatorze zamiast języka polskiego wybieramy angielski i cieszymy się pełną ANGIELSKĄ wersją

EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli cena będzie mniejsza niż 100 zł (ale to raczej niezbyt prawdopodobne) to kupię :). O wymagania bym się nie martwił - gra będzie działać na zmodyfikowanym engine C&C: Generals (czyli kilka lat już ma). Ciekawe jak się będzie prezentować w porównaniu z Supreme Commanderem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 19:42, Meledictum napisał:

Jeżeli cena będzie mniejsza niż 100 zł (ale to raczej niezbyt prawdopodobne) to kupię :). O
wymagania bym się nie martwił - gra będzie działać na zmodyfikowanym engine C&C: Generals (czyli
kilka lat już ma). Ciekawe jak się będzie prezentować w porównaniu z Supreme Commanderem.

Będą nieco wyższe niż w przypadku BFME 2 - to na pewno. W końcu trochę engine ulepszyli, mam nadzieję jednak, że popracowali nad optymalizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 15:15, MisticGohan_MODED napisał:

CB podaje ,że w przyszłym tygodniu ma się pojawić demo C&C 3 :D


I bardzo dobrze, bedzie mozna zobaczyc jak gra wyglada za nim sie ja kupi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 08:18, IMPERATOR1990 napisał:

takie sobie te demo,
spodzewałem się czegoś lepszego jak na takie duże wymagania


Duże wymagania ?? Na pewno grałeś w TO demo ? ;-) To jedna z niewielu gier ostatnio, która ma baaardzo rozsądne wymagania i chodzi bardzo dobrze nawet na starszych piecach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2007 o 09:44, hincu1981 napisał:

Duże wymagania ?? Na pewno grałeś w TO demo ? ;-) To jedna z niewielu gier ostatnio, która
ma baaardzo rozsądne wymagania i chodzi bardzo dobrze nawet na starszych piecach...


Właśnie nie bardzo "chodzi". Gra jak każda obecna nowość : ma swoje wymagania i to wcale niemałe. Taka jest moja opinia w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować