Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Command & Conquer 3: Wojny o tyberium - zapowiedź

72 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2007 o 21:10, Pikel napisał:

Dawn? A nie Tiberian Sun? Ale swoją drogą fajnie było bić volveriny GDI cyborgami czy harpiami...

ShinAd mówi o pierwszym C&C Tiberian Dawn z roku 1997, a nie o Tiberian Sun :) Obie gry były rewelacyjne, zwłaszcza jeżeli chodzi o klimat. Bombowce w TS wymiatały :) Ciekawe jak będzie w C&C 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dostawę jak najszybciej :);):) bo dwa klany już czekają na rekrutów :)
www.gromteam.republika.pl
www.formoza.boo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 21:37, Corporal napisał:

ShinAd mówi o pierwszym C&C Tiberian Dawn z roku 1997, a nie o Tiberian Sun :) Obie
gry były rewelacyjne, zwłaszcza jeżeli chodzi o klimat. Bombowce w TS wymiatały :) Ciekawe
jak będzie w C&C 3?

Tiberian Dawn wyszedł w 1995 roku, a nie w 1997. Jest to podtytuł nadany późnie, pierwsza gra nazywała się po prostu "Command & Conquer".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 23:48, Czedwik napisał:

Tiberian Dawn wyszedł w 1995 roku, a nie w 1997. Jest to podtytuł nadany późnie, pierwsza gra
nazywała się po prostu "Command & Conquer".

Nie będę się sprzeczał, swoją przygodę z cyklem zacząłem dopiero o d C&C:Red Alert :) Ale C&C mam także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz... Wydaje mi się, że Kane zginął pod koniec Tiberian Dawn, czyż nie? :) Stał w świątyni NOD i przemawiał, przekonując sekciarzy, że pocisk ION Cannon, który właśnie w nią uderzał to zbawienie i oczyszczające światło...? :D Coś mi się pomerdało czy... napewno mi się nie pomerdało. Jakim cudem Kane żyje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z GRAM.PL BŁAGAM WAS JAKO STARY WYŻERACZ SERII C&C - NIE POLONIZUJCIE CAŁOŚCI - jeżeli to zrobicie... będzie to największym błędem... przetłumaczenie fajnej angielskiej nazwy harvester na polską zbieraczkę, lub kombajn - jest po poprostu przerażającą perspektywą...
Tak samo z innymi nazwami które po angielsku brzmią bardzo dobrze, lecz po polsku po prostu do bani.... na przykład Never Winter Nights - spolonizować to, wyjdzie absurd...

Proponuję też zostawić nazwę Tiberiun Wars - nie spolszczajcie tego na wojny o tiberium :(
Red Alert 2, cała seria C&C... ich urokiem było właśnie to iż były po angielsku.

Jeżeli już chcecie polonizować to wprowadźcie opcję z wersją kinową... tak jak było w przypadku C&C Generals

PS Harvester jako kombajn do tiberium - zimno mi się robi jak o tym pomyślę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 16:37, zibirex napisał:

Ludzie z GRAM.PL BŁAGAM WAS JAKO STARY WYŻERACZ SERII C&C - NIE POLONIZUJCIE CAŁOŚCI - jeżeli
to zrobicie... będzie to największym błędem... przetłumaczenie fajnej angielskiej nazwy harvester
na polską zbieraczkę, lub kombajn - jest po poprostu przerażającą perspektywą...
Tak samo z innymi nazwami które po angielsku brzmią bardzo dobrze, lecz po polsku po prostu
do bani.... na przykład Never Winter Nights - spolonizować to, wyjdzie absurd...

Proponuję też zostawić nazwę Tiberiun Wars - nie spolszczajcie tego na wojny o tiberium :(

Red Alert 2, cała seria C&C... ich urokiem było właśnie to iż były po angielsku.

Jeżeli już chcecie polonizować to wprowadźcie opcję z wersją kinową... tak jak było w przypadku
C&C Generals

PS Harvester jako kombajn do tiberium - zimno mi się robi jak o tym pomyślę ;(


W całości popieram kolege... np SCUD strom... - deszcz Scudow (zenada) SCUD luncher - wyrzutnia SCUD moze i dobrze przetłumaczone ale glupio to brzmi jzu lepiej dac wlasna nazwe ;P Wyrzutnia pociskow typu SCUD albo Overlord - tez daliscie mu gupia nazwe (znacyz nie nazwe tylko tlumaczenie glupio brzmi)... zostawcie po angielsku a jak jzu macie zamiar zrobic ja po polsku to nie zapomnijcie o wersji angielskiej jak bylo w przypadku cnc Generals :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 16:37, zibirex napisał:

Ludzie z GRAM.PL BŁAGAM WAS JAKO STARY WYŻERACZ SERII C&C - NIE POLONIZUJCIE CAŁOŚCI

Nie rozumiem, przecież gram.pl nie zajmuje się polonizacją żadnych gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 16:37, zibirex napisał:

Ludzie z GRAM.PL BŁAGAM WAS JAKO STARY WYŻERACZ SERII C&C - NIE POLONIZUJCIE CAŁOŚCI - jeżeli
to zrobicie... będzie to największym błędem... przetłumaczenie fajnej angielskiej nazwy harvester
na polską zbieraczkę, lub kombajn - jest po poprostu przerażającą perspektywą...


Gram.pl (czyli CD Projekt) nie wydaje tej gry. Oni tylko będą ją sprzedawać, ponieważ w ofercie sklepu są także gry wydawane przez EA i LEM, a grę u nas wydaje i tłumaczy właśnie EA Polska. Też mam nadzieję, że ograniczą się jedynie do wersji kinowej(co nieuniknione, sądząc z tytułu), jak w przypadku Generals. Nie zniósłbym Kane w wykonaniu polskich "aktorów" pokroju Szyca czy Zakościelnego, których teraz można zobaczyć w co drugim filmie, lub reklamówce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 11:06, prabab napisał:

Zaraz zaraz... Wydaje mi się, że Kane zginął pod koniec Tiberian Dawn, czyż nie? :) Stał w
świątyni NOD i przemawiał, przekonując sekciarzy, że pocisk ION Cannon, który właśnie w nią
uderzał to zbawienie i oczyszczające światło...? :D Coś mi się pomerdało czy... napewno mi
się nie pomerdało. Jakim cudem Kane żyje?!

Jeszcze odnośnie Kane''a... Kane żyje, w Tiberian Sun okazało się, że przeżył (stracił wprawdzie połowę twarzy, ale żył). Nie wiadomo tylko jakim cudem tak długo jego wygląd się nie zmienił. Drugi raz Kane zginął w Tiberian Sun, i w dodatku Firestorm Nod walczyło bez niego. Na końcu dodatku w kampanii Nod (a obie wersje wydarzeń są kanoniczne, bowiem kampanie GDI i Nod toczyły się w tej części równocześnie) było pokazane ciało Kane''a zamknięte w jakiejś komorze i CABAL. Możliwe, że CABAL przed swoim zniszczeniem stworzył kopię Kane''a i załadował w niego swój umysł. Ale to tylko spekulacja, być może twórcy w ogóle to pominą, bo cały C&C ma trochę niespójności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam pewno nie zabłysnę czy też nic nowego nie powiem, ale swoją drogą co oni robią z tymi grami to szkoda gadać czekałem na Command & Conquer 3 trochę czasu i mówię sobie że kupie i pogram po necie lub w sieci w coś fajnego gdyż gra zapowiadała się ciekawie myślę sobie pewno wydam ze 140zł no ale cóż znajdzie się kasa, ale teraz jak widzę co oni robią, taką kpinę z ludzi to już wiem że tej gry nie kupię chyba że za 3-4 lata jak będzie stałą 19zł to się w głowie nie mieści co by grę dzielić na 2 części GDI i NOD i za każdą brać taką kasę niestety ludzie zamiast pomyśleć to kupią tą grę i tym samym dadzą twórcą wiarę że ludzie to prymitywy dający się nabrać na wszystko :( bo jak by nikt nie kupił to by musieli cenę opuścić i doszło by do ich słuchu może że nie można robić z człowieka młota ale cóż prawda o ludziach jest inna gdyż nie myślą tak jak ja :(. Mały przykład grę za 200 zł kupi 1000 osób bo reszty nie stać, grę za 20 zł kupi 1 000 000 bo każdego stać na to, czysty rachunek jest wiadomy zarabiają na tym drugim krocie, ale póki ludzie będą tak naiwni to cóż gry będą dalej stały setki złotych, a potem producenci się dziwią że piractwo rośnie w siłę jak by dali jakąś konkretną cenę jak na polskie realia to i by zarabiali dużo więcej a że robią tak jak robią to mają za swoje, nie popieram piractwa bo sam wiem co to znaczy i tracę na tym bo niby gdy firma produkująca gry traci to i ceny gier rosną i ja tracę ale jak pisałem wyżej jak by raz użyli mózgu i zaryzykowali to by zobaczyli co jest bardziej opłacalne. Podejrzewam że był to pierwszy i zarazem ostatni mój komentarz co może niektórych ucieszy, ale proszę was pomyślcie na przyszłość nie płaćcie piratom za gry, ale i nie dajcie się zrobić w konia przez producentów gier. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego życia. (mam nadzieję że nikogo nie uraziłem, ale to była moja opinia troche pisana w nerwach widzą co tu się wyprawia na tym świecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kane pojawił sie już w pierwszym Red Alert. Końcowa scena z kampanii Nod w Firestormie, pokazuje nie tyle klona, co samego Kane''a. Chodziło pewnie o to, że Kabal go regeneruje, a sama twarz Kabala zlewa się na ekranie monitora z twarzą Kane''a. Nie wyobrażam sobie kolejnego konfliktu o Tyberium bez niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:57, Corporal napisał:

Kane pojawił sie już w pierwszym Red Alert. Końcowa scena z kampanii Nod w Firestormie, pokazuje
nie tyle klona, co samego Kane''a. Chodziło pewnie o to, że Kabal go regeneruje, a sama twarz
Kabala zlewa się na ekranie monitora z twarzą Kane''a. Nie wyobrażam sobie kolejnego konfliktu
o Tyberium bez niego :)

To tylko teoria, dokładnie nie wiemy. Co prawda w RA1 pojawiał się Kane na niektórych filmikach, ale później w RA2 uniwersa te rozchodzą się i żadnego połączenia nie ma. Zresztą są też takie teorie: w RA1 wygrali alianci - mamy sytuację taką, jak w RA2, wygrali sowieci - mamy taką jak w Tiberian Dawn (co nieco nie pasuje, ale mniejsza o to ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować